Teraz jest 27 maja 2019, 10:56 - Pn

• Reklama

Kremy męskie

Dyskusja o kosmetykach dla mężczyzn.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

aurorusek

Re: Kremy męskie

Post25 października 2018, 22:48 - Cz

Tołpe również polecam

jazon

Aktywny forumowicz

Post25 października 2018, 23:03 - Cz

Ja polecam także naturalne produktu firmy Yope (kremy, mydła, szampony). Dostępne np. w Super-pharm.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

lekw

Post07 listopada 2018, 13:50 - Śr

Yope też polecam. Wydają sie nie takie tanie, ale mają duże pojemności tak wiec są bardzo wydajne. Aktualnie używam balsam u do rąk oraz mydła w płynie.Plus za wygodne opakowania z pompką tak wiec jest bardziej higienicznie. Krem do rąk mega wydajny, nie wiem w sumie kiedy go skończę ale raczej nie w krótkim czasie.
Na co dzien do twarzy używam natomiast zamiennie. Albo kremy od polleny ewy https://www.pollenaewa.com.pl/nasze-mar ... -na-dzien/ albo oleju kokosowego.

pablos

Forumowicz

Post28 grudnia 2018, 16:14 - Pt

A ja poproszę o propozycję solidnego nawilżającego, ale bezwonnego kremu :) Najlepiej oczywiście naturalnego jeśli to możliwe.

jaczylibodzio

Forumowicz

Post30 stycznia 2019, 18:38 - Śr

Jako że muszę trochę powalczyć z facjatą, to pytanie moje brzmi: jest gdzieś opcja dorwać chociaż małą próbkę Total Revitalizera od Shiseido? Przegrzebałem internet i klops. A chciałbym wiedzieć, bo zachwalana Tołpa matująca powoduje że wyglądam jakbym się smalcem natarł. Nie chciał bym wtopić 200 srebrników i się rozczarować. Jeśli to ma znaczenie - mam skórę mieszaną (nos i czoło mi się świecą, reszta w normie). Póki co Bielenda daje radę na chwilę, a szukam czegoś nawilżającego z efektem matującym. Ewentualnie czy ktoś na własnej skórze sprawdził i Bielendę Super Mat i Biotherm'a któregoś, tak żeby porównać te kremy?

EDIT:
Ok, mam próbkę bo się zagapiłem... :)

SOP3L

Forumowicz

Post05 lutego 2019, 17:42 - Wt

Miałem tego super mata i bez szału. Z początku jak każdy - fajnie zmatowił facjatę ale po godzinie smalec i tak wyszedł.

Marwol

Forumowicz

Kremy męskie

Post05 lutego 2019, 18:18 - Wt

To co matowego polecacie?

Ja ten na próbę zamówiłem https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegów-pielęgnacyjnych/effaclar/effaclar-mat-p7030.aspx

jaczylibodzio

Forumowicz

Post05 lutego 2019, 19:58 - Wt

SOP3L napisał(a):Miałem tego super mata i bez szału. Z początku jak każdy - fajnie zmatowił facjatę ale po godzinie smalec i tak wyszedł.
Nie ma co wiele oczekiwać, toć to grosze kosztuje, ale przynajmniej coś tam nawilża :) Póki co sprawdzam Shiseido, ale próbka jest zbyt mała żeby można było jakieś wnioski wyciągnąć. To by tak ze 3 kupić :lol: Ale wstępnie zaryzykuję Biotherm.

Marwol napisał(a):Ja ten na próbę zamówiłem https://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabiegów-pielęgnacyjnych/effaclar/effaclar-mat-p7030.aspx
Miałem i wywaliłem niestety po 3 użyciach... Ale może Ty się z nim dogadasz.

strzlc

Post18 lutego 2019, 07:39 - Pn

La roche posay są przereklamowane. Kosmetyki są bardzo drogie, jednak jesli chodzi o ich działanie to jest bardzo słabo. Moim zdaniem płaci się tutaj głównie za markę a nie za ich rzeczywiste działanie, tak więc w mojej opinii nie warto.
Ze swojej strony polecam sylveco. Mają kilka dobrych linii i w zasadzie nie ma tutaj powodu dla którego nie mieliby z nich korzystać mężczyźni. Składy kosmetyków są bardzo dobre, naturalne. Widzę wieksze nawilżenie skóry.
No i warto jest się na pewno raz na jakiś czas wybrać na jakiś zabieg nawilżający do gabinetu kosmetycznego. Nie jest to jedynie zarezerwowane dla kobiet ;) http://www.hej.rzeszow.pl/2019/02/12/bo ... imicznych/
Ostatnio edytowano 31 marca 2019, 09:23 - N przez strzlc, łącznie edytowano 1 raz

Marwol

Forumowicz

Kremy męskie

Post18 lutego 2019, 08:02 - Pn

Mam la roche posay matt - słabo działa niestety

Kupiłem clarena matujący zobaczymy jak sie sprawdzi.

xentrix

Super Perfumaniak

Post18 lutego 2019, 19:32 - Pn

strzlc napisał(a):La roche posay są przereklamowane. Kosmetyki są bardzo drogie, jednak jesli chodzi o ich działanie to jest bardzo słabo. Moim zdaniem płaci się tutaj głównie za markę a nie za ich rzeczywiste działanie, tak więc w mojej opinii nie warto.

podejrzewam ,ze generalizujesz. Mialem żel do mycia twarzy La roche posay i jest rewelacyjny i chyba jeden z faworytów w stosunku cena jakosc a miałem i używałem Vichy,Bioderma,Ziaja,Zirh,Tołpa,Clinique,Clarins,Shiseido. Te dwa ostatnie najlepsze ale tez cena miażdzy... (mowie akurat o żelach do mycia twarzy).Tak wiec osobiscie nie uważam , że cały asortyment La roche posay jest przereklamowany i słaby .
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Maark

Bardzo aktywny forumowicz

Post18 lutego 2019, 21:05 - Pn

Jaka jest pełna nazwa tego żelu? :)

xentrix

Super Perfumaniak

Post18 lutego 2019, 21:19 - Pn

La Roche-Posay Effaclar ...tylko poluj na promocje/okazje , bo wtedy mozna kupic w bdb cenie pojemnosc 400 ml

michalsiek

Forumowicz

Kremy męskie

Post19 lutego 2019, 05:50 - Wt

Ja z kolei ze względu na łzs używam LRP Kerium DS. O ile na początku przy pierwszym opakowaniu dawał fajnie radę, tak już od drugiego opakowania mam wrażenie że po posmarowaniu twarz mam jeszcze bardziej czerwoną. Kończę przygodę narazie z tą firmą, zobaczę coś z Biodermy lub Pharmaceris.

S7

g1nko

Post23 lutego 2019, 12:14 - So

bielenda supermat matuje chyba bardziej niż tołpa, ale mam wrażenie, że zostaje widoczny na skórze, mnie się nie przyjął. Ale za taką cenę można spokojnie sprawdzać. Nie wiem o co chodzi z tymi matującym z tołpy, że wam ,,smalec" zostaje :) Przecież to leciutki krem, widać trochę ten mat, nie jest mocny, ale widać. Jak go zmieniłem bo był dla mnie za lekki. Teraz używam bieledny prof men nawilżająco łagodzący. Jest jeszcze drugi - przeciwzmarszczkowy, ale go nie używałem. Fajny krem, ładny zapach, długo się trzyma, ale mam wrażenie, że pozostawia lekką warstwę na skórze. Teraz jest chłodno, zobaczymy co będzie w ciepłe dni. Na pewno warto sprawdzić tołpy sensitive, lekki, dobrze nawilża, nie zostawia u mnie nic na skórze ;)

Destroyed22

Forumowicz

Post23 lutego 2019, 12:44 - So

Ja od dłuższego czasu używam prostego taniego i skutecznego z Ziaja. Dobrze nawilża i działa kojąco, próbowałem już wielu więc stwierdzam , że dla mojej skóry droga cena nie zawsze idzie z dużą skutecznością.

jaczylibodzio

Forumowicz

Post05 marca 2019, 20:37 - Wt

Ktoś tu kiedyś pisał o kuracji izotretynoiną. Właśnie dzisiaj zacząłem, zobaczymy jakie atrakcje mnie będą czekać i jak będę musiał zmienić chemikalia do twarzy. Im więcej czytam tym bardziej mnie to przeraża... :roll:

xentrix

Super Perfumaniak

Post06 marca 2019, 15:00 - Śr

Bo to jest straszny shit, to jest lek dla ludzi chorych a nie do upiększania zdrowych. Przeczytaj najpierw ulotkę zanim ten shit weźmiesz. Podobno w niektórych krajach został wycofany że względu na poważne skutki uboczne ale nie kojarzę dokładnie, dawno temu to czytałem.

jaczylibodzio

Forumowicz

Post06 marca 2019, 21:25 - Śr

Tak, tylko że nie mam dużej dawki i mam brać co drugi dzień, a po miesiącu do kontroli (Axotret). Z jednej strony ponoć masa skutków ubocznych o których czytam, z drugiej strony znam osoby które to biorą i nic im nie jest. Mam wrażenie że internet nieco wyolbrzymia to wszystko, człowiek się naczyta i nakręca. Tak czy siak zaryzykuję - w wieku 22 lat "wyleczyłem" się z AZS, ale to wszystko ciągnie się nadal. Przestałem na to zwracać uwagę bo poprawiło się i było po prostu lepiej na tyle, że poczułem się pewniej. Jednak od tamtej pory mija kolejne 13 lat, a ja nie miałem dnia żebym nie miał czegoś nowego na twarzy, nie mówiąc o plamach i bliznach. Próbowałem już wszystkiego...

SOP3L

Forumowicz

Post14 marca 2019, 18:05 - Cz

Nic się nie bój, ja też brałem Axotret i jestem zadowolony. Minęło już 5 lat a ja pozbyłem się syfów raz na zawsze. Gdybym wiedział o nim wcześniej od razu zdecydował bym się na kuracje. Jedyne skutki uboczne w moim przypadku to suche usta (balsam do ust w czasie kuracji zawsze miałem w kiejdzie) oraz sucha skóra na ramionach, nic więcej. Żadnych myśli samobójczych itd. Jedyne co z takich poważniejszych skutków to cotygodniowa kontrola prób wątrobowych ALAT i AspAT. Miałem sporo podwyższone ale lekarz zmniejszył mi dawkę do 1 tabletki i 2 co drugi dzień plus Heparegen i za tydzień miałem już o połowę lepsze wyniki. Polecam od początku brać chociażby Hepatil który jest dużo tańszy i będziesz miał spokój. Niestety wątroba trochę dostaje po dupie ale ja odczułem to jedynie na kartce od wyników. Mile wspominam czas terapii bo zapomniałem wtedy o tłustej facjacie. Zawsze była super matowa. Efekt utrzymał się jeszcze na kilka tygodni po zakończonej kuracji jednak syfów nie mam do tej pory. Reasumując - polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla mężczyzn