Teraz jest 24 września 2018, 21:09 - Pn

• Reklama

Wkurza mnie...

Czyli miejsce na dyskusje na tematy pozaperfumowe
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Artplum

Mega Perfumaniak

Re: Wkurza mnie...

Post11 stycznia 2018, 19:42 - Cz

Southpaw napisał(a):Brawo Artplum. Trafiłeś w sedno. Ja nie mam problemu z gejami, znam 2 ale żaden z nich nie jest podobny do tego powyżej. Żyją sobie jak każdy inny człowiek (w Polsce!) , nie mają potrzeby każdemu na około przypominać że są gejami i należą się im szczególne prawa

Ja też nie mam problemu.
Niestety, niektórzy z nich muszą robić wszystko, żeby wzbudzać awersję do całej ich społeczności.
Artur

Don Raul de Lucho

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post11 stycznia 2018, 21:52 - Cz

grzegorz01 napisał(a):Sami to nakręcacie a może dajecie się wkręcić. I wiecie co? Wkurza mnie to!
Nie chce mi się.tego czytać, ani nie interesuje mnie kim jest Homme czy jest Mikiem czy nie a jak jest to też mnie to nie obchodzi jeżeli mam być szczery.
A mam wrażenie że dla niektórych forumowiczów to sprawa życia i śmierci. I robią z tego forum pole bitewne.
Dalibyście sobie na wstrzymanie. Wszyscy.
Homme to forum perfumowe może trzymaj się tematu i nie wchodź na tematy światopoglądowe, bo jak widzisz nie chcemy tego. Dałbyś radę?
Co do innych to dajcie spokój, smród tylko się robi którego potem nie wywietrzycie.
Proszę skończcie z tym.

Podpisuję się pod tym wszystkimi rękami i nogami :)
A w temacie to wkurza mnie, że zmieniła się ramówka na Puls2 i o 20 leci jakiś gupi polski serial policyjny, przez to jest tylko jeden odcinek CSI Las Vegas :roll:
Mój stragan

Buena suerte, porque yo me voy a California.

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 09:25 - Pt

Wkurzają mnie ludzie, którzy w przypadku różnicy poglądów, nie potrafią kulturalnie dyskutować.

Homme

Forumowicz

Post12 stycznia 2018, 11:44 - Pt

Wkurza żenująco niska kara nałożona na zdrajców z Nowoczesnej https://twitter.com/Nowoczesna/status/9 ... 3497488384

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 13:17 - Pt

No tak, bo przecież dyscyplina partyjna to taki genialny pomysł.....

Artplum

Mega Perfumaniak

Re:

Post12 stycznia 2018, 13:47 - Pt

Kiszonyogor95 napisał(a):No tak, bo przecież dyscyplina partyjna to taki genialny pomysł.....

Genialny nie jest, no ale albo się w jakiejś bandzie jest i dzięki temu ma się sejmowe korytko, albo się ma luksus niezależności i się korytka nie ma.
Choć akurat w tym przypadku, to dosyć specyficzna sytuacja i trudno to jednoznacznie ocenić.
Artur

Pilecki

Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 13:55 - Pt

Homme napisał(a):Wkurza żenująco niska kara nałożona na zdrajców z Nowoczesnej https://twitter.com/Nowoczesna/status/9 ... 3497488384

"Wolnosc! Rownosc! Deemookracja!"

Kiszonyogor95

Super Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 13:57 - Pt

No jeśli podchodzimy do tego w ten sposób, że chodzi tylko o "korytko" to w zasadzie bym się zgodził... Mimo wszystko przynależność do partii/ugrupowania powinna moim zdaniem określać jakiś "zarys" wspólnych przekonań, celów itd., no ale nie może kuźwa oznaczać braku własnego zdania w każdej kwestii, przecież to jakaś patologia...

Artplum

Mega Perfumaniak

Re:

Post12 stycznia 2018, 14:07 - Pt

Kiszonyogor95 napisał(a):No jeśli podchodzimy do tego w ten sposób, że chodzi tylko o "korytko" to w zasadzie bym się zgodził... Mimo wszystko przynależność do partii/ugrupowania powinna moim zdaniem określać jakiś "zarys" wspólnych przekonań, celów itd., no ale nie może kuźwa oznaczać braku własnego zdania w każdej kwestii, przecież to jakaś patologia...

Nie "podchodzimy", bo ja posłem nie jestem, tylko podchodzą panowie z Wiejskiej.
Nie twierdzę, że wszyscy, ale nie udawajmy....
Mnie wkurza, gdy jakiś pan zdobył mandat z partii X i w środku kadencji przechodzi do Y, bo Y lepiej rokuje na przyszłość.
Przy naszej ordynacji wyborczej powinien po prostu złożyć mandat i dopiero się przepisywać, jako zwykły członek a nie poseł.
Artur

dandys

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 stycznia 2018, 15:21 - Pt

Ja coraz bardziej zaczynam sądzić, że ta cała opozycja to jakaś ukryta opcja prokaczorowa, no nie może być inaczej :lol:

Wkurzają mnie - coache z dupy w klimacie Jakuba Czarodzieja i śmieciowate strony z frazesami w klimacie "Mr.G" :twisted: okraszone jakimś czarno-białym badziewiem, dymem papierosowym, tekstem z zadu i zadumanym spojrzeniem w horyzont. Zaorać :)
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

pro_Jolanta

Post12 stycznia 2018, 16:59 - Pt

Wkurza mnie złośliwość rzeczy martwych:D Prosta rzecz, kończysz pisać coś ważnego na komputerze i już się cieszysz efektami a tu pstryk. Kabel odłącza się od laptopa, komputer się wyłącza a Ty przecież nie zapisałeś swojej pracy... no nic tylko wyjść z siebie.

foxdojcz

Aktywny forumowicz

Post12 stycznia 2018, 17:01 - Pt

Trzeba Jolu zapisywać na bieżąco.
Obadwa z jednej zapialiście nuty,
Boście obadwa koguty. -
Kiedy głupstwo jeden powie,
Głupstwo drugi mu odpowie;
Potem płacą życiem, zdrowiem.
Co rzec na to? Wiem - nie powiem.

Artplum

Mega Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 17:05 - Pt

foxdojcz napisał(a):Trzeba Jolu zapisywać na bieżąco.

Lub pisać piórem ;)
Artur

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 17:13 - Pt

a mnie wkurza brak testerow d&g made in france :twisted:

Jezza

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 stycznia 2018, 17:30 - Pt

pro_Jolanta napisał(a):Wkurza mnie złośliwość rzeczy martwych:D Prosta rzecz, kończysz pisać coś ważnego na komputerze i już się cieszysz efektami a tu pstryk. Kabel odłącza się od laptopa, komputer się wyłącza a Ty przecież nie zapisałeś swojej pracy... no nic tylko wyjść z siebie.

Jeśli korzystasz z MS Word (lub innego programu z pakietu Office) - możesz z powodzeniem odzyskać (niezapisaną przez Ciebie) kopię zapasową, którą Office robi bez względu na pierwotne ustawienia użytkownika.

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/827099/how-to-recover-a-lost-file-in-word-2007-or-in-word-2003

Procedura jest podobna także w nowszych pakietach MS Office.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
How hard can it be?

https://www.youtube.com/watch?v=ZXsQAXx_ao0

https://www.instagram.com/oliver.themaltese/

rabarbary

Super Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 17:36 - Pt

Grzegorz napisał(a):Wkurzają mnie ludzie, którzy w przypadku różnicy poglądów, nie potrafią kulturalnie dyskutować.

No właśnie... takie czasy nastały, większość ludzi lubi rozmawiać tylko z tymi, którzy mają takie same poglądy.
A to nie jest dyskusja tylko potakiwanie, poklepywanie się po plecach i upewnianie się, że my jesteśmy ci właściwi, dobrzy, mądrzy, ci, którzy mają prawo oddychać powietrzem.
Zanika ciekawa sztuka dyskusji, zastępuje ją prostacka agresja.
Ewolucja od mędrców greckich do chłopaczków, walących się po głowie bejsbolami.

albinguma

Forumowicz

Post12 stycznia 2018, 23:57 - Pt

Wkurza mnie to, że Wy się wkurzacie ;)

panpoker

Forumowicz

Post13 stycznia 2018, 01:22 - So

Mnie nic nie wkurza, bo cierpię na wyuczony długoletnią praktyką stoicyzm, natomiast jestem nieco rozczarowany emocjonalnymi dyskusjami na temat światopoglądu na forum o perfumach.

abisal

Forumowicz

Post13 stycznia 2018, 09:11 - So

panpoker napisał(a):emocjonalnymi dyskusjami na temat światopoglądu na forum o perfumach.

Ciekawe czy występuje zależność, pomiędzy poglądami, a preferencjami zapachowymi. :)

illusion

Aktywny forumowicz

Wkurza mnie...

Post14 stycznia 2018, 20:00 - N

Wkurza mnie ze rząd wyplaca sobie milionowe premie a WOŚP dalej gra i politycy sobie robią foty z Owsiakiem jaki to dobrodziej bo ratuje służbę zdrowia. Ten kraj jest chory. Na co my płacimy takie podatki?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Gadki na dowolne tematki ;-)