Teraz jest 19 czerwca 2019, 13:52 - Śr

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

xgn

Forumowicz

Re: Kremy męskie

Post28 marca 2019, 23:30 - Cz

Ja właśnie kończę Skin Recharge z serii Platinum Men. Szału nie ma, krem zostawia dość tłustą warstwę na twarzy (po 3 godzinach od użycia i krótkiej rozmowie przez komórkę musiałem wycierać ekran telefonu...). Na plus wydajność i zapach.

Ze wszystkich kremów jakie miałem najlepszym był Clarins Men Revitalizing Gel, chyba dotychczas niewspominany w wątku. Jest to jedyny krem, po którym widzę, że po prostu wyglądam lepiej, a i zdarzyło mi się usłyszeć, że wyglądam na zrelaksowanego i wyspanego (akurat miałem wtedy za sobą noc z kolkującym dzieckiem ;) ). Natomiast z półki rossmannowo-superpharmowej nic nie przebije Tołpy Dermo Men Pure.

Nie cytuj całych ostatnich postów, używaj opcji odpowiedz !

Przem86

Forumowicz

Post14 maja 2019, 12:55 - Wt

Z moich doświadczeń warto trochę więcej zainwestować w krem. Nie muszą być to wynalazki z najwyższej półki ale już kupując krem La Roche Posay (wspomniany dopiero co) czy Vichy można odczuć różnicę :)

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 maja 2019, 22:36 - Cz

czy krem shiseido man przeciwzm. za 249 sprawi cuda?? boje sie wydawac tak duza kase, mam krem clarins ale nie zel, pod oczy i nie widze wielkich efektow.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post16 maja 2019, 22:40 - Cz

cuda może nie, ale różnica jest.
inna kwestia, że ta cena jest kiepska.
gdzie te czasy za total revitalizer 50ml / 110 zł , a pod oczy 15 ml 100 zł eh .. :/

g1nko

Post05 czerwca 2019, 11:44 - Śr

Ja właśnie kończę Skin Recharge z serii Platinum Men

Kurczę, a ja właśnie jestem zachwycony tym kremem. U mnie się wchłania natychmiast i nie ma żadnej warstwy. Nawet się zastanawiałem czy to normalne :) Nawet jak używałem wcześniej balsamu albo serum nawilżającego.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn