Teraz jest 17 lipca 2019, 17:35 - Śr

• Reklama

Sinial - ktoś używał??

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

whiteorchid

Sinial - ktoś używał??

Post06 czerwca 2019, 08:48 - Cz

ja wiem, że mocno odbiegające od tematu perfum, ale skoro już tu jestem, to i was zapytam. a nóż się uda!

ostatnio bardzo nieudolnie walczę z cellulitem (: ćwiczenia, dieta, masaże, peelingi, po prostu codziennie coś - a on się zmniejsza w takim tempie, ze emerytura mnie zastanie, zanim sie go pozbede.

Stad tez pytanie, czy moze ktos z was uzywal siniala, ktory, z tego co wyczytalam, dobrze sprawdza sie w poleczeniu z dieta i cwiczeniami. Bede wdzieczna za kazdy kom!

skałołaz

Forumowicz

Sinial - ktoś używał??

Post15 czerwca 2019, 05:58 - So

Na spotkaniu rodzinnym akurat się kiedyś trafił ten temat. Parę osób stosowało, parę tylko słyszało opinie od innych. I generalnie wyszło, że średnio - ważniejsza dieta i ćwiczenia. Tzn jak jest dieta i ćwiczenia to może pomóc, nie zaszkodzi. Ale bez podstaw - dobra dieta + ćw nic sam z siebie nie pomoże. Przekazuję tylko co sam usłyszałem na ten temat :-) Pozdrawiam.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

whiteorchid

Re: Sinial - ktoś używał??

Post11 lipca 2019, 14:44 - Cz

Thank u! Nawet nie wiesz jak trudno jest znaleźć jakąkolwiek rzetelną opinie na takie tematy :)

Dla mnie używanie takie serum nie wyklucza ćwiczeń i diety, i tych innych wszystkich sposobów, w które się bawię. Słyszałam tylko, że jak się ma jakiś dobry balsam, to szybciej zobaczymy efekty, bo chociażby zadziała on na ujędrnienie. Ja nie z tych, co będą leżeć, jeść, smarować się balsamem, i liczyć na efekty :lol:

emera

Perfumaniak

Post11 lipca 2019, 22:57 - Cz

Oglądałam ostatnio jakiś brytyjski program (chyba na którymś kanale discovery) o sprawdzaniu sposobów na pozbycie się/zmniejszenie cellulitisu. Udział w testach brało chyba 4-5 kobiet; jedna testowała krem, druga ćwiczenia, trzecia masaż na sucho szczotą z wypustkami, a pozostałe - nie pamiętam, oglądałam kątem oka tylko.
Po 5 tygodniach najlepsze efekty widoczne były u kobiety, która smarowała się jakimś tam kremem. I nie zmniejszyło to cellulitisu (zmierzono tkankę tłuszczową/łączną), ale krem tak nawilżył skórę, że przez to efekt cellulitisu był mniej zauważalny.
Ot, taka ciekawostka.
Fragrantica
Straganik
Poszukuję odleweczki Carillon Tauera i Vraie Blonde od ELd'O.

maciejb1986

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post12 lipca 2019, 10:28 - Pt

ja tam cellulit nawet lubię, nie to że taka faza grubości że klep i 3cia fala i wchodzę, ale może to dlatego, że moja mama miała spory. a wiadomo podobają się nam kobiety-które wyglądają jak nasze matki- podświadomie :P oczywiście są, też przypadki że naprawdę szpecą wtedy pewnie najlepiej działa zgaszone światło niestety i współczuję problemu tych kobiet :(

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)