Teraz jest 12 grudnia 2018, 08:58 - Śr

• Reklama

Dior - Homme Parfum

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dior - Homme Parfum (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
2
1%
3 - Przeciętny
7
4%
4 - Dobry
17
9%
5 - Bardzo dobry
48
26%
6 - Genialny
107
59%

Liczba głosów : 182

• Autor
  • Wiadomość

Piotrlb

Forumowicz

Re: Dior - Homme Parfum

Post08 października 2018, 16:41 - Pn

supermariobros napisał(a):Ja na pasku od zegarka wyczuwałem go chyba z miesiąc albo dłużej :mrgreen:

Potwierdzam na gumowym pasku od zegarka 2 tyg po alikacji pachnie tak jakby aplikacja była 1h wcześniej.

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post09 października 2018, 18:45 - Wt

O ludzie, dzisiaj zapodałem sobie go na nadgarstek w Sephorze i własnemu nosowi nie wierze. Normalnie kompot śliwkowy, ale taki z suszonych śliwek :D Nie wiem czy im czasem nie skisł ten sok, bo nie tak pamiętam ten zapach. Przymierzałem się do zakupu, ale po tym mam wątpliwości czy warto.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post09 października 2018, 19:53 - Wt

w sephorze problem jest taki ze perfumy sa umieszczone blisko lamp, ktore nagrzewają testery i zapachy.. prawie się tam gotują.. i tak jest niestety w co drugiej w sephorze:) dlatego wychodza takei mixy:)

Luka

Forumowicz

Post09 października 2018, 20:40 - Wt

Któryś już raz słyszę ten argument o lampach jeżeli chodzi o Sephore i Douglasa. Problem jest taki, że ja nigdy się z tym nie spotkałem ;) Sephora w której stał ten flakon żadnych lamp przy flakonach nie było.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 października 2018, 11:42 - Cz

wszystkie douglasy i sephory są na maxa oświetlone sztucznym światłem, a praktycznie każda półka ma świetlówki w okolicach cenówek.
Miałem już do czynienia z popsutymi testerami np. Diora Homme, Gucci PH II, Dolce The One, Boss The Scent, etc. Wyblakłe, wyprane z kolorów soki o charakterystycznym skisłym aromacie.
W np. krakowskim douglasie to testery stoją w pionowych półkach które są podświetlane jak iluminacje świetlne pod katowickim Spodkiem ;)

Ruben

Forumowicz

Post11 października 2018, 12:05 - Cz

Widziałem w jednym z Douglasów jak sok w Gucci II zrobił się zielony. Nawet ciekawie wyglądał w tej kolorystyce ;) Po zwróceniu uwagi konsultantce, że te perfumy się zepsuły, potwierdziła że chyba rzeczywiście tak i że ściągną je z półki. Gdy byłem tam około miesiąc później...Gucci nadal "dumnie" stał na półce :?

jazon

Forumowicz

Post11 października 2018, 12:27 - Cz

Spasticink napisał(a):W np. krakowskim douglasie to testery stoją w pionowych półkach które są podświetlane jak iluminacje świetlne pod katowickim Spodkiem ;)

W samym butiku Diora flakony 250 ml stoją bezpośrednią na lampach.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korków do:
- Loewe Solo Platinum
- Guerlain Homme (w nowej szacie)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post11 października 2018, 13:20 - Cz

Ruben napisał(a):Widziałem w jednym z Douglasów jak sok w Gucci II zrobił się zielony. Nawet ciekawie wyglądał w tej kolorystyce ;) Po zwróceniu uwagi konsultantce, że te perfumy się zepsuły, potwierdziła że chyba rzeczywiście tak i że ściągną je z półki. Gdy byłem tam około miesiąc później...Gucci nadal "dumnie" stał na półce :?

Bo one mają to daleko w d...e i nie patrzą czy sok jest zepsuty czy nie,miałem podobną sytuację z ferragamo uomo

RAVENSHEART

Forumowicz

Post11 października 2018, 15:12 - Cz

Antarjami napisał(a):w sephorze problem jest taki ze perfumy sa umieszczone blisko lamp, ktore nagrzewają testery i zapachy.. prawie się tam gotują.. i tak jest niestety w co drugiej w sephorze:)...

A ja czytałem na jakimś forum ;) ,że tak się robi vintydże :twisted: .Fachowcy używają prodiży, a my lamp.

gabriel@dag.pl

Perfumaniak

Post12 października 2018, 07:33 - Pt

chyba jednak chodzi że maja to gdzieś :D

Breitling

Forumowicz

Post20 października 2018, 19:55 - So

A ja zakochałem się w nich dopiero niedawno właśnie podczas testów w seforze :). To przez nie po długiej nieobecności usiałem wrócić na forum :D. Pamiętam, że jakieś 2 lata temu robiłem test nadgarstkowy i czułem w nim w przeważającej mierze damską szminkę i trochę różanego/pudrowego zapachu. Nie polubiliśmy się.
Dziś czuję podobne nuty ale jeszcze kilka innych. Perfumy są niesamowite. Drugich takich nie ma, są naprawdę unikatowe. Chyba będzie trzeba znaleźć ich dobrą ofertę.
Bartek

Zapraszam do zakupu: viewtopic.php?f=52&t=23290

BlueJeans

Moderator

Post20 października 2018, 22:06 - So

Ja również od niespełna 3 lat podchodziłem do DHP i w końcu zaopatrzyłem się we własny flakon. Żałuję, że tyle to trwało, chociaż z drugiej strony, jeszcze bardziej się za nim stęskniłem i jeszcze mocniej go doceniam teraz. Podoba mi się, że wersja, którą posiadam (2017) nie jest jakoś mocno projektująca, po 2-3h zapach pachnie na długość ramion i z czasem ten obszar jeszcze się zmniejsza. Zaskoczyła mnie jednak jego moc, ponieważ DHP siedzi na mojej skórze niemal całą dobę!

Salvin

Aktywny forumowicz

Post21 października 2018, 14:33 - N

Bo te perfumy nie są mocno projektujące. Ja mam flakon z początku wydania i też nie jest pod tym względem mocarzem. Za to trwałość imponująca.

Squesher

Forumowicz

Post13 listopada 2018, 19:20 - Wt

Przyszła i na mnie pora, żeby przetestować tego Diora, w sumie w moim przypadku pierwszego :oops: jakoś nie było mi z Diorem po drodze... i na razie raczej nie będzie. Cieszę się w sumie, ze nie udało mi się rozebrać flakonu, a jedynie odlać 10ml, bo po dwóch podejsciach nadal mnie do siebie nie przekonał, a wręcz nieco odrzucił. DHP to zapach starej torebki (ale nie skórzanej), w której rozsypal się puder, a szminka pomazała podszewkę. Przypomina mi jak będąc szczylem zaglądałem do torebki mamy, żeby zabrać złotówkę na batonika, ale czy właśnie tak chciałbym pachnieć? Raczej nie bardzo. Intensywne to, trochę słodkie, ale bardzo gładkie, przez co staje się nieco mdłe. Na mój nos spokojnie można to wrzucić do worka unisexów. Zresztą tak też zrobiłem, oddając go mamie, która była bardzo zadowolona, jak również tato, któremu zapach też się spodobał. Nie dziwi mnie, że może się podobać, bo coś w sobie ma, jest unikalny, czuć jakość użytych składników, ale to nie mój typ. Kiedyś jeszcze do niego wrócę, na razie ma ode mnie 4.

kantor

Post17 listopada 2018, 21:28 - So

Otwarcie mocny pudrowy irys, trochę lawendy, lekka słodka pomarańcza i trochę drewna, po kilkunastu minutach dochodzi lekka czekolada i skóra, nuty drzewne się zwiększają, a lawenda i pomarańcza odchodzi w niebyt. Po 1-2h zapach irysowo-skórzano-drzewno-czekoladowy z lekkim dymem i przyprawami w tle. A po koło 4-5h już skóra dominuje.

Projekcja dobra ale nie killer, trwałość bardzo dobra, dzisiaj po 13h jeszcze dobrze wyczuwalny.

Parametry b. dobre, sama kompozycja nawet mi się podoba ale umiarkowanie, trochę za dużo tej skóry w tej kompozycji jak dla mnie, jeszcze protestuję przed oceną ale tak wstępnie pewnie -5 za całość.

Czarny

Forumowicz

Post17 listopada 2018, 23:47 - So

A myślałem, że jako jedyny czuję w nim czekoladowe nuty :D

BlueJeans

Moderator

Post18 listopada 2018, 07:53 - N

ja też czuję w nim bardzo mocno czekoladę :D

kantor

Post18 listopada 2018, 17:40 - N

Dla mnie cała seria (DH, DHI, DHP) jest wyraźnie czekoladowa :)

GPat

Post02 grudnia 2018, 15:54 - N

Kupiłem od forumowego kolegi 5ml flakonik i od wczoraj testuję.
Na pewno zapach jest niezwykle intensywny, wczoraj zaaplikowałem raz na okolicę szyi i po 12 godzinach nadal go czułem.
Jeśli chodzi o nuty to bardzo mi się podobają. Z początku zapach jest skórzany i suchy, później czuję mocną czekoladę pomieszaną z kwiatami (irys?) aby na końcu dostać nuty drzewne i tytoniowe.
Przy najbliższej okazji kupię cały flakon, bo to zdecydowanie mój klimat.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie