Teraz jest 24 września 2018, 10:16 - Pn

• Reklama

Prezent dla kobiety + 40

Dyskusja o kosmetykach dla kobiet.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Tally

Re: Prezent dla kobiety + 40

Post03 sierpnia 2017, 19:39 - Cz

Wolę naturalne kosmetyki. Często mam uczulenie na tusz i ton, więc trzeba wybierać. Uwielbiam robić sobie piękny makijaż, często używam cieni. Teraz chcę nauczyć się robić takie strzałki, jak na zdjęciu.
Obrazek

maria.anna

Post28 sierpnia 2017, 20:17 - Pn

Jestem fanką azjatyckich kosmetyków, ale o tej marce nie słyszałam jeszcze. Carla, zdradzisz, gdzie można te kosmetyki kupić? A ja sobie zaraz zapuszczę "Niezwykłe przypadki medyczne" na playerze i zobaczę, co to za cudo.

Carla

Post01 października 2017, 22:40 - N

@maria.anna my kupowałyśmy tam, gdzie mama miała zabieg. To jest dobre rozwiązanie, bo ma się gwarancję, że kosmetyk jest dobrze dobrany. Ale wiem, że np. w Krakowie jest sklep Teigerandbear i tam mają. Poszukaj w necie info, myślę, że znajdziesz również bliżej siebie, bo nie wiem skąd jesteś, żeby podpowiedzieć coś.

zeberka

Post22 listopada 2017, 21:17 - Śr

Ja dla kobiety 40+ wybrałabym braster. Może nie będzie to szałowa biżuteria, czy super kosmetyk co jest tak bardzo w modzie, ale inwestycja na całe życie. Zawsze warto dbać o zdrowie, a rak piersi to tareaz choroba cywilizacyjna, więc urządzenie do badania piersi będzie super prezentem. Warto myśleć o zdrowiu, zawsze.

zman

Post04 maja 2018, 09:11 - Pt

Proponuję coś niematerialnego. Szczególnie, że kobieta sama będzie wiedziała co jej sie spodoba. Trudno jest mężczyźnie wybrac na przykład bizuterię czy coś z ubrania ( no chyba, że poprosimy jakąs kobietę o poradę co wybrać).
Może być to
karnet na manicure
wyjazd do spa
czy voucher na jakis zabieg kosmetyczny jak osocze http://depilacjalaserem.info.pl/co-to-j ... oplytkowe/
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Kosmetyki dla kobiet