Teraz jest 18 sierpnia 2019, 11:55 - N

• Reklama

Buatic na zmarszczki - czy działa?

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

falafedka

Buatic na zmarszczki - czy działa?

Post17 kwietnia 2019, 08:08 - Śr

Dzień dobry wszystkim :) Dzisiaj jestem nadzień kiedy przyszłam tutaj z prośbą o pomoc ale nie w kwestii perfum. Czy jest tu może jakaś osóbka, która zmaga się ze zmarszczkami i używa Buatic? Od kilku dni wziełam się za szukanie jakiegoś kremu czy innego serum własnie na zmarszczki i po przeczytaniu tysiąca komentarzy bardzo czesto pojawiała się nazwa serum tego o którym wyżej wspominam. Wszystko ładnie i pięknie, ale przed zakupem chciałabym się upewnić czy ten kosmetyk faktycznie jest tak dobry jak o nim piszą. Czy sa osoby, które są w stanie mi pomóc i napisać jak dokładnie działa te serum? :D
You Da One

Rozwielittka

Re: Buatic na zmarszczki - czy działa?

Post18 kwietnia 2019, 13:24 - Cz

u mnie sprawdza się bardzo ok :) myślę, ze powinien sobie poradzić ze twoimi zmarszczaki tak jak poradził sobie z moimi :) jakoś po kilkunastu dniach zauważyłam pierwsze zmiany. do tego stosuje jeszcze toniki, myję twarz tylko delikatnymi rzeczami, a i ogólnie na twarz nie nakładam matowego podkładuz pudrowym wykończeniem, bo tylko jeszcze bardziej podkreśla zmarszczki ;/

falafedka

Post25 kwietnia 2019, 13:40 - Cz

no już zauważyłam też po sobie, że jeżeli mam matowy podkład z pudrowym wykończeniem to pojawia się jakaś tragedia mała na twarzy. wszystko wchodzi w zmarszczki i w pory. nie wygląda to zbyt dobrze. czyli mówisz, ze krem jest w porządku? działa ładnie i nic nie uczula? skąd dokładnie kupić buatica, bo patrzyłam w aptece i nie było, podbnie jak w sklepach..
You Da One

Rozwielittka

Post30 kwietnia 2019, 12:33 - Wt

mnie akurat nic a nic nie uczula, nie wiem jak u innych, ale nie spotkałam się by ktoś o tym pisał czy mówił. nie widzę żadnych zapchanych porów, żadnych wągrów... a co do kupna to buatic tylko internetowo dostaniesz z tego co wiem. ja tam zamawiam przynajmniej, a tez pytałam w kilku miejscach o niego.

falafedka

Post17 maja 2019, 08:22 - Pt

Ok, dzięki wielkie za pomoc. Myślę, ze już chyba postanowione :)
You Da One

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet