Wtorek, 12 maj 2026, 13:23
Hej!
Witam wszystkich, podglądam już Was od jakiegoś czasu ale może zacznę się również w końcu udzielać. Perfumy kocham chyba od zawsze ale taki renesans i zagłębianie się już total w tą tematykę zaczęło się na nowo pod koniec 2024 roku, od tego czasu przybyło mi trochę flaszek i mam ich obecnie ok. 150 (nie jestem do końca pewna
), fragra mówi jedno ale nie wszystko na niej można dodać.
Czy mam jakieś ukochane nuty? hmmm.... cieżko mi to stwierdzić ale na pewno lubię kadzidło, tytoń (ale dobrze ukręcony), kaszmeran, akigalawood, przyprawy, liść czarnej porzeczki, vanilię ale nie słodką i ulepną, a szlachetną i gładką, na jesień śliwkę.... oj im idę dalej w las stwierdzam, że za dużo tego! Szukam chyba ciągle określenia swojego gustu.
Do zobaczenia w wątkach
Witam wszystkich, podglądam już Was od jakiegoś czasu ale może zacznę się również w końcu udzielać. Perfumy kocham chyba od zawsze ale taki renesans i zagłębianie się już total w tą tematykę zaczęło się na nowo pod koniec 2024 roku, od tego czasu przybyło mi trochę flaszek i mam ich obecnie ok. 150 (nie jestem do końca pewna
), fragra mówi jedno ale nie wszystko na niej można dodać. Czy mam jakieś ukochane nuty? hmmm.... cieżko mi to stwierdzić ale na pewno lubię kadzidło, tytoń (ale dobrze ukręcony), kaszmeran, akigalawood, przyprawy, liść czarnej porzeczki, vanilię ale nie słodką i ulepną, a szlachetną i gładką, na jesień śliwkę.... oj im idę dalej w las stwierdzam, że za dużo tego! Szukam chyba ciągle określenia swojego gustu.
Do zobaczenia w wątkach

![[Obrazek: yellow-hand-waving-hello-t3uc44tkyhohafn...583581.gif]](https://i.ibb.co/xqN0WjQy/yellow-hand-waving-hello-t3uc44tkyhohafn5-1931583581.gif)