Teraz jest 17 września 2019, 17:17 - Wt

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

xgn

Forumowicz

Re: Kremy męskie

Post28 marca 2019, 23:30 - Cz

Ja właśnie kończę Skin Recharge z serii Platinum Men. Szału nie ma, krem zostawia dość tłustą warstwę na twarzy (po 3 godzinach od użycia i krótkiej rozmowie przez komórkę musiałem wycierać ekran telefonu...). Na plus wydajność i zapach.

Ze wszystkich kremów jakie miałem najlepszym był Clarins Men Revitalizing Gel, chyba dotychczas niewspominany w wątku. Jest to jedyny krem, po którym widzę, że po prostu wyglądam lepiej, a i zdarzyło mi się usłyszeć, że wyglądam na zrelaksowanego i wyspanego (akurat miałem wtedy za sobą noc z kolkującym dzieckiem ;) ). Natomiast z półki rossmannowo-superpharmowej nic nie przebije Tołpy Dermo Men Pure.

Nie cytuj całych ostatnich postów, używaj opcji odpowiedz !

Przem86

Forumowicz

Post14 maja 2019, 12:55 - Wt

Z moich doświadczeń warto trochę więcej zainwestować w krem. Nie muszą być to wynalazki z najwyższej półki ale już kupując krem La Roche Posay (wspomniany dopiero co) czy Vichy można odczuć różnicę :)

kamolskee

Bardzo aktywny forumowicz

Post16 maja 2019, 22:36 - Cz

czy krem shiseido man przeciwzm. za 249 sprawi cuda?? boje sie wydawac tak duza kase, mam krem clarins ale nie zel, pod oczy i nie widze wielkich efektow.
Bentley inaczej niż w motoryzacji, zaskakuje mnie pozytywnie nie tylko jakością, ale też ceną :)

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post16 maja 2019, 22:40 - Cz

cuda może nie, ale różnica jest.
inna kwestia, że ta cena jest kiepska.
gdzie te czasy za total revitalizer 50ml / 110 zł , a pod oczy 15 ml 100 zł eh .. :/

g1nko

Post05 czerwca 2019, 11:44 - Śr

Ja właśnie kończę Skin Recharge z serii Platinum Men

Kurczę, a ja właśnie jestem zachwycony tym kremem. U mnie się wchłania natychmiast i nie ma żadnej warstwy. Nawet się zastanawiałem czy to normalne :) Nawet jak używałem wcześniej balsamu albo serum nawilżającego.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post21 czerwca 2019, 18:29 - Pt

Dior Sauvage All Purpose Moisturizer
Krem do twarzy
https://www.douglas.pl/Piel%25C4%2599gn ... 88779.html

BLEU DE CHANEL KREM NAWILŻAJĄCY 2W1 DO TWARZY I ZAROSTU

https://www.douglas.pl/Piel%25C4%2599gn ... 88789.html

blackcat

Aktywny forumowicz

Post22 czerwca 2019, 22:42 - So

Moim zdaniem kremy męskie są jakościowo gorsze niż te damskie. Po kilku latach najróżniejszych testów męskich kremów sięgnąłem na damską półkę marki Dermika. Póki co jestem zadowolony.

janek342

Forumowicz

Post25 czerwca 2019, 14:02 - Wt

Czy kremy damskie używane do o wiele grubszej skóry męskiej, spełnią swoje zadanie?

siwy

Aktywny forumowicz

Post15 lipca 2019, 23:28 - Pn

Mój znajomy, kosmetolog, używa tylko damskich. Uważa, że w męskich przepłaca się za kolory opakowań, napis men i dostosowany zapach. ;)

glorusek

Post16 lipca 2019, 19:31 - Wt

Witam, dopiero teraz zaczynam zabawe z kosmetykami do twarzy, czy moglby ktos napisac co kupic? Czuje ze twarz mam zmeczona, chodze na 5:00 do pracy, taka spuchnieta, nijaka, blada mi sie wydaje

tandzio

Forumowicz

Post08 września 2019, 15:41 - N

michalsiek napisał(a):Ja z kolei ze względu na łzs używam LRP Kerium DS. O ile na początku przy pierwszym opakowaniu dawał fajnie radę, tak już od drugiego opakowania mam wrażenie że po posmarowaniu twarz mam jeszcze bardziej czerwoną. Kończę przygodę narazie z tą firmą, zobaczę coś z Biodermy lub Pharmaceris.

S7

Używałem tego kremu doraźnie - jest bardzo skuteczny ale rzeczywiście słabo nawilża. Przy ŁZS najważniejsze to higieniczny tryb życia (dużo snu) / dobra dieta / codzienna pielęgnacja mycie twarzy rano i wieczorem oraz nawilżenie.
Ja aktualnie szukam dobrego kremu na dzien do skóry suchej / maksymalnie dużo naturalnych składników i SPF minimum 15.
W okresie letnim SPF 30 to u mnie minimum.
TomF TL/Chanel PE/Chanel Bleu/Dior Parfum/Bentley Absolute/CH VIP/YSL La Nuit/Al Harmain L'A

sen_jakuba

Post08 września 2019, 16:13 - N

Najlepszy krem po goleniu jaki znam to - ECO Laboratorie MAN Balsam regenerujący po goleniu . Super cena (max 20zł), ładnie pachnie, nie jest tłusty, delikatnie chłodzi i w dodatku pozbawiony chemii. Pudełko jest bardzo poręczne z dobry dozownikiem. Uwielbiam go. Jest też wersja nawilżająca, której używam na co dzień, ale tam zapach jest troszkę gorszy jak na mój gust.

"Regenerujący balsam po goleniu - przeznaczony dla mężczyzn. Zawiera 98,2 % składników pochodzenia roślinnego – organiczna oliwa z oliwek, ekstrakt z orzecha włoskiego, ekstrakt jałowca, organiczne masło shea (karite) - które nawilżają, koją, łagodzą podrażnienia, posiadają właściwości bakteriobójcze, działają ściągająco, przeciwgrzybicznie, przeciwzapalnie i przeciwkrwotocznie. Produkt nie zawiera parabenów i silikonów. Zawiera tylko naturalne konserwanty i barwniki. "

Obrazek
“Unless you are educated in metaphor, you are not safe to be let loose in the world.”
― Robert Frost

Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/30057/

g1nko

Post17 września 2019, 17:14 - Wt

tandzio napisał(a): Przy ŁZS najważniejsze to higieniczny tryb życia (dużo snu) / dobra dieta / codzienna pielęgnacja mycie twarzy rano i wieczorem oraz nawilżenie.

Ktoś tak nie powinien 8-)?

Wracając do kremów. Chyba ostatnio pojawily się nowe wynalazki z aa men. Seria: serum, krem bb, spray matujący. Ktoś już używał tych nowych cudów? Jak na aa, wychodzi chyba dość drogo, ponieważ to są chyba 30ml i 25-30zł. Jeszcze jakiś krem ,,menski" w całkiem ciekawej tubce 25zł/100ml, nie wiem co to za firma, ale nawet fajny, bez szału. W zasadzie to jak krem się dobrze wchłania, nie spływa to ja tam większej różnicy nie wiedzę - czy za 100 czy 10zł :lol:
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn