Teraz jest 16 grudnia 2019, 01:24 - Pn

• Reklama

Mialenia - opinie

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

traveluszka

Mialenia - opinie

Post04 marca 2019, 12:57 - Pn

Nie wiem czy to jest doby dział do tego typu tematu, ale mam pytanie co do kremu mialenia na zmarszczki. niestety jak każdy człowiek starzeje się i przemijam, natomiast ostatnio aż za bardzo ;/ szukam czegoś co zredukuje zmarszczki w okolicach oczu, między brwiami i na czole, bo to jest armagedon co się ze mną ostatnio dzieje ;/ szukałam miliona kremów na zmarszczki w sumie ten mnie zaciekawił, ale zanim kupie chce podpbadać opinie czy on faktycznie działa. Próbował może ktoś go kiedyś? Od razu zaznaczę, ze jestem mega wrażliwa na kremy i szukałam czegoś z naturalnym składem. Może ktoś pomóc? :D
Suknia zdobi to, co jest na zewnątrz, perfumy są wewnętrznym wymiarem kobiecości." - Jacques Polge

Kejtlin

Re: Mialenia - opinie

Post11 marca 2019, 09:35 - Pn

ja mam to samo - używam tego kremu i w sumie u mnie działa elegancko, bo nie widzę żadnych problemów jeżeli chodzi o uczulenia (a jestem bardzo narażona na nie), a zmarszczki faktycznie się spłyciły. chwile trzeba poczekać żeby zauważyć efekty, ale jak dla mnie warto. dwa - trzy tygodnie smarowania i skóra jest już o wiele bardziej elastyczniejsza. spróbuj do tego porobić ćwiczenia na zmarszczki i masuj je z olejkiem naturalnym z zimnego tłoczenia. powinno pomóc.
Love yourself <3

traveluszka

Post13 marca 2019, 11:46 - Śr

I faktycznie on tak ładnie działa? Nic nie uczula w sumie w samym kosmetyku, bo niestety jest bardzo wrażliwa na takie rzeczy zwłaszcza na twarzy, więc zależy mi by nic mnie nie swędziało, nie drapało, nie czerwieniło :( Kiedyś kupiłam sobie krem taki w drogerii, o którym było bardzo głośno i później miałam aż wrzody podskórne ;/ Czytałam, że mialenia ma naturalne tylko składniki, a u Ciebie coś po tym kremie na twarzy wychodziło? Dziękuję, ze odpowiedziałaś, bo cały czas nosiłam się z zamiarem kupna, ale była cisza... :)
Suknia zdobi to, co jest na zewnątrz, perfumy są wewnętrznym wymiarem kobiecości." - Jacques Polge

Kejtlin

Post20 marca 2019, 14:55 - Śr

u mnie nic na twarzy się nie pojawiało jeżeli chodzi o jakieś wypryski i tego typu sprawy. dziwne rzeczy się dzieją z tymi kosmetykami, że coraz więcej z nich uczula. jeżeli chodzi o kupno to od razu powiem, że w drogeriach go nie ma, ale jest na allegro i ma chyba swoją stronę. ja zamawiam normalnie przez allegro i po 3 dniach go mam, więc tragedii nie ma. jeżeli nie masz jakiś wielce głębokich kraterów na twarzy to powinno być w porządku i powinno się spłycić. te większe też się spłycą, ale będą bardziej widoczne. mam nadzieję, ze pomogłam :)
Love yourself <3

Lilianna

Post24 marca 2019, 11:20 - N

Też używam tej Mialenii jakoś od stycznia i że ma zauwazalne dzialanie to jedno, ale bardzo podoba mi się konsystencja tego kremu i to, że nie pozostawia tlustych sladow, co przy przeciwzmarszczkowych bylo u mnie prawdziwą zmorą.

traveluszka

Post03 kwietnia 2019, 09:17 - Śr

Dziękuje Wam wszystkim za liczne odpowiedzi :D Bardzo się cieszę, że jest odzew :) Dzisiaj zamawiam i będę relacjonowała za jakiś czas czy u mnie faktycznie jest też poprawa :) Oby mialenia faktycznie podziałała. Ściskam mocno!

Rozwielittka

Post07 czerwca 2019, 12:18 - Pt

Jak osoba zakładająca ten wątek już ma sprawdzony ten krem to nich mi Pani powie czy czy warto

traveluszka

Post13 sierpnia 2019, 08:55 - Wt

Moim zdaniem - warto. Po tym czasie widze po sobie lepsze ujedrnienie twarzy i jej odzywienie oraz nawilżenie, mialenia jest tez bardzo wydajna bo jedna buteleczka wystarczyla mi na grubo ponad 6 tygodni przy codziennym uzywaniu. Teraz lece druga i chyba poki co przy nim zostane.

Powrót do Kosmetyki dla kobiet