Teraz jest 05 czerwca 2020, 03:05 - Pt

• Reklama

Dziady i dziadki wśród męskich perfum

Dyskusja ogólna o perfumach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Bazyli

Perfumaniak

Dziady i dziadki wśród męskich perfum

Post29 stycznia 2020, 08:10 - Śr

Zmień dziewczynę na kobietę :p

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Dziady i dziadki wśród męskich perfum

Post29 stycznia 2020, 08:17 - Śr

Zoologist Moth jej ładnie pachniał, BR540 rownież sie bardzo podoba, więc dzieczyna zostaje! :D
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Mirx

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 stycznia 2020, 08:31 - Śr

Baccarat Rouge 540 jest damski, więc nie ma się co dziwić, że jej się podobał. Wiesz jak to jest z dziewczynami, Mariusz... Dziewczyna to wiadomo, lajcik – kino, spacerek, inne przyjemności. Trzeba uważać na to z kim się do łóżka chodzi. Potem taka dziewczyna staje się Twoją kobietą, rodzi Ci dzieci, widzisz ją codziennie i jesteś skazany na jej gust. Ba, skazane będą na jej gust Twoje dzieci i ten gust w dużym stopniu od niej przejmą. Jeśli jest to prosty, łatwy, ludowy gust, to jest kłopot. Sam wiesz... disco polo, "Ukryta prawda", Invictus, spodnie z dziurami na kolanach, a w najlepszym przypadku kusa marynareczka z pretensjonalnie włożoną poszetką. Przyłączam się do zdania Bazylego – znajdź sobie kobietę. :-) Jeśli jednak jest to dziewczyna z potencjałem na kobietę, to niech ma się na baczności z takimi uwagami, bo zalicza w ten sposób punkty ujemne. :)

Norda

Forumowicz

Post29 lutego 2020, 22:35 - So

Aramis Aramis, Derby, Cerutti 1881, Konsul, Brut.... Przemysławka..dla mnie nie, ale otoczenie mówi tak :)
Nienawidzę słodkości, lukru, rurek i unisexu
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy męskie - dyskusja ogólna