Teraz jest 15 listopada 2019, 08:20 - Pt

• Reklama

Żałujesz, że się czegoś w życiu nie nauczyłeś?

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

zarell

Re: Żałujesz, że się czegoś w życiu nie nauczyłeś?

Post07 listopada 2019, 11:01 - Cz

W zasadzie to wielu rzeczy nie żałuje. No może tego, ze nie uczyłem się gry na pianinie jak byłem dzieckiem. Grałem na gitarze, rodzice chcieli mnie zapisać na naukę gry na pianinie bo nauczyciel wspominał, ze mam możliwości oraz nauka powinna iść dobrze, jednak sam należałem do leni i nie chciałem się uczyć. Potem zarzuciłem również naukę gry na gitarze.
Wróciłem do nauki gry dopiero na studiach, obecnie lubię sobie pograć po pracy, jednak wiem, że jakbym sobie tego nie olewał w latach młodzieńczych, to na pewno byłbym na lepszym poziomie.

Djun

Forumowicz

Żałujesz, że się czegoś w życiu nie nauczyłeś?

Post07 listopada 2019, 12:54 - Cz

Gitara fajna sprawa :) Leży u mnie jedna i zbiera kurz, żona namawiała mnie kilka razy żebym się nauczył ale nie ma kiedy. No ale może w końcu miło ją zaskoczę, nie skreślam tego.

A mi się przypomniało czego żałuję, że nie zrobiłem; trenowałem za małolata karate przez chyba 3-4 lata i doszedłem do brązowego pasa. 2 stopnie wyżej był już czarny. Ale wtedy mi się to znudziło i przerzuciłem się na treningi piłki nożnej. Teraz po latach brakuje mi tego czarnego pasa "w CV", bo wiem, że byłem w tym dobry i niewiele mi brakło żeby go zdobyć.

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post08 listopada 2019, 20:27 - Pt

Ja żałuję, że za młodu nie interesowałem się majsterkowaniem. Teraz jak trzeba coś w domu zrobić to pozostaje fachowiec albo tutoriale w internecie i wyjdzie albo nie wyjdzie :roll:
Nie doceniłem głupoty panującej nam dziś mądrości. W naszej epoce - opakowań - liczy się etykieta, a nie zawartość.
Stanisław Lem – Dzienniki gwiazdowe

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post08 listopada 2019, 20:57 - Pt

Ja umiem wszystko tylko nie mam możliwości aby pewne rzeczy realizować. To jest najbardziej dyplomatyczna odpowiedź.

Molier

Forumowicz

Post08 listopada 2019, 22:14 - Pt

Sportowego stylu życia w okresie dorastania ;)
Poprzednia strona

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)