Teraz jest 20 października 2019, 04:21 - N

• Reklama

Podróbki w Eglamour, Elnino,Notino itp.

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Greg

Aktywny forumowicz

Re: Podróbki w Eglamour, Elnino,Notino itp.

Post11 lipca 2019, 13:45 - Cz

Filmik ciekawy, w szczególności Interlude w prawie identycznych pudełkach oraz uwagi na temat faktury Honour Man - szkoda, że tak mało pokazali szczegółów i detali. O co wam chodzi z akcentem gościa? Dla mnie to bardzo ładna, czytelna i miła w słuchaniu angielszczyzna, którą łatwo zrozumieć.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post11 lipca 2019, 14:10 - Cz

hrhrhr napisał(a):Był już na forum ten film https://www.youtube.com/watch?v=2wpVmAbuHZU, gdzie David Crickmore (były już) CEO Amouage porównuje fejk do legita? Trochę mnie rozbawiło, że w podróbce jest woda i zapach ginie po 10 minutach, ale kilka szczegółów dot. flakonów warte zapamiętania.

Moje pole magnetyczne wokół korka w testerze Beach Hut za 500 zł jest oryginalne :mrgreen:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Musztardowy

Post14 lipca 2019, 10:59 - N

Greg napisał(a):Filmik ciekawy, w szczególności Interlude w prawie identycznych pudełkach oraz uwagi na temat faktury Honour Man - szkoda, że tak mało pokazali szczegółów i detali. O co wam chodzi z akcentem gościa? Dla mnie to bardzo ładna, czytelna i miła w słuchaniu angielszczyzna, którą łatwo zrozumieć.

Wiesz co, jeśli chodzi o interlude, wydaje mi się, że tutaj prawda jest troszeczkę inna. Nigdy nie widziałem fake'a w takim pudełku, nawet nie przypuszczam, żeby komuś opłacało się robić aż tak dobre podróbki, skoro 'tester' sprzedaje się w ogromnych ilościach, do tego wiele skaz i niedoróbek można przy tym wytłumaczyć, że na testery idą flakony drugiej jakości itp. Przy prezentacji opakowania śmierdziało mi to, że nie powiedział nic o batch'ach, wybitym numerze seryjnym. Według mnie to oryginalne pudełko i fake w środku. Taki szwindel jest uzasadniony, przecież trzeba wspierać partnerów, dystrybutorów, podkreślić luksus marki, dowartościować tych, którzy wydali 1135zł (bez urazy to zabieg literacki, nie atak ani wyśmiewanie, zbieżność kwot jest przypadkowa :twisted: ), że tylko oni mają prawdziwy Amłaż, a ci co dali 400 zł mniej w internetowej perfumerii to frajerzy z podróbką naszpikowaną skażonym spirytusem z dżumą, pędzonym na grafitowych prętach kontrolnych z reaktora czwartego bloku elektrowni w Czarnobylu. Nie wypada się przyznać przecież, że przeniosło się produkcję do UK, żeby obniżyć cła i sprzedawać kilkadziesiąt tysięcy flakonów rocznie marce, która w swojej ofercie sprzedaje też Aspena i Szampon Familijny, i może pogonić ich luksus za pół ceny dystrybutora (w N. za 100ml Interlude produkt, oman, dzięki zniżce, dałem 495zł).

archie.m90

Super Perfumaniak

Post14 lipca 2019, 12:14 - N

Greg napisał(a):Filmik ciekawy, w szczególności Interlude w prawie identycznych pudełkach oraz uwagi na temat faktury Honour Man - szkoda, że tak mało pokazali szczegółów i detali. O co wam chodzi z akcentem gościa? Dla mnie to bardzo ładna, czytelna i miła w słuchaniu angielszczyzna, którą łatwo zrozumieć.

w sumie perfekcyjny brytyjski akcent - tez nie rozumiem w czym problem.

osobiscie nigdy nie kupiłem i nawet nie miałem w ręku flaszki Amouge - ogolnie ta marka jakoś mnie nie fascynuje... ale te niedociągnięcia w wykonaniu czy samym zapachu by mnie irytowały i sklaniały do watpliwości - a tego nie chcę gdy tyle się płaci za pachnącą wodę.

dragosteadintei

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post09 sierpnia 2019, 11:14 - Pt

Troche sie pospieszylem z zakupem cena spadla https://www.e-glamour.pl/amouage-sunshi ... zn-100-ml/

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post09 sierpnia 2019, 11:17 - Pt

-35 zł z rabatów może robić różnicę

zwróć, jak nie minęło 14 dni i nieużywany, ale będziesz czekać też 14 dni na zwrot $

a w ogóle czemu w takim wątku..

dragosteadintei

Aktywny forumowicz

Post09 sierpnia 2019, 11:25 - Pt

Pomylilem dzialy:-)

Besar

Forumowicz

Post10 sierpnia 2019, 19:53 - So

Delikatne niedociągnięcia w jakości wykonania butelki nie są dowodem na to, że to jest podróbka.
Produkt, który kupiłem kiedyś u Missali miał wady w postaci źle odlanej butli.
Gdybym pokazał tę butelkę, w którymś z autoryzowanych sklepów uznano by ją za podróbkę.
Poprzednia strona

Powrót do Pachnąca sieć