Teraz jest 10 sierpnia 2020, 08:47 - Pn

• Reklama

Antyperspiranty

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

atom

Re: Antyperspiranty

Post18 kwietnia 2020, 15:12 - So

Pachy są golone :P To znaczy strzyżone na krótko maszynką elektryczną. Tak na gładko to jednak dziwnie bym się czuł :D

Kiedyś miałem chyba tego Dove Clean Comfort i w miarę przyjemnie i neutralnie pachniał, tylko właśnie za intensywnie, tak to przynajmniej pamiętam. Choć to i tak dużo, dużo lepiej niż Fa... To już chyba wolę swój naturalny zapach ;)

No a co z tymi dezodorantami od producentów perfum. Jak one się sprawują? Czy warte są swojej ceny?

Criss

Aktywny forumowicz

Post18 kwietnia 2020, 15:53 - So

Posiadam dezodorant w sprayu od Paco 1 Million. Niby dość długo pachnie, ale moim zdaniem nie jest wart takiej kasy. Wolę zdecydowanie sztyfty Old Spice :D

atom

Post19 kwietnia 2020, 12:45 - N

Czyli przeważa taktyka - tanie deo pasujące do perfum... Tylko wtedy co, do każdego zapachu oddzielny dezodorant? :)

Skuszę się chyba na to Vichy, mimo że ten w kulce, który mam nie jest taki och i ach ;)

A co z tymi typowo sportowymi markami? Ktoś może polecić któryś ze względu na neutralny, nienarzucający się zapach i przynajmniej jaką taką skuteczność?

Criss

Aktywny forumowicz

Post19 kwietnia 2020, 13:25 - N

Można kilka, w końcu jak sam napisałeś, są one tanie ;) Jeśli o mnie chodzi, to np. Old Spice Whitewater pasuje do większości perfum z tego względu, że nie jest jakiś mega mocny(ale trwały owszem) i jak nazwa wskazuje, jest to zapach wodny czy morski. Jest po prostu nienachalny i nie "gryzie się" z perfumami.

Zowi

Post07 maja 2020, 19:11 - Cz

Ja testowałem kiedyś Etiaxil i zdecydowanie bardziej zaprzyjaźniłem się z Antidralem. Nie wiem jak teraz ale swojego czasu był sporo tańszy od Etiaxilu, mniej drażnił i chyba był dla mnie skuteczniejszy. Ziaji nie testowałem, więc ciężko do niej porównać.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post08 maja 2020, 21:14 - Pt

Kupiłem ostatnio Vichy Homme w kulce.Jestem zadowolony,robi swoją robotę i nie trzeba dużo go aplikować.

pblonski

Bardzo aktywny forumowicz

Post10 maja 2020, 15:28 - N

To może inaczej, jaki jest najlepszy dezodorant nie zawierający aluminium i pochodnych?
Najlepiej 100% naturalny.

Dla mnie aktualnie Sanoflore.

aiai

Aktywny forumowicz

Post15 czerwca 2020, 14:35 - Pn

Pytanie mam, czy odspice w sztyfcie wersja amerykańska 85g będzie mocniejsza od tej europejskiej 50g w działaniu? Chodzi mi o te w niebieskim kolorze które nie brudzą ubrań. Bo jeżeli tylko większa pojemność to lipa, ktoś testował?
Przykładowo

Obrazek

siwy

Aktywny forumowicz

Post16 czerwca 2020, 15:58 - Wt

Miałem amerykański Aqua Reef, Citron oraz Timber z tą różnicą, że Timber to był dezodorant z antyperspirantem, bo te niebieskie żelowe nie zawierają soli aluminium i nie są antyperspirantami.
Jedyna różnica z polską dystrybucją, jest taka, że amerykańskie mocniej pachną i to o wiele mocniej. Niektórzy komentowali moje perfumy, gdy użyłem tylko tego dezodorantu. :mrgreen:
Pojawiło mi się podrażnienie po dezodorantach OS, więc już nie używam, ale kiedy używałem, to żelowe spokojnie dawały radę przez cały dzień, oczywiście nie działały jak antyperspirant, bo nim nie są.

Kobalt

Forumowicz

Post17 czerwca 2020, 20:37 - Śr

Corpus. Kropka. Odkąd dopadłem w MSB już nie używam antyperspirantów (ponad rok).

pblonski napisał(a):To może inaczej, jaki jest najlepszy dezodorant nie zawierający aluminium i pochodnych?
Najlepiej 100% naturalny.

Dla mnie aktualnie Sanoflore.

aiai

Aktywny forumowicz

Post19 czerwca 2020, 10:05 - Pt

siwy napisał(a):Miałem amerykański Aqua Reef, Citron oraz Timber z tą różnicą, że Timber to był dezodorant z antyperspirantem, bo te niebieskie żelowe nie zawierają soli aluminium i nie są antyperspirantami.
Jedyna różnica z polską dystrybucją, jest taka, że amerykańskie mocniej pachną i to o wiele mocniej. Niektórzy komentowali moje perfumy, gdy użyłem tylko tego dezodorantu. :mrgreen:
Pojawiło mi się podrażnienie po dezodorantach OS, więc już nie używam, ale kiedy używałem, to żelowe spokojnie dawały radę przez cały dzień, oczywiście nie działały jak antyperspirant, bo nim nie są.

Ja właściciwe używam tylko tej wersji niebieskiej deodorant, aż tak się nie pocę żeby używać antyperspirantu :D

Arrgar

• Ostrzeżenia: 1

Post04 lipca 2020, 21:33 - So

Witam, mam pytanie, dotyczące antyperspirantów - mianowicie szukam takiego, który jest w miare "bezzapachowy" lub też z niewielkim zapachem (użyłem wyszukiwarki postów i owszem znalazłem wpisy ale nawet z kilku lat do tyłu) stąd moje pytanie, Panowie i Panie co polecacie? czy ktoś odkrył coś łączącego te dwie w/w cechy ;)

Dodam, że raz w tygodniu leci Antidral i nie mam też problemu z nadpotliwością w wersji "Extreme" lubie mieć po prostu suche pachy a co za tym idzie suche koszulki/koszule :D

Pozdrawiam.

titek

Forumowicz

Post02 sierpnia 2020, 13:33 - N

Generalnie przerabiałem sporo reklamowanych antyperspirantów, tych mniej i bardziej znanych, od dezodorantów przez kulki po sztyft i ostatnio zadowolony jestem ze sztyftu „FOREVER LIVING ALOE EVER SHIELD DEZODORANT”. Jak nigdy nie lubiłem sztyftów, tak ten jest super i nie zostawia śladów na ubraniach i wytrzymuje przy mojej fizycznej pracy cały dzień. Sam jestem zdziwiony.

ironiczny

Bardzo aktywny forumowicz

Post02 sierpnia 2020, 13:51 - N

Trochę już przerobiłem drogeryjnych antyperspirantów - i jak na razie najlepszy pod względem zapachu, jak i efektywności,
jest Dove Cool Fresh. Deo i kulka.

MNKN

Forumowicz

Antyperspiranty

Post02 sierpnia 2020, 21:19 - N

Nie wiem czy już było, ale polecam sprawdzić antyperspirant Nivea Black & White. Sam używam od lat Dove Clean Comfort z przerwami nas jakieś eksperymenty, jednak żaden do tej pory nie zaskoczył mnie tak pozytywnie. Łagodny, kremowo-cytrynowy zapach, gdzie cytryna nie jest ani nachalna ani syntetyczna. Długo się utrzymuje i zachowuje swoje właściwości. A w dodatku mogą go wycofać przez rozprzestrzeniającą się paranoję związaną z niepoprawnym politycznie nazewnictwem produktów i rzeczy jak np. biały lub czarny :/// Brać póki stoi na półkach!
VENUM napisał(a):polecicie Pany jakieś fajne tanią perfumkę?

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 4

Post03 sierpnia 2020, 07:07 - Pn

Tak, ten Nivea jest całkiem niezły. Na ekstremalne pocenie się raczej za słaby, ale jak ktoś nie ma takich problemów, to spokojnie daje radę
Artur
Poprzednia strona

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn