Teraz jest 20 listopada 2018, 12:29 - Wt

• Reklama

Loewe - 7 Sport

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Loewe - 7 Sport (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
5%
3 - Przeciętny
1
2%
4 - Dobry
7
17%
5 - Bardzo dobry
28
67%
6 - Genialny
4
10%

Liczba głosów : 42

• Autor
  • Wiadomość

pezet9

Forumowicz

Re: Loewe - 7 Sport

Post17 lutego 2017, 08:28 - Pt

Są to jedne z lepszych perfum sportowych jakie wąchałem w swoim życiu. Jednocześnie jest spore podobieństwo do reszty rodziny "7" (chociaż bliżej mu Loewe 7 Natural niż do klasyka).
Dobre pachnidło o świetnej projekcji i trwałości (u mnie powyżej 12 h).
Nie wiem (?) ale przypomina mi trochę Lalique Encre Noire Sport. Macie takie same odczucia?
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, aż człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo

Major Tom

Forumowicz

Post17 lutego 2017, 08:37 - Pt

Ja takich skojarzeń nie mam ale zgadzam się z Tobą że to świetne perfumy o rewelacyjnej trwałości.

gumut

Post23 marca 2017, 23:51 - Cz

I poleciała 5 w ocenie tego zapachu. Świetna trwałość (ok 9-10 godzin) plus dobra projekcja. Używam jedynie 5 chmur rano i czasem mam wrażenie, że mam na sobie za dużo. Nie chciałbym się wypowiadać co do podobieństw pomiędzy wersją Sport a Natural. Mam jedynie próbkę Loewe 7 Natural i... w porównaniu ze Sportem wypada słabo, choć to pewno wina próbki. Ogólnie jestem pod wrażeniem samego zapachu, jak i jego parametrów. Zdecydowanie jednak nie widzę podobieństw pomiędzy Sport a Encre Noir Sport. To kompletnie dwa różne światy. Choć podobno de gustibus non disputandum est - uwielbiam ten zapach.

Ruben

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 marca 2017, 12:48 - Pt

Dla mnie jeden z najlepszych świeżaków dostępnych na rynku. Bardzo dobre parametry użytkowe.

Bogavante

Forumowicz

Post24 marca 2017, 23:42 - Pt

+1 zapach ideał na letni okres. Niezwykle męski. Najlepszy z serii 7

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post26 marca 2017, 12:54 - N

Testowałem tylko na papierku z racji zajętych już nadgarstków i bardzo mi się podobał. Po waszych zachwytach muszę jutro go przebadać na skórze, portfel już płacze. :lol:

dandys

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 maja 2017, 18:35 - So

Przyłączam się do peanów - bardzo dobre pachnidło (podobnie jak wersja Natural). Moje ulubione perfumy na siłownie - cytrusowe i metaliczne - doskonałe parametry użytkowe. Ode mnie leci 5.
http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1027/
Money for nothin' and chicks for free

adrianalibaba

Post07 czerwca 2017, 12:39 - Śr

Mam próbkę z S. Pierwsza faza to naprawdę genialny zapach. Mistrz i kozak w jednym. Moje skojarzenie to jak by zerwać świeżą miętę dodać kostki lodu z grejfrutem albo cytryna ?? I zalać to chłodna słona woda. Naprawdę jest mesko zielono świeżo energicznie. Trwałość? Bardzo dobra. Parę razy pomizialem nadgarstek tym z probki i jeszcze czuje . co najmniej 7 h. Testowałem go ręką w rękę z armanim Aqua do gio proumo i LOEWE zjada armaniego pod każdym względem A to tylko woda toaletowa. Świetny zapach ,już za 2-3 dni będzie mój .ode mnie 5+. Minus za to że ten początek nie trwa dłużej.

GreyGucci

Aktywny forumowicz

Post06 lipca 2017, 11:48 - Cz

Przetestowałem dokładniej na skórze i niestety czuję dużo mniejszą różnicę pomiędzy nim a Naturalem w porównaniu do testu na blotterze.

Szkoda, bo na papierze wydawał się dużo ciekawszy, dlatego decydując się na świeższą 7mkę wybrałbym Natural, nie widzę sensu w płaceniu więcej za Sporta.

Plicha

Forumowicz

Post06 grudnia 2017, 13:35 - Śr

Jeden z moich ulubionych zapachów, wspaniale się go nosi, ładnie sie układa, nie męczy. Parametry dość dobre, ale nie rewelacyjne.
Aplikuję oszczednie na szyję (jak wszystko w sumie), uwielbiam gdy dość często daje o sobie znać delikatną projekcją...
"Pachniała frezją i morelą. I czymś jeszcze. Może mandarynką. Może wetiwerią."

bialogardzianin

Forumowicz

Post23 stycznia 2018, 12:40 - Wt

Proszę Was bardzo o opinie, Sport czy jednak Natural? Oba znam z blotterów i stwierdzam, że to różne zapachy i niestety oba trafiają w mój gust, a dwóch póki co mieć nie będę. Będąc w S., poprosiłem o próbkę Anonimo, bo strasznie mnie korci i tak sobie zapodaję codziennie po kropelce na przedramię przed snem, żeby poniuchać kadzidło, choć zima już się kończy. ;) Idzie wiosna i kolejne pory roku, stąd zagwozdka czy brać Sporta. Otwarcie mi się strasznie podoba, te liście pomidora cudowne, ale jak wygląda sprawa z kadzidłem- czuć je i na ile waszym zdaniem, lepiej/gorzej w porównaniu z Natural? Wiem, że to kwestia dyskusyjna, bo ważne pH skóry, dieta, napoje, temperatura, itd). Nie mniej jednak jako wielbiciel kadzidlaków (protoplastę sprawię sobie na jesień/zimę), muszę mieć kadzidlaka na następne pół roku, stąd dylemat.

