Poniedziałek, 23 czerwiec 2025, 23:14
Bardzo fajny melon w otwarciu, który niestety utrzymuje się zdecydowanie za długo....
| Ankieta: Moja ocena Issey Miyake - Le Sel d’Issey EDT (2024) (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!): Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie. |
|||
| 1 - Bardzo słaby (DNO) | 0 | 0% | |
| 2 - Słaby | 0 | 0% | |
| 3 - Przeciętny | 3 | 7.89% | |
| 4 - Dobry | 11 | 28.95% | |
| 5 - Bardzo dobry | 18 | 47.37% | |
| 6 - Genialny | 6 | 15.79% | |
| Razem | 38 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Poniedziałek, 23 czerwiec 2025, 23:14
Bardzo fajny melon w otwarciu, który niestety utrzymuje się zdecydowanie za długo....
Wtorek, 24 czerwiec 2025, 05:58
Melon?
Wtorek, 24 czerwiec 2025, 20:39
Wtorek, 24 czerwiec 2025, 20:45
Chyba jesteś pierwszą osobą, która wyczuwa tu melona. W sumie ciekawe skojarzenie.
Wtorek, 24 czerwiec 2025, 20:54
Aż z ciekawości sprawdziłem fragre i jestem już 10 osobą
Wtorek, 24 czerwiec 2025, 21:59
Cytat:Otwiera się dla mnie słodkim melonem. Owoców się w notatkach nie do szukałem. Mój post z pierwszej strony tematu .
Środa, 25 czerwiec 2025, 05:52
Czyli jedni czują melona, a inni ogórki. Ciekawe.
Środa, 2 lipiec 2025, 15:24
Czy według was bohater wątku nada się na wesele w lipcowy skwar?
Środa, 2 lipiec 2025, 15:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Środa, 2 lipiec 2025, 15:31 przez grzegorz01. Edytowano łącznie: 1)
Nada się na każdą okazję. Ale ale to nie jest akurat specjalnie reprezentacyjny zapach.
Osobiście wziąłbym coś bardziej charakternego jak SMW, Acqua Viva czy Erba Pura.
Środa, 2 lipiec 2025, 15:30
I przede wszystkim pytanie: w jakiej roli będziesz na tym weselu?
Środa, 2 lipiec 2025, 15:49
W roli gościa... Koleżanka mojej żony wychodzi za mąż.
Środa, 2 lipiec 2025, 16:00
Bierz go jak najbardziej, jeśli Ci się podoba.
Środa, 2 lipiec 2025, 18:51
LV imagination
Czwartek, 3 lipiec 2025, 14:37
Melon te pewnie zasługa molekuły calypsone, która nie jest wymieniona w składzie, ale da się ją wyczuć.
Piątek, 4 lipiec 2025, 19:08
Niedziela, 13 lipiec 2025, 21:57
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Niedziela, 13 lipiec 2025, 22:00 przez kwiatek.)
(Sobota, 21 czerwiec 2025, 11:11)Saint napisał(a): Ostatnio testuję Le Sel i co ciekawe, po umyciu rąk po teście nadgarstkowym zostaje coś w stylu bazy Bois Imperial. Mają imo dużo wspólnego. Jakiś czas temu wpadł do mnie znajomy, który był Le Sel’em psiknięty i pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to Bois Imperial. (Środa, 2 lipiec 2025, 15:24)v1r00z20 napisał(a): Czy według was bohater wątku nada się na wesele w lipcowy skwar? Nadadzą się imo. Są całkiem charakterne.
Niedziela, 3 sierpień 2025, 10:33
A na Nez de Luxe Budzyk dał ocenę 1/10
Straganik: <!-- l --><a class="postlink-local" href="https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=29691">viewtopic.php?f=52&t=29691</a><!-- l -->
Niedziela, 3 sierpień 2025, 10:46
Budzyk daje 1/10 wszystkiemu co nie jest nisza za 5 tys zł.
Niedziela, 3 sierpień 2025, 12:50
Nie jest to regułą. Wiele głównonurtowych zapachów na tym blogu otrzymało wysoką notę. A nawet z półki drogeryjnej.
Niedziela, 3 sierpień 2025, 14:03
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Niedziela, 3 sierpień 2025, 14:12 przez Tracershy. Edytowano łącznie: 2)
Pamiętam że Kenzo Homme Intense który też zmajstrował Bisch w dość podobnym stylu co Le Sel d'Issey dostał na tym blogu dosyć wysoką ocenę. Kenzo Homme Indigo też dostało niedawno dobrą ocenę. Niektóre perfumy mainstreamowe oceniane tam są dobrze, więc faktycznie to nie jest reguła że tylko droga nisza otrzymuje wysokie noty. Choć ta jedynka dla Le Sel d'Issey była i tak zaskakująca. Nie jest to może jakiś genialny zapach, ale nie jest też tak słaby. Wcale nie gorszy niż wspomniane Kenzo.
Najnowsza wersja Le Sel d'Issey EDP dostała już wyższą ocenę. Ja jednak nie dostrzegam między nimi jakiś większych różnic. |
|
|