Teraz jest 11 grudnia 2019, 01:43 - Śr

• Reklama

Dzisiaj pachnę ...

Dyskusja ogólna o perfumach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Re: Dzisiaj pachnę ...

Post05 lipca 2019, 22:23 - Pt

Emerko dziękuję! Miło mi się zrobiło :) I też się cieszę że Cię tu widzę :) przy okazji napiszę że ostatnio testowałam jeszcze raz sample Agent Provocateur które od Ciebie dostałam i tak jak wcześniej ładniej pachniał na mnie Lace Noir, tak teraz bardziej podoba mi się Blue Silk - chyba potrzebował cieplejszej pogody. Zapach nie podoba mi się na razie na tyle, żeby go kupić, ale pewnie będę wracać do niego myślami, przez ten flakonik...mam do nich pretensje o ten śliczny modry kolor :D mogli wypuścić flakon w kolejnym odcieniu różu i miałabym spokój :D
Nie znam tego Amouage. Czy w większej ilości zmienia się w dusiciela? Ma interesujące nuty.

Dzisiaj Penhaligon's Luna, a testowo Pont des Arts On S'Etait Dit i chyba jutro jeszcze raz go użyję, bo za pierwszym razem udawał ogródek warzywny a w tej chwili to męski ciepły przyprawowiec.

emera

Perfumaniak

Post08 lipca 2019, 22:08 - Pn

rennifer_lopez napisał(a):Czy w większej ilości zmienia się w dusiciela?
Z Ubarem obchodzę się ostrożnie, bo właśnie boję się podduszenia. Odwagi nie mam, żeby się zlać dopępkowo. Przypuszczam, że z 'pożądliwości' mogłyby zostać tylko pożądlenia albo ości.
Ale kusi mnie, mocno kusi.

Dziś Hdp Tubereuse 3 Animale. Mrau. Obrazek

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post08 lipca 2019, 22:21 - Pn

Oooo pięknie pachniesz!
Ja dziś też z tuberozą przez większość dnia, użyłam Blonde Versace w perfumach. A wieczorem odkryłam, że Cavalli edp świetnie pachnie w połączeniu z Zino Davidoff :mrgreen: aż mi żal iść pod prysznic...ciekawe czy są jakieś damskie perfumy, które pachną jak połączenie tych dwóch, przypuszczam że nie :(

Hyang

Post12 lipca 2019, 09:49 - Pt

rennifer_lopez napisał(a):Hyang tak, też tak czasem mam, ale lubię takie skrajnie odmienne od moich opinie, od czasu do czasu zdarza się że ktoś mnie bardzo zaskoczy :D
A Agent Provocateur jest super, dla mnie najlepszy zapach tej marki.

Dzisiaj Alien.

Rennifer_lopez w sumie dobry punkt widzenia, można zyskać nową perspektywę. ;)

emera

Perfumaniak

Post28 sierpnia 2019, 22:33 - Śr

Odświeżę wątek pachnąc Pure Poison Diora.

Zawsze wyobrażałam sobie, że Pure Poison to dopiero będzie "trucizna". No bo przecież "pure" i do tego "poison" - musi coś głowie zrobić; uciąć nosa chociażby. I chociaż nuty wskazują na potencjalnego dusiciela (sporo białego kwiecia), to pachnie mi on bardzo delikatnie, przytulnie. A nawet pościelowo. Wygodnie. Relaksująco.

Wcale nie pogardziłabym małym flakonem lub większą odlewką.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2019, 08:41 - Cz

Ja miałam podobne oczekiwania po Pure Poison :mrgreen: myślałam że to będzie białokwiatowa masakra, a to kobiecy, miękki, delikatny zapach :)

Pachnę dziś Cerruti Image i trochę Under My Skin F. Bianchi, któremu prysznic niestraszny. Nie tylko przetrwał, ale nawet zdążył jeszcze ewoluować i dobrze, bo baza średnio mi się podobała a teraz pachnie fajnie, gorzką czekoladą dobrej jakości :)

emera

Perfumaniak

Post02 września 2019, 21:23 - Pn

rennifer_lopez napisał(a):Pachnę dziś Cerruti Image i trochę Under My Skin F. Bianchi (...)
Cerruti to już pewnie nie powącham, bo trudny do upolowania, ale perfumy F.Bianchi to wszystkie niemal chciałabym w odlewkach (chociaż po 5ml), żeby ponosić je dłużej. Ciekawe są bardzo.

Wieczornie siedzę w oparach (nie oszczędzałam spustu) amłażowego Fate for Woman. Już jakiś czas temu wrzuciłam go na półkę "chcę mieć". Jak on mi pięknie pachnie! Pikantnie, cynamonowo, kwiatowo lekko i skórzaście - niby trochę galimatias, ale to wszystko takie łagodne, takie uspokajające i melancholijne.

Zbieram na flaszkę.

srG

Perfumaniak

Post04 września 2019, 19:33 - Śr

Emera i Amouage
koniec świata.
Pewna jesteś, że nie jest podmieniona etykieta?

rabarbary

Super Perfumaniak

Post04 września 2019, 20:29 - Śr

Albo Emerę nam podmienili? :?

emera

Perfumaniak

Post06 września 2019, 18:55 - Pt

No ejże! :D :lol:
Niczego ani nikogo nie podmieniono. Ja chyba po prostu wreszcie do Amłaży dojrzałam. :oops:

I jeszcze się przyznam, że szukam również używki (bo całego flakonu raczej nie wypsikam, a lubię mieć perfumy w oryginalnym flakonie) Golda i Jubilata. 8-) :D

Dziś pachnę Mauboussin. Poczułam już jesień i od kilku dni aplikuję je sobie dopępkowo.

emera

Perfumaniak

Post16 września 2019, 20:20 - Pn

W chłodne wieczory bardzo lubię otulać się zapachami pudrowymi. Takie niby 'ciepło' robią. Otulają.
A Brosseau Ombre Rose L'Original jest nawet przedłużeniem ciepłej kąpieli. I tak teraz pachnę.

organ

Post17 września 2019, 12:16 - Wt

Armani si :)

katjuszka

Post17 września 2019, 13:20 - Wt

Carner Barcelona - El Born

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post27 września 2019, 09:08 - Pt

emera napisał(a): Cerruti to już pewnie nie powącham, bo trudny do upolowania.

Cerruti Image pachnie grejpfrutem, brzozą i pieprzem. Fajny drzewny świeżak, przypuszczam że damska wersja brzmi bardziej męsko od Image dla panów :D Tylko przypuszczam, bo męskiego Image nie znam. Zrobię Ci sampla :)

Dziś noszę Shiseido Feminite du Bois. To jeden z tych zapachów, które swego czasu bardzo chciałam poznać, a potem czułam lekkie rozczarowanie że nie jest taki ekstra, jak sobie uroiłam :)

emera

Perfumaniak

Post02 października 2019, 23:13 - Śr

rennifer_lopez napisał(a):Zrobię Ci sampla
Jeju! Dziękuję! :*
To ja też coś dla Ciebie w rewanżu przygotuję. Ale to na PW uzgodnimy. : )

A pachnę damskim Jubilatem od Amouage.

Jubilat chyba niezbyt jest popularny, bo ostatnie wpisy na forum są z 2011 r., a i to tylko panowie o nim pisali.
Spróbuję może coś od siebie wykrzesać.

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post03 października 2019, 21:27 - Cz

Nie jestem pewna czy znam damskiego Jubilata...hmmm popatrzyłam na nuty i wydaje mi się że tak, ale nie jestem pewna, czy dobrze połączyłam w pamięci zapach z nazwą :roll:
A podoba Ci się?

U mnie dziś John Galliano edp. Swego czasu beztrosko zużyłam cały flakon, nie spiesząc się z robieniem zapasów bo co chwila gdzieś się pokazywał, nie byłam też przekonana czy musi być w kolekcji. Gdy do mnie dotarło, że musi już go nigdzie nie było :? Teraz znowu go mam i już wiem że mój ci on na zawsze :D

emera

Perfumaniak

Post13 listopada 2019, 20:39 - Śr

rennifer_lopez napisał(a):Nie jestem pewna czy znam damskiego Jubilata (...)
A podoba Ci się?
Bardzo! To taka brudniejsza wersja Mitsouko czy bardziej kwiatowa/mniej ostra wersja Rochas Femme. W sumie chciałabym o nim napisać coś więcej, ale muszę chyba ponosić go kilka dni z rzędu, to może mi coś wpadnie do głowy.

Jeśli go nie znasz, Renniferko, to chętnie się podzielę.

Dziś pachnę Carillon pour un ange Tauera.
Ledwo psiknęłam z odlewki pół spustu na nadgarstek, dotknęłam drugiego nadgarstka, włokci, szyi, ale opary takie, jakbym globalnie się wypsikała. Potężne pachnidło. Nie mogę w tej chwili przywołać na myśl nic mocniejszego. I taka doza jest absolutnie wystarczająca dla mnie. (W większej ilości ból głowy jak nic, bo początek mocno poddusza.)

emera

Perfumaniak

Post21 listopada 2019, 21:38 - Cz

F.Bianchi, Under My Skin.
Nazwa kojarzy się ciepło, ale zapach wcale nie jest tak przytulaśny, jak sobie wyobrażałam.
Niełatwe to pachnidło. Początkowo szorstko-zwierzakowe. Z czasem pudrowacieje i wtedy jest bardziej 'cielesne', ale ciągle trochę kwaśno-słone. To takie jakby 'ciało, które jest mocno rozgrzane i zmachane'.
Fajne pachnidło, wg mnie raczej na wieczorowe okoliczności. W biurowym anturażu ktoś mógłby zostać posądzony o brak higieny.

Ale i tak marzy mi się chociażby odlewka Lover's Tale. :roll:

myperfumestories

Post02 grudnia 2019, 20:37 - Pn

Na nadgarstki psiknęłam niedawno Kilian Love Don't Be Shy. Uffff. Napiszę coś więcej jak zrobię test globalny. Na chwilę obecną czuję się zasłodzona totalnie. :?[/quote]

Nizwykly melt, test globalny plus nadgarstek, jestem pod wrazeniem, jakby slodka wersja klasycznej Bottegi Venety...rano zobacze efekt wieczornego testu, jestem ciekawa trwalosci.
Love from MPS
Poprzednia strona

Powrót do Perfumy damskie - dyskusja ogólna