Teraz jest 15 lutego 2019, 22:18 - Pt

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Arek$

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 3

Re: Antyperspiranty

Post21 lipca 2018, 23:33 - So

ja mam jeden sprawdzony sposób z jeden strony leci Antidral 1-2 X w tygodniu. A poza tym w sprayu loreal shirt protect.

siwy

Aktywny forumowicz

Post22 lipca 2018, 15:01 - N

Ja przestałem używać blokerów i antyperspirantów i okazało się, że wcale nie pocę się aż tak bardzo. :D
Tzn. akurat nie pod pachami a w koszulce mokrej na plecach też nie będę chodził.
Kupiłem sztyft Givenchy Gentleman Only oraz CK Free i oba świetnie się spisują, jeśli chodzi o eliminację zapachu.
Koszt jakieś 40 zł. (z tym że jedne był w zestawie z wodą, więc na oko) a są bardzo wydajne.

Tracershy

Forumowicz

Post23 lipca 2018, 13:02 - Pn

Ja pocę się tak że mam mokre plamy pod pachami i tylko blokery eliminują ten problem. Żaden zwykły antyperspirant nie daje w tym temacie rady a próbowałem ich bardzo wiele i tańszych i drogich. Ale z kolei blokery nie chronią przed zapachem. Po niespełna 2 dniach czuć zapach ale pacha zostaje sucha. Więc raz w tygodniu używam blokera żeby mieć suche pachy a na co dzień zwykłych antyperpirantów żeby nie było zapachu potu.

ByKu

Post01 października 2018, 12:07 - Pn

Kochani, doradźcie jak zwalczyć, chociaż w małym stopniu pot. Z byle małego wysiłku leje się mi z pach jak z wodospadu plus powstaje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo koszulki w miejscu pach robią się żółte. Ostatnio stosowałem antyperspirant w żelu Gillette, czyżby on też te żółte plamy powodował?

Ruben

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post01 października 2018, 12:18 - Pn

Nic na to nie poradzisz, jedynie operacja może w tym pomóc. Żadne Etiaxile, ałuny czy *** muje dzikie węże Ci nie pomogą. To tylko marketingowy bełkot.

jazon

Forumowicz

Post01 października 2018, 12:29 - Pn

Spróbuj użyć blokerów potu.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Sprzedam Franck Boclet Tobacco: viewtopic.php?f=52&t=25178

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post01 października 2018, 12:34 - Pn

Byku, a pachy ogolone?

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post01 października 2018, 13:36 - Pn

nie wiem o jakim marketingowym belkocie pisze Ruben, ale ja polecam bloker Etiaxil :)
Poczatki trudne, bo piecze, ale potem to juz z gorki. Aplikacja 1x w tygodniu na noc po kapieli i nie ma zadnego problemu.
Zero potu i zero zapachu. Czasem smarne jakims tradycyjnym w kulce lub deo stick zeby "pachnialo", ale nie ma takiej koniecznosci, bo Etiaxil sam w sobie daje rade w 100%

ps. nie, nie pracuje w tej firmie i nie jestem botem :lol:

ByKu

Post01 października 2018, 16:36 - Pn

turbosnail napisał(a):Byku, a pachy ogolone?
Właśnie dziś będzie trzeba :D

Mam obecnie bloker ziaja i po kąpieli go czasem stosuję a swędzi i pieczeeee.

Homme

Forumowicz

Post02 października 2018, 11:21 - Wt

Ziaja to się nadaje nie powiem do czego... PRzede wszystkim prysznic 2x dziennie z użyciem mocno odświeżającego żelu. Turbosnail słusznie zapytał o golenie jeśli nie lubisz na zero to przynajmniej strzyż na krótko. Pot sam w sobie nie ma zapachu, brzydko pachną bakterie rozkładające go na skórze, dlatego tak ważna jest dokładna higiena osobista. Cokowliek działające są produkty typu etiaxil. Na niego możesz spryskać deodorantem w sprayu, są wersje nie pozostawiające plam np. Nivea black/white. Vichy ma bardzo dobre antyperspiranty, wprawdzie nie są to blokery, ale świetnie utrzymują świeżość. Jeśli to wszystko nie przyniesie oczekiwanych rezultatów warto wybrać się do lekarza. Jeżeli leje się z pach litrami i nic nie działa jedynym ratunkiem będą zastrzyki z toksyny botulinowej paraliżującej gruczoły potowe. Zabieg jednak nie jest permanentny i należy go powtarzać co pół roku, a w niektórych przypadkach częsciej. Jedyną trwałą metodą jest operacja usunięcia nerwu przy kręgosłupie. Jest jednak obarczona ryzykiem i rzadko polecana, jeśli pocą ci się tylko pachy to nie wchodzi w grę.
Ostatnio edytowano 02 października 2018, 11:25 - Wt przez Homme, łącznie edytowano 1 raz

michalsiek

Forumowicz

Antyperspiranty

Post02 października 2018, 11:24 - Wt

Używam ziaji raz w tygodniu, tylko w sezonie letnim i bez problemów daję radę. Za śmieszne 6zł.

S7

Homme

Forumowicz

Post02 października 2018, 11:27 - Wt

Jeżeli ktoś się nie poci, lub "poci" w ten sposób, że nic się z niego nie leje, to sprawdzi się każdy produkt. Z tego co zrozumiałem byku ma sytuację ekstremalną, a na taką byle co nie pomoże. Tutaj potrzebne jest kompleksowe działanie lepszymi produktami, a nawet interwencja medyczna.

ps1986

Aktywny forumowicz

Post02 października 2018, 12:40 - Wt

ByKu napisał(a):
turbosnail napisał(a):Byku, a pachy ogolone?
Właśnie dziś będzie trzeba :D

Mam obecnie bloker ziaja i po kąpieli go czasem stosuję a swędzi i pieczeeee.

nie wiem z czego to wynika, ale jeśli chodzi o blokery ziaji to u mnie znacznie lepiej sprawdza się damski..

ByKu

Post02 października 2018, 16:47 - Wt

Może się to wydawać dziwne ale czasem nawet grając w grę typu Counter Strike, potrafią mi lecieć kropelki spod pach.
Pachy golę zawsze na zero, ostatnio tylko się 'zaniedbałem' przez remont mieszkania.

wolfmark

Forumowicz

Post02 listopada 2018, 19:09 - Pt

Grając w CS'a to zrozumiałe :lol:
Ja stosuję tylko ziaje tylko to pomaga, pachy mam ogolone a dodatkowo podebrałem swojej żonie IPLa i strzelam sobie pod pachami żeby pozbyć się tego szajsu.

lekw

Post07 listopada 2018, 13:47 - Śr

Aktualnie testuję bloker ziaji. I szczerze powiedziawszy sto dla mnie o wiele słabszy od etiaxila. Spotkałem się z opiniami w których niektórzy twierdzą, z jest to dobry zamiennik. Jednak moim zdaniem nie jest i nie powinno się tak tego traktować. Plus za niską cenę.
W przypadku mocnej potliwości polecany jest natomiast botoks. Mój kolega miał problem z potliwością dłoni. Zdecydował sie na zabieg i pomogło. http://wzdrowymcielezdrowyduch.com/po-c ... m-botoksu/

Nephilim

Post23 grudnia 2018, 10:47 - N

@ByKu
a) aktywność fizyczna - konkretne codzienne cardio, rozgrzewka przynajmniej 10-15 min wysokiego natężenia, aż do zmęczenia.
b) sauna dwa razy w tygodniu. kwadrans - odpoczynek - kwadrans. Raz możesz kończyć swobodnym opadaniem temperatury, a raz szokerem - skok do basenu lodowego, albo natarcie lodem.
c)dokładny przegląd diety, pod kątem czynników uczulających. Eliminacja wieprzowiny i kurczaka(największa ilość hormonów). Indyk jest dobry, a jak zrezygnujesz z mięsa to i nic się nie stanie.
d) 2 litry wody, eliminacja cukru i alkohol ciut ciut, albo w ogóle.
e) Jeżeli przyjmujesz leki to sprawdź czy nie są to przy okazji pirogeny, bądź mogą wywoływać reakcje termogeniczne.

Spróbuj tak ze dwa miesiące. Może pomóc.

Od siebie polecam koloid srebra. Jest spoko.

maciejb1986

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post27 grudnia 2018, 13:18 - Cz

Nephilim napisał(a):@ByKu
a) aktywność fizyczna - konkretne codzienne cardio, rozgrzewka przynajmniej 10-15 min wysokiego natężenia, aż do zmęczenia.
b) sauna dwa razy w tygodniu. kwadrans - odpoczynek - kwadrans. Raz możesz kończyć swobodnym opadaniem temperatury, a raz szokerem

No i to jest profesjonalna odpowiedź, szacun!:)

Foitek

Forumowicz

Post22 stycznia 2019, 04:01 - Wt

ByKu napisał(a):Kochani, doradźcie jak zwalczyć, chociaż w małym stopniu pot. Z byle małego wysiłku leje się mi z pach jak z wodospadu plus powstaje nieprzyjemny zapach. Dodatkowo koszulki w miejscu pach robią się żółte. Ostatnio stosowałem antyperspirant w żelu Gillette, czyżby on też te żółte plamy powodował?

Ile ważysz i ile masz wzrostu?

armines

Post30 stycznia 2019, 12:51 - Śr

Ja polecam Vichy 48H, przepaść pomiędzy Ziają czy Niveą. Kompletnie wyeliminowany problem białych śladów, skuteczność także dużo wyższa.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn