Teraz jest 18 listopada 2018, 00:20 - N

• Reklama

Ulubieni Youtuberzy

Linki i komentarze do interesujących stron perfumowych bądź artykułów w sieci
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Aktywny forumowicz

Re: Ulubieni Youtuberzy

Post02 lipca 2018, 10:48 - Pn

To akurat jest Brazylijczyk i w związku z tym nie jest to juz takie dziwne, bo Brazylia jest największym rynkiem sprzedaży perfum na świecie. Dopiero na drugim miejscu jest USA.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post02 lipca 2018, 11:53 - Pn

^ Tą informacją nieźle mnie zaskoczyłeś. Tym bardziej, że to mniejsza populacja i o wiele niższe PKB (w porównaniu z USA). Masz może na ten temat jakąś analizę, którą mógłbyś podlinkować. Z chęcią poczytałbym z czego może to wynikać.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

sabbracadabra

Forumowicz

Post02 lipca 2018, 12:06 - Pn

Szczegółowy raport ma zaporową cenę (chyba że znajdziesz tę lub starą wersję w jakiejś bazie naukowej), ale sporo informacji jest np. na tym blogu.

Machiavelli

Aktywny forumowicz

Post02 lipca 2018, 13:37 - Pn

Bardzo dziękuję. Muszę się przyjrzeć bliżej tematowi. Nigdy bym się nie spodziewał, że Brazylijczycy są takimi fanami perfum. :shock:
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Mirx

Aktywny forumowicz

Post02 lipca 2018, 14:52 - Pn

@Machiavelli: Linków do świeżych statystyk nie mam.

Warto dodać, że brazylijski rynek jest o tyle specyficzny, że bardzo popularne są rodzime firmy kosmetyczne, np. O Boticário i Natura. Ta druga działa na zasadach Avon, ale na lotnisku w Sao Paulo ma swój sklepik, więc można coś kupić. Kosmetyki importowane, podobnie jak wiele innych towarów, obłożone są wysokimi stawkami celnymi. Mam flakonik Natura Kaiak Pulso, ale szału te perfumy nie robią, choć uważane są za jedne z lepszych.

Obrazek

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post07 lipca 2018, 07:18 - So

ciekawa analiza trendów 2018:
https://www.youtube.com/watch?v=yIXLOPFKRtA

czarnyafgan

Post07 lipca 2018, 08:43 - So

A jak się zapatrujecie na Agate Wasilenko ? Prowadzi kanał na Youtube. Mnie kobieta rozwala tym hasłem trendy... psiknie powącha i już opowiada o modnych trendach... po samej nucie głowy :D . A zadufana w sobie niesamowicie ... ekspert branży ! Im dłużej ogladam , tym stwierdzam ,ze kobieta nie posiada absolutnie żadnej większej wiedzy ponad przeciętnego użytkownika , mimo napisania leksykonu jednego czy drugiego .

sulek

Forumowicz

Ulubieni Youtuberzy

Post07 lipca 2018, 09:11 - So

A który z medialnych ekspertów z jakiejkolwiek dziedziny posiada?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

czarnyafgan

Post07 lipca 2018, 09:14 - So

Wiesz , w kilku filmach wręcz podkreśla ,że jest kimś istotnym w branży . Gdyby była skromniejsza , może przymknąłbym oko na oczywisty brak wiedzy .

sulek

Forumowicz

Ulubieni Youtuberzy

Post07 lipca 2018, 09:16 - So

Wystarczy posłuchać ekspertów w gadającym pudełku. Co jeden to większy idiota.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

czarnyafgan

Post07 lipca 2018, 09:25 - So

A główny Nos/expert Marcin B z NdL ?

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post29 lipca 2018, 22:15 - N

OMG ha ha ha :lol: :lol: :roll: zaczyna sie , bananowe dzieci biora sie za omawianie perfum
https://www.youtube.com/watch?v=YJk07T9TIis

pingwin

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post29 lipca 2018, 23:30 - N

A to akurat dobrze, nie każdy lubi oglądać samych starców x). Znajdą swoją nisze, a i gust czy oceny będą lepiej dopasowane do bananowych odbiorców :mrgreen: 8-)
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Już prawie 250 flakonów !

czarnyafgan

Post30 lipca 2018, 16:34 - Pn

Moze mi się wydaje ,ale czy tutaj temat Pana Marcina Budzyka z Nezdeluxe jest tematem tabu ? Praktycznie nie ma informacji o nim a przecież kreuje się na najlepszy nos w Polsce a jego blog najlepszy na świecie . Czy jest coś o czym nie wiem ? Cokolwiek niepochlebnego w internecie znalazłem...

