Czwartek, 30 kwiecień 2026, 16:49
Pojedynek dwóch Issey'ów - klasyk w postaci L'Eau d'Issey Pour Homme oraz zapach, który w 2024 roku stworzył Quentin Bisch - Le Sel d'Issey.
Przyznam szczerze, że dla mnie to jest dość ciężki wybór. Natomiat nieznacznie, ale bardziej cenię wersję L'Eau d'Issey.
Przyznam szczerze, że dla mnie to jest dość ciężki wybór. Natomiat nieznacznie, ale bardziej cenię wersję L'Eau d'Issey.

ale oba zacne pachnidła