Teraz jest 10 grudnia 2018, 23:27 - Pn

• Reklama

Calvin Klein - CK One Shock

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - CK One Shock (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
4
4%
3 - Przeciętny
17
16%
4 - Dobry
34
33%
5 - Bardzo dobry
43
41%
6 - Genialny
6
6%

Liczba głosów : 104

• Autor
  • Wiadomość

przemoo7

Forumowicz

Re: Calvin Klein - CK One Shock

Post12 kwietnia 2015, 23:05 - N

Dla mnie pierwszym skojarzeniem po powąchaniu tych perfum było wspomnienie gumy balonowej z dzieciństwa - i tak te perfumy mi się kojarzą.
Słodkie, dla niektórych moga być za słodkie, z przyzwoitą trwałością, i bardzo dobrą relacją cena/pojemność, za około 100zł w sklepach internetowych otrzymujemy 200ml całkiem dobrych, słodkich perfum

Elto

Post18 czerwca 2015, 21:43 - Cz

Jak One Shock będzie się sprawdzał w cieplejszych klimatach typu lato? Nie będzie zbyt duszny/ciężki?

a4tech

Forumowicz

Post18 czerwca 2015, 22:32 - Cz

Co niektórych może przydusić, ale to nie jest regułą. Dużo zależy od ilości zapodania soku na ciało i gdzie będziesz w te gorące dni przebywał.
Dla przykładu... Ostatnie CIEPŁE dni spędziłem z zapachami takimi jak: Le Male od JPG, Pi od Givenchy i Uomo od Valentino. Przy delikatnej i rozsądnej (jak na lato) aplikacji dwa pierwsze były spokojnie noszalne w temp. +-25 oC. Natomiast muszę przyznać, że Valentino był dla mnie troszeczkę męczący, szczególnie w nagrzanym wnętrzu auta.
Także widzisz, każdy inaczej reaguje na konkretne zapachy i póki sam nie przetestujesz Shock-a to się nie dowiesz.

W sumie mógłbym jutro (speszili for You) przetestować słodkiego "Szreka", ale problem w tym, że w moim regionie przyszło dzisiaj odczuwalne ochłodzienie :(

Elto

Post20 czerwca 2015, 12:36 - So

@a4tech

Dzięki za odpowiedź i za chęć testu. Niestety w tym roku pogoda nas nie rozpieszcza :?

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post23 września 2015, 17:19 - Śr

Potrzebuję czegoś słodkiego w swojej szafeczce z perfumami. Ostatnio natknąłem się na shocka i nie zapadł mi w pamięć, choć z tego co pamiętam był niezly. Napotkałem masę porównań do Londona. Czy może mi ktoś powiedzieć, czy kupno Shocka, gdy posiada się już Londona ma sens? Nie będą się dublować przy swoim podobieństwie?
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

lukesho

Moderator

Post23 września 2015, 17:47 - Śr

MHW napisał(a):Nie będą się dublować przy swoim podobieństwie?

Nie będą.

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Post23 września 2015, 18:28 - Śr

Przeciez to zupelnie inne zapachy.

marxel

Post23 września 2015, 23:05 - Śr

z Londonem mają podobną kategorie, i tyle, nie da sie ich np. pomylić.

MHW

Post26 września 2015, 17:15 - So

Cały dzień zachodziłem w głowę jaki inny zapach przypomina mi Shock i po głębszej analizie doszedlem do wniosku, że jest w nim jakaś śliwkowo-wiśniowa nuta, która przypomina mi tę z Dark Obsession, tu jest jednak świeższa, mniej przysłonięta i chętniej wychodząca przed szereg.
Po spsikaniu się nim wczoraj czułem dużą słodycz tego zapachu, dzisiaj jednak mogę powiedzieć, że nie jest to typowy słodziak w stylu 1million (czyt. nie jest tandetnie przesłodzony). W shocku jest bowiem sporo goryczki i faktycznie może przypominać świeższą wersję Londona, choć to daleko idące porównanie, wszak London jest bardziej przyprawowy i jednak bardziej wyrafinowany, oraz dojrzały (jak i zapewne jego nosiciele) i tak jak pisze kolega wyżej - nie da się ich pomylić.
Muszę jeszcze go trochę potestować, by móc napisać o nim więcej, wtedy też podzielę się swoimi wrażeniami. Póki co czuję, że to zapach, który da się lubić i faktycznie wyróżnia się na tle zapachów CK.
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

Bigsmith21

Post25 października 2015, 09:48 - N

Zakypilem ten perfum w ciemno po przeczytaniu tematu na forum i niestety się rozczarował em, nie pasuje do mnie. Pozdrawiam

krzysiekkj

Forumowicz

Post25 października 2015, 21:04 - N

Natomiast mnie się bardzo podoba, będzie ze mną już drugą zimę. :)
Bardzo podoba mi się nuta serca i bazy - faktycznie ma w sobie coś z napoju energetycznego, ale jednak nie do końca.

charoshi

Aktywny forumowicz

Post02 grudnia 2015, 10:14 - Śr

Świetny zapach, jeden z moich pierwszych (jestem początkujący). Zdecydowanie nie na upały (pod koniec upalnego dnia Żonka powiedziała, że czuć starym dziadem - chyba, że po prostu po całym dniu już zupełnie wybrzmiał i był to mój naturalny zapach:) Co ciekawe nigdy nie czułem w nim tej czekolady, tak jak często jest wyszczególniana. Ale ostatnio wsłuchałem się (wwąchałem?) w niego uważniej i faktycznie, olśniło mnie, bo później czuć taką przyjemną słodką mleczną czekoladę, choć te słodkie nuty na mojej skórze utrzymują się do końca (oczywiście już jako cień). Ten zapach pokazał mi, że trza trochę przysiąść i spokojnie zastanowić się, wczuć i starać się nazwać to co się czuję. Daję 5.

MHW

Post02 grudnia 2015, 11:51 - Śr

Ja niestety z czasem zacząłem się nim nudzić. Użyłem go może 5 razy i niestety, nie klikło. Zastanawiam się nad pozbyciem się flakonu, bo raczej nie wypsikam 200ml.
Zapraszam!

arturs123

Post02 grudnia 2015, 17:53 - Śr

Dla mnie zapach sam w sobie jest mówiąc kolokwialnie fajny. Jednakże mam wrażenie, że trwałość i projekcja pozostawiają wiele do życzenia. Przez 2-3h czuję go w miarę intensywnie, potem jest coraz słabiej i po 6-7h nawet jak jeżdżę nosem po nadgarstku to prawie że nie czuję. Dziwne, bo z tego co patrzylem na fragrantica zapach ma dobre parametry. Inne perfumy raczej na mojej skórze trzymają się ok. Egzemplarz na 99% oryginalny bo kupowany w strefie marek na popularnym portalu aukcyjnym. Albo już tracę węch. :mrgreen:

marxel

Post02 grudnia 2015, 20:55 - Śr

"Fajny" to idealne określanie dla tego zapachu, drugim słowem jakim miałbym go określić było by "radosny", ja nie narzekam na trwałośc ani projekcje, jest na przyzwoitym poziomie, a stosunek ceny do ilości / jakości jest po prostu rewelacyjny.

Adriandna

Post29 grudnia 2015, 22:04 - Wt

Zawsze czuje się w nim młodszy o kilka lat :) Miałem kiedyś próbkę Davidoff The Game Intense i pamiętam, że odrazu mi się skojarzył z CK. Niedługo pewnie kupie flaszkę szoka, ale może ktoś się wypowie, który z nich ma lepsze parametry i lepiej sprawdzi się zimą?

krzysiekkj

Forumowicz

Post29 grudnia 2015, 23:10 - Wt

Jeśli w szoku nie grzebali, to CK bije na głowę tego Davidoffa.

arno1d

Post15 maja 2016, 17:24 - N

Dla mnie świetne , lubię słodycz a tu mnie jeszcze na dodatek zalatują mandarynką , no rewelacja połączenie , na próbę kupiłem odlewkę ale flakony chodzą w takich pieniądzach ,że wezmę dwusetkę na początek przygody z perfumami :)

luxus

Post16 maja 2016, 04:38 - Pn

Całkiem dobry przyjemnieczek z tego zapachu - jesień, zima idealna pora na niego. Na dłuższą metę dla mnie za słodki, w połowie setki męczyłem się żeby skończyć flakon

stanley___

Forumowicz

Post30 czerwca 2016, 21:00 - Cz

Wiedzialem, ze ten zapach cos mi przypomina :
Załączniki
16f0c7899e0cde9a1f4c593ffd06fc56_enlarge.jpg
16f0c7899e0cde9a1f4c593ffd06fc56_enlarge.jpg (9.18 KiB) Przeglądane 2955 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie