Poniedziałek, 21 styczeń 2019, 16:04
Od wielu lat baaardzo lubię.
pozdrawiam
| Ankieta: Moja ocena Chanel - Coco Mademoiselle (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!): Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie. |
|||
| 1 - Bardzo słaby (DNO) | 0 | 0% | |
| 2 - Słaby | 0 | 0% | |
| 3 - Przeciętny | 1 | 4.00% | |
| 4 - Dobry | 7 | 28.00% | |
| 5 - Bardzo dobry | 6 | 24.00% | |
| 6 - Genialny | 11 | 44.00% | |
| Razem | 25 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |