Teraz jest 16 sierpnia 2018, 14:36 - Cz

• Reklama

Gucci - Envy Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Gucci - Envy Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
3
4%
3 - Przeciętny
4
5%
4 - Dobry
12
15%
5 - Bardzo dobry
35
43%
6 - Genialny
27
33%

Liczba głosów : 82

• Autor
  • Wiadomość

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Re: Gucci - Envy Men

Post12 stycznia 2018, 21:38 - Pt

arek napisał(a):Dobra. Przyznaje sie bez bicia! :D mieliście rację
Dzis je nosilem w pracy od samego rana. Zaaplikowalem kilka kropel na nadgarstek.
Ja pier..le! Kopara mi opadła po minimum 3h
Poprostu nie wiem co napisać. Chyba mnie zaczarował. Brak słów -sorry :D :shock: :shock:
Coś niesamowitego!
Trwałość-8h w pracy i jeszcze ze dwie godzinki po pracy.
Zapach genialny, genialne pachnidlo, rosowe,mega meskie,mega zaczarowane, mega tajemniczy..jakis taki brutalnie piekny :mrgreen:
Trzeba ochłonąć bo jeszcze klikne kup teraz hihi 8-) :lol:

I to mi sie podoba!

Poniuchajcie Eau de Vétyver L`Occitane en Provence... ;)

Artplum

Mega Perfumaniak

Post13 stycznia 2018, 02:09 - So

Eeee, w takim razie to mi wygląda na zwykły, przygodny seks :P
Artur

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post13 stycznia 2018, 09:33 - So

Moze tak byc :)
W ogole bardzo duzo w nich seksu :D
Cos jest na rzeczy :mrgreen:
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Światłocień

Post03 lipca 2018, 19:18 - Wt

Nie wiem, może coś nie tak jest z moim dekancikiem (choć ilekroć myślałem, że coś z moimi perfumami jest nie tak, po wizycie w perfumerii okazywało się, że to jednak po prostu tak pachnie), ale Gucci Envy okazał się pierwszym "skraberem" w mojej perfumiarskiej przygodzie. Nawet Kourosa nieopatrznie pryśniętego w letni upał donosiłem do wygaśnięcia, ale Envy po prostu nie zdzierżyłem.

Zaraz po otwarciu Envy pachnie jak konserwowe ogóreczki. Pyszne cepelinki, prosto z octowo-imbirowej zalewy. Potem dołącza do tego kadzidło, ale jest to chyba najmniej przyjemne kadzidło jakie dane mi było wąchać - do afrodyzjaku z GPH I nie ma startu. W połączeniu z piorącym mnie po nosie imbirem tworzy toto ostrą jak brzytwa mieszankę, której po prostu nie jestem w stanie znieść.

Chętnie bym w sumie zweryfikował czy to coś nie w tamburyn z próbką, ale biorąc pod uwagę to jakie ceny osiąga ten Święty Graal, nieprędko to nastąpi. Póki co mam do zabawy GPH II zakupione w komplecie, które z kolei okazało się bardzo udanym zakupem 8-)
"Always smell nice. Remember, the first hole you penetrate is her nostril."

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post03 lipca 2018, 19:24 - Wt

Jeśli nosiłeś w upały, to może faktycznie nieładnie zagrać, zapach zdecydowanie na wiosnę/jesień :).

Bazyli nadaje mobilnie...
"Drogie Panie, mężczyzna nigdy nie zapamięta waszej torebki. Perfumy zostaną w jego pamięci na zawsze." Olivier Creed

mateuszolech

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 19:31 - Wt

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Envy ! Tak bardzo pragnę... ale nie chcę płacić tych zabójczych cen... początek jest dziwny, to fakt i może odrzucić, też myślałem,że z moją próbką jest coś nie tak i byłem wściekły, że dostałem jakiś przeterminowany zapaszek. Ja kocham ten zapach i bardzo chciałbym mieć flaszkę (bardzo razy 1000) Pewnie są lepsze pachnidła, nie wiem co jest w tym zapachu ? Może esencja Gucci Toma Forda, które ubóstwiam ? Zapach jest genialny, orientalny, drzewny, seksi, męski. Po prostu jestem zielony w temacie... dlaczego go nie ma :P ? Powinien być na piedestale jako klasyk. I wkurza mnie fakt, że Rush damski nadal jest produkowany.

Może ktoś chciałby się go pozbyć i zrobić (nie) interes życia i oddać w moje rączki za pół darmo ?

Bazyli

Aktywny forumowicz

Odp: Gucci - Envy Men

Post03 lipca 2018, 19:44 - Wt

Można spokojnie kupić 50ml za 400pln, fakt - nie jest to mało,ale jeśli się kocha, też nie jest jakiś kosmos ;). Albo poszukaj sobie Carven Homme https://www.fragrantica.com/perfume/Carven/Homme-11791.html jesli wielbisz Envy, polubisz i CH, choć nie jest to zapach 100% bliźniaczy z Gucci, to powszechne porównania nie są bezpodstawne ;). Ja w tym roku na forum kupiłem 50ml za 90pln i na all 100ml za 160pln (z jakimiś symbolicznymi ubytkami) i po zużyciu próbki Envy (póki co) dałem sobie spokój z GE, choć jeśli będę miał nadmiar gotówki, to i tak do kolekcji go kupię ;).

"Drogie Panie, mężczyzna nigdy nie zapamięta waszej torebki. Perfumy zostaną w jego pamięci na zawsze." Olivier Creed

mateuszolech

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 19:58 - Wt

Właśnie Carven Homme już nigdzie nie ma... a jak był to się wstrzymywałem, bo chciałem i chcę oryginał, jakoś nigdy te "podobne" zapachy do końca mi nie podchodzą. Tak samo z Bentley i pour Homme, niby ok, ale nie do końca, mój nos jest strasznie wybredny. Chociaż jak na początku np. Comme de Garcons 2 Man mi nie podszedł tak teraz bardzo mi się podoba i są to klimaty pour Homme, chociaż Bentley jest bliżej. Ponoć Floris Santal jest bardzo bliskim kuzynem Envy... nie wiem nie wąchałem i nie mam próbki :(

Bazyli

Aktywny forumowicz

Odp: Gucci - Envy Men

Post03 lipca 2018, 20:09 - Wt

Santala nie znam, choć też jestem ciekaw, CH dosyć długo wisiał na all za stoparę zeta za 50ml. A z podobieństwem zapachów w pełni Cię rozumiem, jak coś się lubi czy kocha, to trzeba mieć właśnie TO. Ja tak mam z Good Life Davidoff'a - szukałem flakonu (koniecznie z korkiem!), a kiedy okazało się, że nie jest tak hop, to zadowolilem się odlewką w dobrej cenie, ale i tak śnił mi się po nocach ori flakon ;). Na szczęście dzięki bezinteresownej pomocy kolegi leandrosa, flakonik już do mnie jedzie :) :) :).

turbosnail

Hiper Perfumaniak

mateuszolech

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 20:31 - Wt

Poznałem Invidie i coś w trawie piszczy, ale nie Gucci Envy. Na mojej skórze po prostu śmierdział i zawód większy bo chciałem Gucci Envy. Niby jest sandałowiec, ale z tym zapachem jest chyba tak jakby ktoś wziął spis nut z fragrantiki, coś tam zmiksował i udaje, że ma Envy. Jak wiadomo czasami te spisy nut między bajki można włożyć, szczególnie, że akordy są budowane z wielu olejków zapachowych i na ogół jest ich kilkadziesiąt.

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Post04 lipca 2018, 08:15 - Śr

Envy by ci nie śmierdział :D

mateuszolech

Forumowicz

Post04 lipca 2018, 08:18 - Śr

Envy pachnie przepięknie, a teraz właśnie wdycham oryginalne Rive Gauche, kolejne genialnie pachnidło geniuszu Toma Forda.

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Post04 lipca 2018, 08:29 - Śr

nie mogę zaprzeczyć
oba zacne

bejo82

Forumowicz

Post04 lipca 2018, 14:26 - Śr

Światłocień napisał(a):Zaraz po otwarciu Envy pachnie jak konserwowe ogóreczki. Pyszne cepelinki, prosto z octowo-imbirowej zalewy. Potem dołącza do tego kadzidło, ale jest to chyba najmniej przyjemne kadzidło jakie dane mi było wąchać - do afrodyzjaku z GPH I nie ma startu. W połączeniu z piorącym mnie po nosie imbirem tworzy toto ostrą jak brzytwa mieszankę, której po prostu nie jestem w stanie znieść.

Miałem ostatnio do czynienia z zepsutą flaszką Envy i wrażenia były zbliżone do tych, które opisujesz. Teraz mam nową flaszkę i pachnie jak należy.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie