Wtorek, 4 luty 2025, 07:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wtorek, 4 luty 2025, 08:04 przez Adriano. Edytowano łącznie: 1)
Mam pytanie do posiadaczy flakonów Roja. Czy zdarzyło się wam mieć flakon z numerem partii na spodzie wygrawerowanym do góry nogami względem frontu butelki ?
poniżej przykładowe zdjęcie
https://zapodaj.net/plik-ggmrneJvUD
poniżej przykładowe zdjęcie
https://zapodaj.net/plik-ggmrneJvUD


![[Obrazek: The-Prestige-Collection-Banner2025.jpg]](https://i.ibb.co/ZRsNqZ16/The-Prestige-Collection-Banner2025.jpg)

!