Środa, 3 czerwiec 2026, 10:03
(Wtorek, 2 czerwiec 2026, 20:20)rabarbary napisał(a): Czy ktoś ma ochotę to testować?
Oczywiście.Podobno dużo lepsza wersja od tej podstawowej.A poza tym jak można się o czymś później wypowiadać,jesli się tego,nawet pobieżnie,nie przetestuje.
Ogółnie lubię poznawać nowe (kolejne) zapachy.nawet te najbardziej krytykowane.Czyjaś opinia jest na pewno jakąś sugestią,ale ostatecznie opieram się głównie na swoim,wyrobionym już guście.

