Teraz jest 25 maja 2020, 15:56 - Pn

• Reklama

Czym pachnie "ulica"?

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Araspol

Re: Czym pachnie "ulica"?

Post06 sierpnia 2019, 13:08 - Wt

boberus napisał(a):Tak off topic: w tym roku było sporo lanserów w białych bucikach do armniego i innych szpanerów których muzyka nie interesowała poza fotką na instagrama.

I podjadą mercedesem w"lizingu" bo tatuś kupił :D

Wracając do tematu, lato w pełni, a dzisiaj facet w cukierni chciał pozabijać resztę klientów Dzikusem, wersja parfum. Koleś zdrowo przesadził z apliakcją, gdyż było widać na twarzach innych, iż ten zapach zrobił odwrotne wrażenie od zamierzonego :)

Czarny

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 sierpnia 2019, 17:43 - Śr

Bardzo dużo woni ostatnio, nie spamiętałem wszystkich. Dużo szyprów i słodziaków, kilkukrotnie La Vie Est Belle. Z ciekawych rzeczy wyczułem Dior Poison, kilka razy Brutala, Cartier Declaration, czarnego Adasia, Fahrenheita i Bowling Green. Dior Sauvage wyczuwalny niezbyt często na szczęście.

Bazyli

Perfumaniak

Czym pachnie "ulica"?

Post07 sierpnia 2019, 20:52 - Śr

Dziś w windzie w moim bloku poczułem dyskretną nutę klasycznej Deklaracji, zdarzyło mi się to pierwszy raz przez kilkanaście lat, a więc - albo ktoś obcy, albo... jakiś autochton się tak elegancko spocił :D

Bazyli nadaje mobilnie...
Ostatnio edytowano 07 sierpnia 2019, 22:31 - Śr przez Bazyli, łącznie edytowano 1 raz
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

dawit123

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 5

Czym pachnie "ulica"?

Post07 sierpnia 2019, 21:05 - Śr

Koleżanka w pracy, najpierw Baccarat Rouge a na następny dzień Montale Intense Caffe.
Jakiez było jej zdziwienie kiedy rozpoznałem obydwa zapachy, ehh ;)
[S] DEKANTY, FLAKONY - Roja, Nishane, PdM, Creed Aventus + inne

Kontakt ze mna w weekendy może być utrudniony.

k2cl

Forumowicz

Post08 sierpnia 2019, 07:29 - Cz

Wczoraj zmasowany atak Sauvage'a - na przystanku komunikacji miejskiej i na lotnisku…

the_fifth_horseman

Forumowicz

Post08 sierpnia 2019, 13:03 - Cz

Wczoraj kolega w pracy Invictusem się spryskał, ale dość szybko zgasł. Może zmył po tym jak zapytałem go co to :lol:
Drugi kolega natomiast RIcki Hall and Captain Fawcett Booze and Baccy - czułem je tak do 4h, ale IMO to nie są letnie perfumy ;)

Outout

Post08 sierpnia 2019, 14:56 - Cz

Ostatnio czułem na ulicy Boss Energise (chyba nawet kilka razy w krótkim czasie - coś kojarzę, że były promocje :D ) i Euphorię.

Patryk33

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post11 sierpnia 2019, 21:01 - N

Na ulicy rzadko coś czuję, za to mój sąsiad(40 lat) zlewa się
Interlude i A-Menem. Drugi po 60-tce Invictus(dostał od córki)
Znajomy ostatnio Lacoste Red

arek

Perfumaniak

Post11 sierpnia 2019, 21:57 - N

Invictus
Pachnącego dnia i wieczoru

dawit123

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 5

Czym pachnie "ulica"?

Post11 sierpnia 2019, 23:59 - N

Dzisiaj 3 razy Eros
[S] DEKANTY, FLAKONY - Roja, Nishane, PdM, Creed Aventus + inne

Kontakt ze mna w weekendy może być utrudniony.

Cmlo

Post12 sierpnia 2019, 08:27 - Pn

Patryk33 napisał(a):Na ulicy rzadko coś czuję, za to mój sąsiad(40 lat) zlewa się
Interlude i A-Menem. Drugi po 60-tce Invictus(dostał od córki)
Znajomy ostatnio Lacoste Red

Jakżesz to źle wygląda jak taki stary chłop nosi invictusa. To zapach dla młodych, jurnych chłopaków w dresach, w czapeczkach z daszkiem i nerką nałożoną na bluzę "prosto". Wybaczcie, ale tak mi sie kojarzy ten zapach - zawsze jak go czuje, to widze typowego dresa w butach pumy i kretyńskim uśmiechem na twarzy.

Bazyli

Perfumaniak

Czym pachnie "ulica"?

Post12 sierpnia 2019, 10:16 - Pn

E tam, czepiasz się... Chłopaki młode, jurne, nie zawracają sobie głowy pierdołami - ważne, żeby był pasiak w TDI (a może nawet i jaka bejca) i cały świat przed nimi stoi otworem... Jeśli chodzi o stylówę, są na czasie - począwszy od ubioru, a skończywszy na fryzurze i perfumie (sic!) :D Czemu więc to, czemóż, mają się nie uśmiechać? Żyć, nie umierać, a jak się komuś nie spodoba, to i z dyni się pociągnie...

Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

Nephilim

Forumowicz

Post12 sierpnia 2019, 21:09 - Pn

A mijałem ostatnio takiego "Kapitana Kajdana". 60 kilogramów żywego hip-hopu. Owionął mnie białym Lacoste.

Amouage - Epic w Auchan na dziale z wodą :) Facet po 50, słusznej postury, szpakowata broda. Zastanawiałem się czy to nie jakiś tutejszy ;)

Coś podobnego do GIT(nie CW) ale gorszej jakości, niemniej miło, tym bardziej że od kobiety :shock:

W weekend wieczorem na deptaku, zawiał mi nie wiedzieć skąd Midnight in Paris edp. Hmmm...

Bazyli

Perfumaniak

Czym pachnie "ulica"?

Post12 sierpnia 2019, 22:01 - Pn

Nephilim napisał(a):W weekend wieczorem na deptaku, zawiał mi nie wiedzieć skąd Midnight in Paris edp. Hmmm...

No proszę Cię, chyba nie próbujesz nam wmówić, że jesteś w stanie na ulicy odróżnić MiP edp od edt... Pomimo, że wciąż jestem perfumowym noobem - ja tego nie kupuję. Tak samo, jak opowieści, że ktoś wyczuł konkretny batch Kourosa...

namingway

Forumowicz

Post13 sierpnia 2019, 08:58 - Wt

Zielony Boss od przedstawiciela handlowego
To, jak pachniesz, mówi o Tobie więcej, niż myślisz...

Aktualnie na sprzedaż - https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=27198

Nephilim

Forumowicz

Post13 sierpnia 2019, 14:56 - Wt

@Bazyli

Ja sam nie wiem czy to kupuje. Miałem flakon edp i dekant edt. Dla mnie różniły się znacząco. Jak zwęszyłem, to od razu skojarzyłem z wodą perfumowaną. Czy mam racje? Kto to wie... :roll:

Bazyli

Perfumaniak

Czym pachnie "ulica"?

Post13 sierpnia 2019, 14:59 - Wt

A jak się skojarzyło, to co innego :D Miałem obydwie wersje, edt sprzedałem (trochę żałuję) i ręka w rękę różnice czułem, ale globalnie - ni chu chu :p

Pilecki

Perfumaniak

Post13 sierpnia 2019, 18:43 - Wt

Ostatnio najczęściej Sauvage, raz Chrome i od jednego elagancika w garniturze jakiegoś Amłaża.
A od kobiet standardowo Si, La vie est belle.
Często też czuję jakieś drzewne męskie perfumy, od których szybko zaczyna boleć mnie głowa. Coś w stylu Blue jeans i Silver shadow.

sulek

Aktywny forumowicz

Czym pachnie "ulica"?

Post13 sierpnia 2019, 19:46 - Wt

Ah. Kilka dni temu kupując lunch w jednym z tych modnych, bio, eko, srututu lokali owianela mnie dziwnie znajoma woń. Tak. To był Spicebomb Extreme.
Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu jak nieźle zagrał w temperaturze 20+ stopni.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

pe3lwroc

Forumowicz

Post17 sierpnia 2019, 23:19 - So

Sopot , kilka razy Sauvage , Invictus i raz Aventus lub klon ( bardzo intensywnie )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna