Teraz jest 19 grudnia 2018, 10:57 - Śr

• Reklama

Żele pod prysznic

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

mizero

Forumowicz

Re: Żele pod prysznic

Post20 lutego 2013, 20:27 - Śr

Goban napisał(a):
mizero napisał(a):Ogarnijcie sobie żel Valentino V Pour Homme, nie są strasznie drogie, pachną bardzo intensywnie i zapach utrzymuje się dosłownie cały dzień.

A dlaczego? A komu to potrzebne? Jak dla mnie żel pod prysznic może pachnieć przez te kilka minut, gdy jestem pod prysznicem. Ma być wydajny, dobrze się pienić, ale nie utrzymywać się cały dzień; od tego są perfumy!

Z taką filozofią dla Ciebie najodpowiedniejsze byłoby szare mydło. Pieni się, nie pachnie, zmywa brud. Czego chcieć więcej?! A na Twoje pytania mogę odpowiedzieć tak: ten żel trzyma cały dzień w przeciwieństwie do perfum z tej samej linii. Perfumy zwietrzeją, zapach żelu zostaje.

Goban

Aktywny forumowicz

Post20 lutego 2013, 22:43 - Śr

mizero napisał(a):
Goban napisał(a):
mizero napisał(a):Ogarnijcie sobie żel Valentino V Pour Homme, nie są strasznie drogie, pachną bardzo intensywnie i zapach utrzymuje się dosłownie cały dzień.

A dlaczego? A komu to potrzebne? Jak dla mnie żel pod prysznic może pachnieć przez te kilka minut, gdy jestem pod prysznicem. Ma być wydajny, dobrze się pienić, ale nie utrzymywać się cały dzień; od tego są perfumy!

Z taką filozofią dla Ciebie najodpowiedniejsze byłoby szare mydło. Pieni się, nie pachnie, zmywa brud. Czego chcieć więcej?! A na Twoje pytania mogę odpowiedzieć tak: ten żel trzyma cały dzień w przeciwieństwie do perfum z tej samej linii. Perfumy zwietrzeją, zapach żelu zostaje.

Nie, nie do końca. Najodpowiedniejsze dla mnie są na tę chwilę aloesowe żele z Yves Rocher lub pomarańczowe mydło Ziaja. Pienią się, ładnie pachną przez te kilka minut, gdy jestem pod prysznicem i są wydajne. To znaczy te pierwsze są wydajne, drugie nie za bardzo, ale jest tanie, więc wychodzi na to samo. A zapach żelu zwykle nie pachnie identycznie niż perfumy, nie? Ponadto, żeby uzyskać dobry efekt trzeba by mieć po kilka produktów z każdej serii e.g. Lacoste perfumy+żel pod prysznic, bo używanie żelu Valentino i innych perfum chyba mija się z celem. Czy nie?

mizero

Forumowicz

Post22 lutego 2013, 22:33 - Pt

Goban napisał(a):
mizero napisał(a):
Goban napisał(a):

Nie, nie do końca. Najodpowiedniejsze dla mnie są na tę chwilę aloesowe żele z Yves Rocher lub pomarańczowe mydło Ziaja. Pienią się, ładnie pachną przez te kilka minut, gdy jestem pod prysznicem i są wydajne. To znaczy te pierwsze są wydajne, drugie nie za bardzo, ale jest tanie, więc wychodzi na to samo. A zapach żelu zwykle nie pachnie identycznie niż perfumy, nie? Ponadto, żeby uzyskać dobry efekt trzeba by mieć po kilka produktów z każdej serii e.g. Lacoste perfumy+żel pod prysznic, bo używanie żelu Valentino i innych perfum chyba mija się z celem. Czy nie?

Dokładnie, używanie naraz różnych żeli i perfum mija się z celem o czym napisałem, ale trzeba to wywnioskować, a żel Valentino doskonale uzupełnia się z perfumami tej samej linii.

lolek

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 lutego 2013, 13:00 - So

Ja teraz testuje Kozie mleko od Ziaji, nawet niezły tylko że dziwnie pachnie :)

Meister

Super Perfumaniak

Post16 marca 2013, 13:25 - So

Polecam nowy żel AXE - ten biały.
Zapach z wetywerią w słodkiej oprawie - jak w L'Occitane Eau de Vetyver.

aleksander

Super Perfumaniak

Post20 marca 2013, 09:27 - Śr

. napisał(a):
lolek napisał(a):Ja teraz testuje Kozie mleko od Ziaji, nawet niezły tylko że dziwnie pachnie :)
Spróbuj mydeł pod prysznic. Mają bardzo ładny zapach, nawilżają.
Nie spotkałem jeszcze mydła, która nawilża.
Ciężko znaleźć takie, które nie wysusza.

lolek

Bardzo aktywny forumowicz

Post20 marca 2013, 12:02 - Śr

Jestem w trakcie zamawiania, aleppo, pewnie jutro będę odbierał, zobaczę jak mi to mydło spasuje

mrk.

Forumowicz

Post27 kwietnia 2013, 16:18 - So

Ostatnio kupiłem na próbę żel pod prysznic Old Spice Hair & Body 2 in 1 Cooling i tak po 10 minutach po prysznicu czuję coś na wzór CK Eternity, a po następnych 10 minutach Gucci Pour homme II. Myślę, że będzie idealnie pasował właśnie jako podkład do tego ostatniego.

Biral

Perfumaniak

Post27 kwietnia 2013, 20:37 - So

aleksander napisał(a):Nie spotkałem jeszcze mydła, która nawilża.
Ciężko znaleźć takie, które nie wysusza.

Ja używam Eau d'Italie i jak dla mnie świetnie nawilża. Poza tym jestem fanem dziwnych mydeł i z Indii zawsze przywożę mydło z olejkiem palmy kokosowej, które świetnie nawilża skórę.

mrk.

Forumowicz

Post01 czerwca 2013, 20:04 - So

Może ktoś polecić jakiś niezły, nawilżający żel pod prysznic?

Goban

Aktywny forumowicz

Post01 czerwca 2013, 21:45 - So

'Zele pod prysznic na pewno nie spełnią takiej funkcji. Masz trzy wyjścia:

- używać tradycyjnego, prawdziwego mydła z naturalną zawartością gliceryny, ew. wzbogacanego parafiną (polecam BeBe dla niemowląt)

- używać syntetycznych kostek myjących dla osób z wrażliwą skórą (do dostania w aptekach, z mniej "zaawansowanych" produktów dostępna jest kostka Isana i kostka Dove)

- używać olejków do mycia'

mathu

Aktywny forumowicz

Post01 czerwca 2013, 22:56 - So

mrk. napisał(a):Może ktoś polecić jakiś niezły, nawilżający żel pod prysznic?

Johnson's Body Care Extra Nawilżający, takie jakby mleczko.

Widzę różnicę na plus.

pnd

Forumowicz

Post01 czerwca 2013, 23:48 - So

zele Dove for men daja rade

Doniek

Aktywny forumowicz

Post02 czerwca 2013, 09:48 - N

mrk. napisał(a):Może ktoś polecić jakiś niezły, nawilżający żel pod prysznic?

Ostatnio testuje AA Men Basic "Intensywnie nawilżający żel do mycia ciała" :)
Ma dziwną konsystencję bo coś pomiędzy żelem a kremem, oraz bardzo słabo się pieni. Zapach jest delikatny i nie zostaje na dłużej.
https://sklep.kosmetykiaa.pl/product/35 ... ciala.html w Ross kupilem troche taniej.

pianista47

Forumowicz

Post27 sierpnia 2013, 14:18 - Wt

Panowie, kupiłem ostatnio w promocji za 50zł (30ml) Calvin Klein'a Free (zapach szału nie robi, ale jest ładny i inyrygujący) i mam pytanie - czy warto zaopatrzyć się w żel pod prysznic z tej serii? Wydatek to niemały i chciałbym wiedzieć, czy po umyciu się zapach utrzymuje się przez jakiś czas, bo to chyba jest najważniejsze. Po prostu czy byłoby to dobre dopełnienie samej wody toaletowej?
AKTUALNIE W KOLEKCJI
    Gucci Pour Homme II
    Burberry London
    Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme
    L'Occitane Eau des Baux
    Dior Homme
    Dior Homme Sport
    Davidoff Cool Water

cwany_gapa

Forumowicz

Post28 sierpnia 2013, 19:21 - Śr

pianista47 nie wiem jak z Calvin Kleinem ale mój Le male pachnie w miarę intensywnie po kąpieli natomiast później nie czuję różnicy.
Skoro wydatek niemały to nie wydawaj kasy chyba że nie masz co z nią robić albo jesteś wielkim fanem tego Calvina :mrgreen:

Jack

Aktywny forumowicz

Post28 sierpnia 2013, 19:24 - Śr

żel droższy od EDT? wow... wolałbym już kupić flaszkę i wylać ją na siebie po kąpieli...

Kinetic

Post30 sierpnia 2013, 11:11 - Pt

A co sądzicie o AXE - HANGOVER ... czyli Siekiera - Kac ?

pianista47

Forumowicz

Post30 sierpnia 2013, 18:20 - Pt

Jeśli chodzi o Axe, to polecam Axe Alaska - kupiłem 400ml w promocji za 10zł w Ross i naprawdę bardzo dobry żel. Dosyć wydajny i jeśli dobrze się nim namydli ciało, to zapach trzyma bardzo długo po kąpieli - ja czułem go bardzo wyraźnie po 6-ciu godzinach.
AKTUALNIE W KOLEKCJI
    Gucci Pour Homme II
    Burberry London
    Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme
    L'Occitane Eau des Baux
    Dior Homme
    Dior Homme Sport
    Davidoff Cool Water

Jack

Aktywny forumowicz

Post30 sierpnia 2013, 19:36 - Pt

Ja z Axe używam tylko DarkTemptation "czekolady" ciało po kąpieli pachnie nim naprawdę długo a dziewczyny uwielbiają ten zapach:-)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn