Teraz jest 09 sierpnia 2020, 14:42 - N

• Reklama

Prezent dla kobiety + 40

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Tally

Re: Prezent dla kobiety + 40

Post03 sierpnia 2017, 19:39 - Cz

Wolę naturalne kosmetyki. Często mam uczulenie na tusz i ton, więc trzeba wybierać. Uwielbiam robić sobie piękny makijaż, często używam cieni. Teraz chcę nauczyć się robić takie strzałki, jak na zdjęciu.
Obrazek

maria.anna

Post28 sierpnia 2017, 20:17 - Pn

Jestem fanką azjatyckich kosmetyków, ale o tej marce nie słyszałam jeszcze. Carla, zdradzisz, gdzie można te kosmetyki kupić? A ja sobie zaraz zapuszczę "Niezwykłe przypadki medyczne" na playerze i zobaczę, co to za cudo.

Carla

Post01 października 2017, 22:40 - N

@maria.anna my kupowałyśmy tam, gdzie mama miała zabieg. To jest dobre rozwiązanie, bo ma się gwarancję, że kosmetyk jest dobrze dobrany. Ale wiem, że np. w Krakowie jest sklep Teigerandbear i tam mają. Poszukaj w necie info, myślę, że znajdziesz również bliżej siebie, bo nie wiem skąd jesteś, żeby podpowiedzieć coś.

zeberka

Post22 listopada 2017, 21:17 - Śr

Ja dla kobiety 40+ wybrałabym braster. Może nie będzie to szałowa biżuteria, czy super kosmetyk co jest tak bardzo w modzie, ale inwestycja na całe życie. Zawsze warto dbać o zdrowie, a rak piersi to tareaz choroba cywilizacyjna, więc urządzenie do badania piersi będzie super prezentem. Warto myśleć o zdrowiu, zawsze.

Markizka

Post18 kwietnia 2019, 11:31 - Cz

U mnie najlepiej sprawdzają się kosmetyki :) Mama jest już po 50, więc kremy na zmarszczki, naturalne kremy nawilżające, balsamy, kremy do rąk to jest to :)

Rozwielittka

Post30 kwietnia 2019, 12:28 - Wt

ja bym jednak jakoś zainteresowała jakąś biżuterią, np.: jakiś łańcuszek, pierścionek albo kolczyki? Może zegarek-bransoletka?

zalewskanna

Post21 lipca 2020, 06:59 - Wt

kosmetyki zawsze się sprawdzą ja osobiśie uwielbiam dostawac zwłaszcza takie na które ciężko sobie pozwolić, jk wiesz jakich perfum używa to już połowa sukcesu, zawsze można też jakiś krem na zmarszczki jeśli się nie obrazi a są w cenie przecież albo np taki mały masażer z kamienia pełno tego wszędzie a też nie tanie to już zależy jaki budżet ;)
Poprzednia strona

Powrót do Kosmetyki dla kobiet