Teraz jest 27 maja 2020, 17:00 - Śr

• Reklama

Rozpolitykowani Perfumaniacy

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Rossi

Aktywny forumowicz

Re: Rozpolitykowani Perfumaniacy

Post30 marca 2020, 21:44 - Pn

To oczywiste, że wybory będą w innym terminie. Nie wiem po co te durne zagrywki ze strony PiS.

Jezza

Bardzo aktywny forumowicz

Post30 marca 2020, 21:48 - Pn

https://m.niezalezna.pl/319874-w-co-po- ... dla-pomocy

Ja wiem, ze jak dyskusja to tylko na argumenty, ale nie jestem w stanie nie parskac smiechem na te fotke Szanownego Redaktora Sakiewicza. Dywan jako tlo w trakcie rozmowy w Najcudowniejszej i Najrzetelniejszej stacji informacyjnej TVP Info. Czy ktos jeszcze ma watpliwosci kto steruje obecna wladza i prorzadowymi mediami? Mateczka Rossija jak sie patrzy :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
How hard can it be?

https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0

Marcin__

Super Perfumaniak

Post30 marca 2020, 22:29 - Pn

Ten tam na zdjęciu co powiedział to co dzisiaj powiedział już zasłużył na tytuł „idiota roku”, a może i dziesięciolecia.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

Jezza

Post31 marca 2020, 18:15 - Wt

https://twitter.com/OlechowskiJarek/sta ... 6969754624

Ładnie :) tak nie za wyborczo, nie za kampanijnie bym powiedział...

Kto będzie na tyle cierpliwy i policzy kto ile dostał "czasu antenowego"?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
How hard can it be?

wolfmark

Forumowicz

Post31 marca 2020, 20:16 - Wt

"Małgosiu, potrzeba bardzo dużo złej woli, żeby w decyzji o zastąpieniu billboardów wyborczych życzeniami zdrowia dla naszych Rodaków, doszukać się czegoś złego. Znamy się już trochę i trudno mi uwierzyć, że sama mogłaś to napisać. Pozdrawiam Cię jak zwykle serdecznie" – napisał Władysław Kosiniak-Kamysz. Co na to kandydatka PO na prezydenta? "Oj Władek,Władek..." – odparła wicemarszałek Sejmu.

- kopia Komorowskiego, na każdym kroku chlapnie jakąś bzdurę

Bazyli

Perfumaniak

Post31 marca 2020, 20:16 - Wt

Przepraszam, że coś napiszę, bo obiecywałem, że uczynię to dopiero w odpowiedniej chwili - wprawdzie chwila ta nie nadeszła, ale pod artykułem GW, opisującym dzisiejsze orędzie marszałek sejmu znalazłem piękny komentarz: "pis gada o poszanowaniu konstytucji, jak qrwa o walorach dziewictwa"

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

volcano

Post31 marca 2020, 20:24 - Wt

Jak portale podają : Posłowie odrzucili też większość poprawek Senatu do nowelizacji ustaw zdrowotnych, w tym poprawkę wprowadzającą cotygodniowe obowiązkowe badania na obecność koronawirusa dla personelu medycznego i pracowników placówek handlowych. Pisiory naprawdę idą po trupach nie liczą się ile padnie Polaków , nie liczą się z suwerenem który na nich głosował , śmierć nie ma dla nich znaczenia czy myślą że ich to nie dopadnie ? Kasa pusta , bajka prysła . 13 trzeba dać o 14 to niech suweren zapomni .
Pisiory ... możliwość głosowania korespondencyjnego będzie przysługiwać wszystkim wyborcom. Przedtem tego nie dopuszczali , bo by były machloje teraz to jest super rozwiązanie . Szok .Tak mi przyszło do głowy jak by wrak sprowadzili do Polski to po kawałku samolotu , ustawowo by zrobili .... żeby był przy każdym ołtarzu głównym kościele , chciał czy by nie chciał każdy musiał by się modlić do szczątków samolotu , bo to by była święta rzecz .

wolfmark

Forumowicz

Post31 marca 2020, 20:26 - Wt

Wiesz jak to mówią: zróbmy więc wybory jakich nie przeżył nikt 8-)

volcano

Post31 marca 2020, 20:37 - Wt

No coś w tych słowach prawdy jest :) Wiecie co , taka sytuacja robi ze mnie złego człowieka , chciałbym żeby tej korony doświadczyli na sobie jak Jarek ,Terlecki to jest też dobry dziadyga ( tęsknie za Mazurek brak mi jej ....bardzo ) no i nasz oszust Mateuszek a nasz prezydent niech dzieciom bajki opowiada on i tak chodzi cały czas jak by koronę miał na głowie .To mu odpuszczam .Macie takie myśli czy tylko mnie to łapie .

wolfmark

Forumowicz

Post31 marca 2020, 20:39 - Wt

Ja nie mam. Przykro jak człowiek umiera.

kamolskee

Post31 marca 2020, 20:44 - Wt

volcano napisał(a):No coś w tych słowach prawdy jest :) Wiecie co , taka sytuacja robi ze mnie złego człowieka , chciałbym żeby tej korony doświadczyli na sobie jak Jarek ,Terlecki to jest też dobry dziadyga ( tęsknie za Mazurek brak mi jej ....bardzo ) no i nasz oszust Mateuszek a nasz prezydent niech dzieciom bajki opowiada on i tak chodzi cały czas jak by koronę miał na głowie .To mu odpuszczam .Macie takie myśli czy tylko mnie to łapie .

+1 :lol:
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Bazyli

Perfumaniak

Post31 marca 2020, 20:56 - Wt

Żadnych wyborów nie będzie, dzisiejsza wrzutka z głosowaniem korespondencyjnym dla wszystkich jest tylko próbą wyjścia z twarzą (choć to są bardziej mordy, niż twarze) z całej tej sytuacji z parciem na wybory, a jednocześnie przeniesieniem wyborów na inny termin bez konieczności wprowadzenia stanu wyjątkowego. A o co tak konkretnie chodzi? Władza pęka, bo już widzi, że wyborów w zaplanowanym terminie przeprowadzić się nie da: 1)mają świadomość, że najbliższe tygodnie to będzie szczyt pandemii. W związku z tym prawdopodobnie już postawił się im minister Szumowski i zakomunikował, że on tego na siebie nie weźmie i nie powie narodowi, że wybory można przeprowadzić bez żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia. A rezygnacji Szumowskiego boją się jak diabeł święconej wody, bo jeżeli on poda się do dymisji, to cała narracja stwarzająca wrażenia jako takiego panowania nad nędzą polskiej służby zdrowia, pójdzie w pis-du... (swoją drogą, to minister Szumowski jest chyba jedną z nielicznych osób w tej całej bandzie, która sprawia wrażenie przyzwoitego człowieka). 2)wiedzą, że przygotowanie korespondencyjnego głosowania w tak krótkim czasie (potencjalnie dla >20 mln osób) jest niemożliwe. 3)boją się, że samorządowcy postawią się okoniem i pomimo ustawowego obowiązku, odmówią organizacji wyborów, a jesli by było to na masową skalę, władza nie jest w stanie zapewnić pełnego nadzoru komisarycznego, a więc polegnie. 4)boją się, że w przypadku parcia do wyborów po trupach, pomimo zaostrzonegi rygoru, ludzie mogą masowo wyjść na ulice i zaczną się rozróby. 4)stawia się Gowin.
A więc cyk - wrzutka ustawy zmieniająca kodeks wyborczy, przyznająca prawo głosowania korespondencyjnego każdemu. Senat na bank przykisi to ustawowe 30 dni, ustawa wróci do sejmu na początku maja, a wtedy nie ma już szans na jakiekolwiek wybory. Korzyści dla władzy: 1)wycofanie się z twarzą (czytaj - mordą) z parcia na wybory. 2)zrobienie tego bez wprowadzenia stanu wyjątkowego, a co za tym idzie, wymiksowanie się państwa od odszkodowań dla firm i przedsiębiorstw. 3)obarczanie senatu, czyli opozycji, za niemożność przeprowadzenia wyborów w ustawowym terminie i wrzaski o delikcie konstytucyjnym. To ostatnie pójdzie na pasku w rządowej szczujni, a suweren jak zwykle - łyknie, niczym młody pelikan ciepłe kluski.
A przez całe 30 dni będzie i tak bicie wyborczej piany, co ma skutecznie odwracać uwagę opinii publicznej od nieudolnych działań władzy.

Bazyli nadaje mobilnie...
Ostatnio edytowano 31 marca 2020, 22:06 - Wt przez Bazyli, łącznie edytowano 2 razy
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino, Gentleman, Eternity, Declaration, Egoiste, Cacharel PH, Fleur du Male, Obsession, Roma, Jaipur - Mnie się podobają zapachy, które już raz czułem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję :D

volcano

Post31 marca 2020, 21:10 - Wt

Bazyli co do Szumowskiego spójrz co było przed korono jakoś takoś to dobrze nie wyglądało jak on to sprawował a teraz to wydaje mi się że ma swoje pięć minut i wie że okazje zaistnieć w pozytywnym znaczeniu odrywając się od pisu .Robi wrażenie żeby ludzie bardziej mu wierzyli niż premierowi i to się mu udaje .Nie wydaje Ci się że jak to się skończy to Jarek może uznać że jest zagrożeniem ...bo jest takim odmieńcem Pisu .

mam katar

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post31 marca 2020, 21:28 - Wt

Mam Magiera politologii i wiecie co? Wiem mniej niż wiedziałem wcześniej. :mrgreen: Ale spoko, to taka zapowiedź. Mnie się dziś podobało oburzenie Hołowni (startuje w wyborach) na przegłosowanie o 4 rano w trybie w ogóle łamiącym prawo ( zmiany w prawie dot. wyborów powinny być szczególnie traktowane i procedowane na PÓŁ ROKU przed wyborami) zmian w ordynacji wyborczej. HEEEEEEEEEEEJ!!!
A diabeł co go każdy w sercu nosi tylko chmura

Chcemy do nieba, chcemy kebaba..

Mój straganik. Cebulowe ceny. Zapraszam.
viewtopic.php?f=52&t=29275&p=691142#p691142

kamolskee

Post01 kwietnia 2020, 07:35 - Śr

Dzisiaj rano na tvp info słuchałem Pana Horały i stwierdzam, że nawet dobrze gadał, ośmieszając przy okazji opozycję. Nie trawię PIS-u, ale opozycji również i faktycznie, dał im prztyczka w nos i to solidnie. Mówił m.in. o stanie wyjątkowym, dlaczego nie chcą wprowadzać a opozycja która jest za demokracją chce, mówił o wyborach korespondencyjnych że to kolejna opcja, jesli opozycja i spoleczenstwo obawialo sie tradycyjnej wersji to wlasnie korespondencyjna W CZASACH pandemii wydaje sie ok. Oczywiscie ze do tego nie dojdzie, ale podobala mi sie jego argumentacja.

EDIT: oczywiście jako przeciwnika w debacie, bo stosując "półprawdy" uspokoi tylko fanatyków PIS itp.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Jezza

Post01 kwietnia 2020, 08:22 - Śr

A nie pamiętacie jak jakiś czas temu Vateuszek chciał rozliczać za gwizdnięty z pracy papier toaletowy, a gratisy i nagrody, w tym darmowe jedzenie traktować jako przychód? Jak myślicie - czy jak się ten cały pandemiczny cyrk skończy, to czy Vateuszek weźmie się do roboty i zacznie wysyłać wezwania do zapłaty zaległego podatku?
How hard can it be?

kamolskee

Post01 kwietnia 2020, 08:44 - Śr

on wspominał o tym, mówiąc że inne rozwiązania proponują jak nie ma pandemii i jak jest, stąd zarzuty opozycji uważa za śmieszne.

Marcin__

Super Perfumaniak

Post01 kwietnia 2020, 08:56 - Śr

Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

pingwin

Post01 kwietnia 2020, 10:25 - Śr

.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Już 300 zapachów ! Odlewki już od 2ml.

KODY DO PERFUMERII INTERNETOWYCH - viewtopic.php?f=38&t=22927&start=140

Jezza

Post01 kwietnia 2020, 10:56 - Śr

O kur...

Skoro maja takich specjalistow to nie ma sie co dziwic, ze budzet mial byc bez deficytu. Kto by sie tam poprawna matematyka przejmowal...
How hard can it be?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)