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post31 lipca 2018, 15:19 - Wt

google: marcin budzyk sabath
każdy pierwszy link i czytaj

a tutaj idealny przykład udziału kobiety we fragcomm:
https://www.youtube.com/watch?v=_sMori-9LiA
coś niesamowitego :shock:

pingwin

Aktywny forumowicz

Post31 lipca 2018, 15:42 - Wt

Tylko, że Marcin był wtedy o 7 lat młodszy - więc jego mózg również :lol:

Wiele zatem można by z tej perspektywy wybaczyć - z drugiej jednak strony nie lubię ludzi (co w perfumowym światku jest bardzo częste), którzy "wysublimowanym słownictwem" opisują zapachy czy flakony. Sprawia to zwyczajnie sztuczne i kiepskie wrażenie - całkowicie nienaturalne zresztą. Nie lubię nadętych ludzi :D - chyba jestem prostym człowiekiem :lol: . W wypadku Marcina to po prostu jest nienaturalne, sztuczne i to po prostu widać - niezależnie od jego postępowania wobec blogowej konkurencji zwyczajnie mnie to odrzuca.
Już te "bananowce" są lepsze. Są kim są, mają co mają - nikogo nie udają 8-)

Polecam przeczytać to :
https://impressium.pl/content/5-marcin-budzyk :mrgreen:
Generalnie rozumiem jakiś opis, wizytówkę... Ale coś takiego? To aż przykro się czyta, bo utwierdza Cie w przekonaniu, że kontrahent jest nieco zadufanym w sobie egocentrykiem (co zresztą potwierdzają te jego akcje wobec innych) - co rodzi potencjalne problemy w przy ew. zakupie/zwrocie/reklamacji itd.
Ostatnio edytowano 31 lipca 2018, 15:52 - Wt przez pingwin, łącznie edytowano 1 raz
.:: STRAGAN PINGWINA ::.
Kup Pan dekant. Już prawie 250 flakonów !

czarnyafgan

Post31 lipca 2018, 15:51 - Wt

Wiesz ,że przecież jest gejem , zatem nie wymagaj by jak facet wykładał kawe na ławe :D ... poszedł w strone zniewieścienia :D... toniki , pomadki itd :D

Kowal2706

Forumowicz

Post31 lipca 2018, 15:54 - Wt

pingwin napisał(a):Tylko, że Marcin był wtedy o 7 lat młodszy - więc jego mózg również :lol:

Wiele zatem można by z tej perspektywy wybaczyć - z drugiej jednak strony nie lubię ludzi (co w perfumowym światku jest bardzo częste), którzy "wysublimowanym słownictwem" opisują zapachy czy flakony. Sprawia to zwyczajnie sztuczne i kiepskie wrażenie - całkowicie nienaturalne zresztą. Nie lubię nadętych ludzi :D - chyba jestem prostym człowiekiem :lol: . W wypadku Marcina to po prostu jest nienaturalne, sztuczne i to po prostu widać - niezależnie od jego postępowania wobec blogowej konkurencji zwyczajnie mnie to odrzuca.
Już te "bananowce" są lepsze. Są kim są, mają co mają - nikogo nie udają 8-)

Chyba założę specjalnie dla ciebie bloga.
Skrót mojej pierwszej recenzji wyglądał by tak:
" Dziś zlałem się aventusem , tak wali na cały korytarz ,że współpracownicy wiedzą gdzie jestem,
koleżanki pytają się co mam za perfumy to mówię,że to aventus mimo ,że to armaf.
Z taką siekierą nie trzeba się myć. Wchodząc do klubu nie mogę się opędzić od babek, ale to chyba wina wylania na siebie połowy flakonu CDNI
Przy takiej aplikacji trzyma 3 dni pod warunkiem unikania kąpieli i zmiany ubrań
Polecam ponieważ 130 zł za flakon to nie dużo w porównaniu do oszczędności prądu i wody."

davegreg

Post31 lipca 2018, 16:18 - Wt

Poza wszystkimi najbardziej popularnymi YouTuberami wymienionymi w postach ja osobiście lubię na poprawę humoru pooglądać Cubaknow. Może mniej merytorycznie, ale koleś jest niesamowitym komikiem, więc naprawdę można posłuchać o perfumach a jednocześnie nieźle się pośmiać :)

Dodam, że z tych najbardziej popularnych to nie trawie streetscents, koleś jest mega irytujący, gibie się jak pieprzony rezus, przebrany jest za czarnego rapera, w ogóle nie pasuje mi swoim look'iem do kogoś kto ma wypowiadać się o niszowych pachnidłach, a dodatkowo cała formuła łapania ludzi na ulicy (zazwyczaj takich dla których niszową marką jest Calvin Klein) jest bez sensu. Dodatkowo widać, że mocno sponsoruje go Creed i skoro marka Creed utożsamia się takim wieśniakiem to już wiem czemu ich produkty schodzą na psy i tak tracą na jakości. Mowa oczywiście o beznadziejnie projekcji i trwałości - ceny idą w górę a jakość zdecydowanie w dół (mówię o jako ogromny fan Creeda a nie hejter i szczerze ubolewam z tego powodu)
Ostatnio edytowano 31 lipca 2018, 16:32 - Wt przez davegreg, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Pachnąca sieć