Teraz jest 07 grudnia 2019, 20:48 - So  • Reklama

Regulamin działu Wspólne zakupy.

Regulamin Perfuforum
Jesteś nowy, masz wątpliwości- zapoznaj się z regulaminem.
  • Reklama

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

pknbgr

Ultra Perfumaniak

  • Posty: 7402
  • Dołączył(a): 20 października 2011, 14:55 - Cz

Regulamin działu Wspólne zakupy.

Post11 października 2012, 14:19 - Cz

1. Dział służy do rozbierania perfum kupionych poza forum. Chcąc dokonać rozbiórki własnego flakonu, udaj się z propozycją do działu "Perfumy na sprzedaż".
2. Zainicjowanie rozbiórki w dziale = chęć jej zorganizowania i przeprowadzenia.
3. Wątek "Wspólne zakupy" nie służy do proponowania rozbiórek, więc tego typu posty będą z niego usuwane. Istnieje osobny wątek "Propozycje perfum do rozbiórki", gdzie można zgłaszać perfumy, które chcielibyśmy rozebrać.
4. Przeprowadzać rozbiórkę mogą wyłącznie osoby mające co najmniej 6-miesięczny aktywny staż na forum, mają na swoim koncie minimum 50 postów i wzięły udział w co najmniej jednej dotychczasowej rozbiórce lub przeprowadziły pozytywny zakup / sprzedaż / wymianę w tematach sprzedażowych.
5. W rozbiórkach brać udział mogą osoby mające minimum 6- miesięczny aktywny staż na forum i co najmniej 50 napisanych postów.
6. W tym dziale osoby bez wymaganego stażu uprawniającego do wzięcia udziału w rozbiórce mają zakaz pisania. Niezastosowanie się do tego będzie karane bezterminowym banem.
7. Zakaz "zaklepywania" mililitrów przed rozpoczęciem rozbiórki (nie dotyczy inicjatora rozbiórki), zakaz przenoszenia "rezerwacji" mililitrów z innych wątków tego działu jak i innych działów forum. Każdy temat rozbiórkowy uznawany jest za oddzielny i niezależny.
8. Wspólne zakupy, które z braku chętnych nie doszły do skutku w ciągu 2 miesięcy od zainicjowania, będą usuwane. Po usunięciu można dane zakupy zainicjować ponownie i od nowa zbierać chętnych.
9. Zabrania się organizowania wspólnych zakupów Generic Oils/ Generic Oils Perfumes.

Powrót do Regulamin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama