Teraz jest 19 września 2018, 15:58 - Śr

• Reklama

Burberry - Burberry London for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Burberry - Burberry London (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
3
1%
3 - Przeciętny
11
5%
4 - Dobry
65
27%
5 - Bardzo dobry
130
54%
6 - Genialny
30
13%

Liczba głosów : 239

• Autor
  • Wiadomość

wasylz

Forumowicz

Re: Burberry - Burberry London for Men

Post05 lutego 2018, 22:44 - Pn

Bardzo ładny wiśniowy słodki zapach, chociaż czuć odrobinę kwasku, tak w sam raz - tylko kużwa czemu tak krótko?

Kamil_Plo

Post05 lutego 2018, 23:57 - Pn

Dwa dni temu nabyłem tester Burberry London i jestem naprawdę zadowolony. W moim przypadku psiukam się przy wyjściu do pracy i po 7-8 h wciąż je czuję więc chyba nie jest tak źle z tą trwałością :)

eduardo

Aktywny forumowicz

Post06 lutego 2018, 07:34 - Wt

Życie - może kwestia przyzwyczajenia nosa, może parametry na danej skórze.
Zapach kupiłem zaraz po przetestowaniu. Lubię wiśnie. Używam co najmniej 6 - 8 pryśnięć, bo przy mniejszej aplikacji za szybko go przestaję czuć.

lemoncamel

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post10 lutego 2018, 21:18 - So

Bardzo fajne wisienki, nie za słodko. Bardzo przyjemny lecz nietrwały. Ode mnie zasłużona 4.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post11 lutego 2018, 00:36 - N

Zdecydowanie będę szukał innych próbek, bo to co mam nie jest tym co pamiętam. Nie o wiśnie chodzi nawet, a o jakiś aromat bliżej burberroski którego w tym co używam nie ma ani za cent.

Bebel

Post11 lutego 2018, 09:52 - N

Dziwie się, że ludzie piszą o słabej trwałości. Na mnie min. 6-8 h

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post11 lutego 2018, 14:17 - N

Jak to jest że każdy czuje w Burberry london wiśnie których nie ma w składzie? :P

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post11 lutego 2018, 16:42 - N

Ja znam osoby które w zapachu jabłek czują truskawki.

et-go-homme

Forumowicz

Post11 lutego 2018, 18:24 - N

Mam bardzo zmienną skórę i czasami czuje ten akord wiśniowy, ale zwykle sie nie pokazuje, najczęściej głównym motywem przewodnim jest imo ta mchowo-drzewna szorstkość.
ale raz poczułem nawet winogrona, i to nie w stylu winnym, a raczej jak napój winogronowy :)

Mario1969

Forumowicz

Post08 marca 2018, 14:04 - Cz

Ładna wisienka szybko zanika.

Ramelov

Forumowicz

Post11 marca 2018, 22:59 - N

Zakupiłem niedawno tester London for Men. Po przeczytaniu komentarzy o słabej trwałości perfum o 10 rano zaaplikowałem sobie 6 chmurek. I co? I do chwili obecnej zapach jest nadal wyczuwalny, a minęło 12 godzin. U mnie więc trwałość jest bardzo dobra. Na pewno spokojnie przez 8 godzin mocno go czułem. Moim zdaniem dominującą nutą zapachową jest wino Porto. Myślę, że to Porto może odpowiadać za wyczuwalną przez niektórych nutę wiśni. Osobiście nie wyczuwam tytoniu, który według Fragrantiki ma być najbardziej wyczuwalna nutą w tej wodzie toaletowej. Są to więc takie perfumy "winne" dobrze pasujące do wyjścia na piwko do pubu. Zapewne też świetnie będą się sprawdzać w okresie Bożego Narodzenia, jak to już pisano tutaj wielokrotnie. Ogólnie jednak zapach mnie nie powalił i myślę, że ma dość ograniczone zastosowanie. Ode mnie 4.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 marca 2018, 11:08 - Pn

lemoncamel napisał(a):Bardzo fajne wisienki, nie za słodko. Bardzo przyjemny lecz nietrwały. Ode mnie zasłużona 4.

u mnie podobnie. Do tego fajna skórka w tle. Zapach w klimatach CK One Shock oraz Oriflame Architect, chociaż najsłabiej wypada z tej trójki pod względem parametrów.
Zazdroszczę użytkownikom tego zapachu na których tak długo się trzyma, na mnie 2-4h i koniec... Dobrze że tester był tani.

Viking

Forumowicz

Post12 marca 2018, 16:23 - Pn

Zapach jak dla mnie dobry, ale bez efektu wow. Ciekawa wariacja na temat przedstawienia zieleni - bo czuć młode iglaki, takie ścięte pierwszym mrozem, ale całość jest schowana za czymś słodkim, co mi osobiście przypomina zapach cherry. Natomiast moim zdaniem zbyt mocno jest to wszystko ugrzecznione, takie trochę pomiędzy oficjalem, a casualem. Minusem jak dla mnie jest projekcja i trwałość - po godzinie jest bliskoskórny, a wszystko definitywnie gaśnie po około 4-5 godzinach.Także do kolacji jak najbardziej, do pracy niestety zbyt krótkotrwały.
Jestem zakochany w śmierdzielach, dziadkach itd itp, jak to co niektórzy określają tu zapachy trafiające do mojego serduszka :-) więc stety lub niestety Londyńczyk będzie wyjmowany z szafy od czasu do czasu tylko.

Viking

Forumowicz

Post02 kwietnia 2018, 22:17 - Pn

No i przyszło mi się przeprosić z Londyńczykiem.
Wczoraj szukałem jakiegoś zapachu, z którym będę mógł zasiąść przy świątecznym stole z rodzinką. Pomyślałem sobie, że właśnie ten zapach będzie idealny, bo w sumie to go prawie nie czuć, a i zgaśnie szybko.
No i się okazało, że jednak poprzednie wrażenie było bardzo mylne - zapewne przez przeziębienie w ogóle nic nie wyszło z zapoznania się z Burberry.
I tak oto po aplikacji 3 chmurek, moja koszula dziś nadal bardzo wyraźnie pachnie (minęło ponad 1,5 doby). Na skórze zaś utrzymał się aż do wieczora i bardzo fajnie się zachowywał - nie czułem go stale po kilku godzinach, natomiast uaktywniał się kiedy się poruszałem. Wieczorem zaś pojawiła się bardzo ciekawa nuta - owoce zeszły na dalszy plan, a pojawił się zapach ciepłego kominkowego powietrza i jakby podgrzanego brandy.
Także nauczka dla mnie - nie brać się za coś kiedy jestem przeziębiony.
Genialne Pachnidło

Bazyli

Aktywny forumowicz

Odp: Burberry - Burberry London for Men

Post09 maja 2018, 23:32 - Śr

Używacie Londyńczyka w wiosenno/letnich temperaturach? Generalnie to mam z nim problem, bo dobrą projekcję miał na mnie tylko przy pierwszym użyciu i choć dość często go ostatniej zimy nosiłem, to nigdy go już tak nie czułem, jak za pierwszym razem. Od kilku dni chodził za mną, przed chwilą psiknąlem na rękę i tak sobie pomyślałem, że być może w wyższych temperaturach będzie lepiej wyczuwalny. A przy okazji muszę się całkowicie zgodzić z przedmówcą - faktycznie genialne pachnidło :).
- Uważam Bazyli, że jesteśmy pokoleniem zupełnie wyjątkowym. Nie sądzisz?
- Nic mnie to nie obchodzi.
- A co ciebie obchodzi?
- Wygodne buty, dobre papierosy, dobre skarpetki. Lubię leżeć, nawet sam.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post10 maja 2018, 12:00 - Cz

Viking - skoro London dla ciebie jest genialnym synonimem dziadkowości twych gustów, to koniecznie musisz poznać Burberry "For Men".

Tracershy

Forumowicz

Post10 maja 2018, 12:09 - Cz

W końcu go kupiłem bo bardzo lubię Architect oriflame, a ten podobno bardzo podobny. I faktycznie oba zapachy niemal bliźniacze, burberry jest może mniej słodki. Po wycofaniu Architecta będę mieć zastępnik.
Tylko parametry na mnie burberry ma gorsze niż Architect, który też przecież nie powalał trwałością i projekcją. Ale Architect trzymał się na skórze 6,7 godzin i dobrze projektował przez pierwsze 3. Burberry wyczuwalny maksymalnie 4,5 godz. Projekcja bardzo bliskoskórna. Zobaczę jak się będzie zachowywał jesienią.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post10 maja 2018, 13:45 - Cz

czy bliskoskorna?na mnie wyczuwalny bdb na wyciagniecie reki przez dlugi czas,ale moze to ja takie szczescie mam :P flache mialem z kodem GE

Tracershy

Forumowicz

Post10 maja 2018, 13:55 - Cz

Wydaje mi się że jego projekcja na mnie jest lepsza w wilgotne i deszczowe dni. W te suche, ciepłe prawie w ogóle go nie czuję.

Cirrrrus

Forumowicz

Post18 maja 2018, 12:54 - Pt

Moja córka znalazła sobie nowe hobby, w postaci wosków i świec zapachowych i trafiła na całkiem udaną kopię Londona w zapachu Kringle Lumberjack. Z tym drwalem w nazwie trochę przesadzili ale nawet krata na opakowaniu jest inspirowana.

Muszę przyznać, że bardzo mi taki zapach w domu odpowiada i ku uciesze córki postanowiłem jej to hobby trochę doinwestować. ;)

Obrazek

.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie