Teraz jest 05 czerwca 2020, 04:23 - Pt

• Reklama

Zakola i siwienie.

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Pilecki

Perfumaniak

Re: Zakola i siwienie.

Post18 stycznia 2020, 15:36 - So

Stosował ktoś taką mieszankę na receptę? 8-) 8-) 8-)
Dodam, że Lumigan to krople do oczu, których działaniem niepożądanym okazał się wzrost rzęs. Teraz w małej ilości dodaje się go do kosmetyków na zagęszczenie rzęs np. występuje w Biotebalu. Ciekawy jestem jak działa na głowie.
Obrazek

zbylus

Zakola i siwienie.

Post21 stycznia 2020, 21:17 - Wt

2,5k euro i po 200 dniach zapominasz o ze kiedykolwiek brakowało ci włosów.

https://youtu.be/JBBSZffLQGw

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post21 stycznia 2020, 22:17 - Wt

tylko taki przeszczep nie jest wieczny, pytanie czy za rok, dwa problem nie powroci...
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

Homme

Aktywny forumowicz

Post22 stycznia 2020, 12:32 - Śr

Niestety włosy za linią przeszczepionych będą dalej wypadać, zakola się powiększać, linia cofać coraz bardziej. Będzie się mieć zachowane włosy z przodu - te przeszczepione oraz gołe placki za nimi. Trzeba więc powtarzać całą procedurę co parę-10 lat uzupełniając nowymi wszczepami skórę, która nadal łysieje swoim naturalnym biegiem. Zwykle trzeba być przygotowanym na minimum kilka takich przeszczepów w ciągu całego życia, a też nie u każdego będzie to możliwe ponieważ decyduje liczba włosów zdatnych do przeszczepu. Jeśli jest ich mało i ma się rzadkie włosy to będzie problem. Czas oczekiwania między kolejnymi przeszczepami nie należy do najprzyjemniejszych kiedy obserwuje się postępujące łysienie kolejnych partii włosów i trzeba poczekać aż będą większze ubytki - w tym czasie mogą wystąpić problemy ze stylizacją, zaczesywaniem, trzeba to wszystko maskować, żeby nie wyglądać głupawo. Tak więc niestety to nie jest usłane różami, ma swoje wady, koszty znacznie wyższe niż się początkowo wydaje, musi być poważnie przemyślane ze wszystkimi za i przeciw. Nie wiem, czy ten chłopak z youtube, który chwali się zabiegiem jest tego wszystkiego świadomy, w każdym razie jeśli nie jest to będzie za parę lat :)

zarell

Post20 kwietnia 2020, 12:59 - Pn

Na siwienie w sumie nie ma takich łatwych sposobów. Szczególnie, że farbowanie moim zdaniem odpada. Bardzo trudno jest osiągnąć naturalny efekt, poza tym na krótkich wlosach szybko widać odrosty tak więc trzeba włosy bardzo często farbować. Zresztą mam sąsiada, który tak regularnie się farbuje na czarny kolor, aż granatowy i kuriozalnie to wyglada.
Jesli chodzi o zakola to mozna to po części odwrócić stosując odpowiednio dobrane suplementy oraz wcierki. Wiadomo, ze im wcześniej wprowadzi się taką terapię, tym lepiej. Calkiem dobry skład ma Vita hair http://ctn.com.pl/vita-hair-man-opinie-cena/
Ostatnio edytowano 04 maja 2020, 10:13 - Pn przez zarell, łącznie edytowano 1 raz

kamolskee

Post20 kwietnia 2020, 16:09 - Pn

wcierki? Ileż razy o tym słyszałem i ciągle słyszę. Wg mnie to efekt placebo jeśli w ogóle pomaga. Po prostu częste masowanie skóry głowy (poprzez wcieranie) pobudzać może cebulki włosowe. Jedyny środek który jako tako działa to Hair Madic, chociaż drogi, a przetestowałem już praktycznie wszystko, włącznie z mezoterapiami, karboksyterpiami - zawsze Ci mówią "nie ma gwarancji że to zadziała", ale płać i licz na szczęście. Ja już z tego wyrosłem :)
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

userned

Forumowicz

Post20 kwietnia 2020, 18:11 - Pn

Te wszystkie kosmetyki na to to zwyczajne wydawanie pieniędzy. Natury nie oszukasz i swojego dna również.

igr

Forumowicz

Post23 kwietnia 2020, 16:49 - Cz

Wciąż jednak przeszczep jest najskuteczniejszym sposobem wydłużenia czasu posiadania fryzury.Fakt kolejnych przeszczepów należy każdorazowo przekalkulować, nawet jeśli przeszczep może przedłużyć fryzurę o 10 lat, przy względnie młodym wieku i powolnej degeneracji mieszków, to zależnie od zasobności portfela, może to być dla kogoś inwestycja warta uwagi. Z jednej strony jak o tym myśle to trochę głupota i ryzyko a z drugiej mamy narzędzia na podtrzymanie witalnego wizerunku, za kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy, bez użycia technologi kosmicznej, więc czemu nie..

kamolskee

Post23 kwietnia 2020, 18:19 - Cz

Oczywiście, czemu nie, niektórzy w ten sposób nakręcają biznes a czasu się i tak nie cofnie.. no ale kto bogatemu zabroni ;)

sugerto

Post18 maja 2020, 06:29 - Pn

No coż. Zakola dość trudno jest powstrzymać W wielu przypadkach wymaga leczenia trychologicznego oraz wprowadzenia odpowiednich preparatów. Na pewno łatwiej jest to leczyć w początkowych fazach. Potem z czasem jak zakola są już spore, dość trudno jest doprowadzić głowę do dobrego stanu.
Jeśli chodzi o siwienie, można zastosować toner, w wielu przypadkach potrafi ładnie pokryć pierwsze siwe włosy Polecam jednak dobrze obejrzeć sobie filmiki z tego jak wyglada takie farbowanie ;) Tak aby nie zrobić sobie krzywdy.

rosegold

Post29 maja 2020, 09:50 - Pt

Na siwienie to chyba tylko farba, bo w dużej mierze to kwestia genów, a jeśli chodzi o zakola, mój facet zaczyna łysieć, więc testuje wszystko co możliwe i efekty widać dopiero po serum hair medic, o którym już ktoś wyżej wspomniał. Nie sądzę, że to efekt placebo, w przeciwnym razie poprzednie preparaty by zaczęły działać a tak nie było.

Homme

Aktywny forumowicz

Post29 maja 2020, 10:20 - Pt

Walka z siwieniem została odwołana co najmniej rok temu, kiedy zaczął się trend powrotu do naturalnych włosów u facetów. Zwróćcie uwagę na celebrytów ludzi szołbiznesu modeli aktorów piosenkarzy dziennikarzy prawie nikt się już nie farbuje. Wręcz zapanowała moda na podkreślanie swojej siwizny specjalnymi szamponami zapobiegającymi żółknięciu, nadającymi ładny stalowy odcień.

Jeśli wcierki mają zadziałać to zadziała każda przyzwoita wcierka nie ważne, czy to będzie hairmedic, aminexil, minoxidil, serioxyl itd. Tego typu preparaty działają u osób z umiarkowanym łysieniem, gdzie wystarczą witaminki. Dałbym sobie spokój z mezoterapią ostrzykiwaniem skóry osoczem bogatopłytkowym, bo to daje porównywalne rezultaty do wcierek, kosztuje wielokrotnie więcej i również daje efekty tylko na chwile tzn przyhamowuje wypadanie na czas stosowania.

Bez względu na to ile się tu będzie pojawiać panów reklamujących swoje kliniki oferujące cuda niewidy za ciężkie pieniądze rzeczywistość jest taka, że są tylko dwie skuteczne i trwałe metody na walkę z wypadaniem:

1. finasteryd w tabletkach stosowany do końca życia - zapobiega niszczeniu cebulki włosa przez hormon DHT

minusy: możliwe skutki uboczne, jest to lek przede wszystkim na prostatę, ktorego później odkryli działanie również na włosy

2. przeszczep, tylko trzeba pamiętać, że nie jeden, a powtarzany sukcesywnie wraz z postępującym łysieniem w różnych miejscach na głowie co 5-10 lat, nie jest więc tak, że sobie uciułasz kilkanaście tysięcy i masz z głowy do śmierci, koszt zabiegu mnożysz razy kilka

minusy: trzeba mieć sporo włosów na głowie, żeby mieć z czego robić nowe szczepy, nie zawsze zadawalające efekty

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 2

Post29 maja 2020, 11:24 - Pt

A właściwie po cholerę te włosy? Tylko problemy z nimi.
A jeśli nie ma włosów, to nie ma też problemów :P
Artur
Poprzednia strona

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn