Teraz jest 16 października 2018, 00:33 - Wt

• Reklama

Dior - Homme Parfum

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dior - Homme Parfum (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
2
1%
3 - Przeciętny
7
4%
4 - Dobry
16
9%
5 - Bardzo dobry
46
26%
6 - Genialny
106
60%

Liczba głosów : 178

• Autor
  • Wiadomość

Piotrlb

Forumowicz

Re: Dior - Homme Parfum

Post08 października 2018, 16:41 - Pn

supermariobros napisał(a):Ja na pasku od zegarka wyczuwałem go chyba z miesiąc albo dłużej :mrgreen:

Potwierdzam na gumowym pasku od zegarka 2 tyg po alikacji pachnie tak jakby aplikacja była 1h wcześniej.

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post09 października 2018, 18:45 - Wt

O ludzie, dzisiaj zapodałem sobie go na nadgarstek w Sephorze i własnemu nosowi nie wierze. Normalnie kompot śliwkowy, ale taki z suszonych śliwek :D Nie wiem czy im czasem nie skisł ten sok, bo nie tak pamiętam ten zapach. Przymierzałem się do zakupu, ale po tym mam wątpliwości czy warto.

Antarjami

Forumowicz

Post09 października 2018, 19:53 - Wt

w sephorze problem jest taki ze perfumy sa umieszczone blisko lamp, ktore nagrzewają testery i zapachy.. prawie się tam gotują.. i tak jest niestety w co drugiej w sephorze:) dlatego wychodza takei mixy:)

Luka

Forumowicz

Post09 października 2018, 20:40 - Wt

Któryś już raz słyszę ten argument o lampach jeżeli chodzi o Sephore i Douglasa. Problem jest taki, że ja nigdy się z tym nie spotkałem ;) Sephora w której stał ten flakon żadnych lamp przy flakonach nie było.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 października 2018, 11:42 - Cz

wszystkie douglasy i sephory są na maxa oświetlone sztucznym światłem, a praktycznie każda półka ma świetlówki w okolicach cenówek.
Miałem już do czynienia z popsutymi testerami np. Diora Homme, Gucci PH II, Dolce The One, Boss The Scent, etc. Wyblakłe, wyprane z kolorów soki o charakterystycznym skisłym aromacie.
W np. krakowskim douglasie to testery stoją w pionowych półkach które są podświetlane jak iluminacje świetlne pod katowickim Spodkiem ;)

Ruben

Forumowicz

Post11 października 2018, 12:05 - Cz

Widziałem w jednym z Douglasów jak sok w Gucci II zrobił się zielony. Nawet ciekawie wyglądał w tej kolorystyce ;) Po zwróceniu uwagi konsultantce, że te perfumy się zepsuły, potwierdziła że chyba rzeczywiście tak i że ściągną je z półki. Gdy byłem tam około miesiąc później...Gucci nadal "dumnie" stał na półce :?

jazon

Forumowicz

Post11 października 2018, 12:27 - Cz

Spasticink napisał(a):W np. krakowskim douglasie to testery stoją w pionowych półkach które są podświetlane jak iluminacje świetlne pod katowickim Spodkiem ;)

W samym butiku Diora flakony 250 ml stoją bezpośrednią na lampach.
Profil Fragnatica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korków do:
- Loewe Solo Platinum
- Guerlain Homme (lub innego Guerlain w nowej szacie)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post11 października 2018, 13:20 - Cz

Ruben napisał(a):Widziałem w jednym z Douglasów jak sok w Gucci II zrobił się zielony. Nawet ciekawie wyglądał w tej kolorystyce ;) Po zwróceniu uwagi konsultantce, że te perfumy się zepsuły, potwierdziła że chyba rzeczywiście tak i że ściągną je z półki. Gdy byłem tam około miesiąc później...Gucci nadal "dumnie" stał na półce :?

Bo one mają to daleko w d...e i nie patrzą czy sok jest zepsuty czy nie,miałem podobną sytuację z ferragamo uomo

RAVENSHEART

Forumowicz

Post11 października 2018, 15:12 - Cz

Antarjami napisał(a):w sephorze problem jest taki ze perfumy sa umieszczone blisko lamp, ktore nagrzewają testery i zapachy.. prawie się tam gotują.. i tak jest niestety w co drugiej w sephorze:)...

A ja czytałem na jakimś forum ;) ,że tak się robi vintydże :twisted: .Fachowcy używają prodiży, a my lamp.

gabriel@dag.pl

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 października 2018, 07:33 - Pt

chyba jednak chodzi że maja to gdzieś :D
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie