Teraz jest 18 września 2019, 14:15 - Śr

• Reklama

PYTANIE - SKLEP ZE SKŁADNIKAMI

Dyskusja nt. perfumowych ingrediencji. Występowanie, pozyskiwanie, opinie, mity.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

CB2309

PYTANIE - SKLEP ZE SKŁADNIKAMI

Post23 lipca 2019, 21:10 - Wt

Witam,

Może ktoś z Was zna namiary na specjalistyczny sklep dla perfumiarzy ze składnikami, najlepiej w pl.
Może jest jakiś sklep internetowy?
Ps. Nie chodzi mi tylko o olejki eteryczne czy zapachowe, bo te bez problemu można zakupić chociażby na popularnym portalu aukcyjnym. Jednakże nie wszystkie ,,zapachy,, są na tym portalu dostępne, przyznam szczerze, stąd zapytanie o specjalistyczny sklep, najlepiej internetowy.

Machiavelli

Bardzo aktywny forumowicz

Re: PYTANIE - SKLEP ZE SKŁADNIKAMI

Post23 lipca 2019, 21:23 - Wt

Większość dobrze wyposażonych sklepów z profesjonalnymi składnikami działa za granicą. W PL da się coś znaleźć, ale często oferta bywa ograniczona. Jeśli chodzi o olejki to tym bardziej, ciężko znaleźć coś dobrej jakości.

Podaj konkretnie jakich składników/składnika szukasz, a może będę w stanie polecić jakieś sprawdzone źródło. Zazwyczaj jest tak, że jeden sklep ma lepsze składniki danego rodzaju, inny specjalizuje się w czymś innym etc.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Fabrice

Forumowicz

Post24 lipca 2019, 15:01 - Śr

Jeśli pytasz o PL, to funkcjonuje np. witryna perfumiarz.com, ale wyposażenie jest ubogie. Sam chętnie posłuchałbym opinii od osób, które miały styczność z zamówionymi stamtąd składnikami.
Najlepsze na mnie wrażenie zrobiło do tej pory plushfolly.com.

CB2309

Post24 lipca 2019, 16:16 - Śr

Szkoda, że w PL nie ma więcej sklepów poświęconych składnikom do robienia perfum.
Ale bynajmniej dzięki za informacje z Waszej strony.
Jeśli jeszcze ktoś z Was wie coś nt. specjalistycznych sklepów dla perfumiarzy, szczególnie polskich, proszę o info.

Machiavelli

Bardzo aktywny forumowicz

Post24 lipca 2019, 16:24 - Śr

Perfumiarz.com dopiero niedawno wystartował i planuje sukcesywnie poszerzać ofertę. Miałem okazję już zamówić kilka rzeczy i jakość jest bez zarzutu, tak samo jak obsługa klienta. Polecam obserwować i zamawiać.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

sdp_mc

Post26 sierpnia 2019, 10:16 - Pn

Witam,
Ja zamawiałem z Plush Folly - wysyłka błyskawiczna.
Także De Hexerij - czekam już ponad 2 tygodnie na większe zamówienie. Kontakt ze sklepem trudny. Mają mnóstwo pozycji w dobrych cenach.. coś za coś.
Z Perfumiarza też zamawiałem. Bardzo pomocny sklep - właściciel bardzo chętnie radzi co jak z czym.
Ze Stanów jeszcze nie zamawiałem.

CB2309

Post31 sierpnia 2019, 17:05 - So

Perfumiarz.com owszem dobra obsługa i dobry kontakt.
Mam nadzieję, że poszerzy ofertę niebawem. Chyba wszyscy wolelibyśmy raczej zamawiać i kupować dobre składniki na rodzimym podwórku.

• Reklama

Powrót do Składniki