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Post23 stycznia 2018, 12:47 - Wt

Na mój gust Natural. W Sport mi coś później nie grało. Natural też ma ładne otwarcie, a później się świetni rozwija.

Ernest84

Forumowicz

Post23 stycznia 2018, 12:49 - Wt

Mnie natural szybko znudził przy globalnym użytkowaniu a sport nie. Sport ma pazur i ciekawszą bazę według mnie.

bialogardzianin

Forumowicz

Post23 stycznia 2018, 12:58 - Wt

No a kadzidło? Ile go w Sporcie? W Naturalu jest nutą głowy, a w Sporcie jest jako bazowa, jak to się ma do Waszych doświadczeń?

Plicha

Forumowicz

Post23 stycznia 2018, 13:03 - Wt

Sport jak dla mnie jest ciekawszy i fajniej się rozwija, więc z tej dwójki padł na niego wybór, Natural jakby nie ewoluował, czuje ten "kompot z papierówek" non stop i drażni mnie to. Powiem szczerze, że kadzidła jako takiego to ja nie wyczuwam. Chyba sa lepsze kadzidlaki do wyboru niż oba w/w
"Pachniała frezją i morelą. I czymś jeszcze. Może mandarynką. Może wetiwerią."

Ernest84

Forumowicz

Post23 stycznia 2018, 13:08 - Wt

Ja też kadzidło tam słabo w nich czuje. A ze świeżych znasz Issey Intense? Tam szczególnie w otwarciu jest mnóstwo kadzidła.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post23 stycznia 2018, 14:05 - Wt

uwazam ze lepiej zainwestuj w loewe7 sport,obecne wypusty naturala pod wzgledem parametrow sa nie ciekawe,tzn trwalosc moze i bedzie ale projekcja jest bardzo mizerna i czuje tylko noszacy,sprawdzone na mnie ;)

bialogardzianin

Forumowicz

Post31 stycznia 2018, 18:24 - Śr

Tak też się stało! Piękna nuta liści pomidora podtrzymująca wrażenie zielonej świeżości, nie takiej cytrusowej w wydaniu Natural lub większości świeżaków. To, jak wspomniał jeden z przedmówców, taka elegantsza wersja sportowego (EDIT: i/ lub letniego) zapachu. Udało mi się kupić taniej niż Naturala, więc jestem mega zadowolony i to nie tylko z tego powodu. Ponadto, trwałość REWELACYJNA, zapach siedzi na mnie jeszcze teraz (godz. 18.15), a został użyty ok. 5.30 rano. Być może to efekt ekspozycji, bo psiknąłem sobie 4 porcje, 2 x 2 strony szyi i wystarczyłyby 2 góra 3 psiknięcia, spróbuję następnym razem mniej, ale po prostu na 1. raz chciałem się podelektować tym uroczym zapachem. Projekcja równie rewelacyjna, przez 8 godzin czułem zapach bezproblemowo, z tego 3 godz. bez poruszania się, stojąc i kolejne 5 godz przemieszczając się i wracając w zajmowaną przestrzeń (praca w ruchu). Oczywiście kto podchodził do mnie ten wyczuwał zapach w mym otoczeniu. Kiedy teraz, po ponad 12 godzinach opisuję swe pierwsze wrażenia, zapach jest wyczuwalny przez osoby trzecie z odległości ok. 30 cm, także przeze mnie, kiedy odsuwam głowę i wwąchuję się w powietrze (zapach siedzi zapewne na kołnierzyku bluzy), brak mi słów żeby opisać radość. Gdzieś tak po 3 godzinach po ekspozycji dotarła do mnie nuta kadzidła, a przynajmniej tak mi się wydaje, że to ona była i ten fakt ucieszył mnie niezmiernie. To takie samo kadzidło, jakie jest u protoplasty i 7 Natural, ale oczywiście o mniejszym nasyceniu, ledwie wyczuwalne (dla świadomego odbiorcy, doszukiwałem się go i liczyłem, że się ukaże). Bardzo, ale to bardzo cieszę się z dokonanego wyboru i dziękuję wszystkim tym, którzy pozytywnie wypowiadali się w wątku o tym rewelacyjnym pod względem parametrów zapachu, wasze wrażenia były pretekstem do podjęcia ryzyka, które się opłaciło. 8-) Kończę wypowiedź i nadal czuję ten zapach, czy się do niego przyzwyczaję i czar pryśnie? To się okaże... :?:

Antykozak

Post03 lutego 2018, 18:23 - So

Wszystkie perfumy kojarzą mi się z kolorami i jak Natural jawi mi się jako przejrzyście jasnoczerwony, tak wersja Sport zdecydowanie jako zielono-biała, czyniąc ten zapach, mimo oczywistych podobieństw zdecydowanie innym w odbiorze. Sport podoba mi się bardziej, jeśli Natural sprawia gładkie, żeby nie napisać czasami mdłe wrażenie, tak Sport posiada charakterny samczy pazur i jego noszenie sprawia mi bezwzględnie więcej frajdy.

- Skąd u pana taka pewność siebie?
- Widzi pan, zdołałem jakoś przetrwać tyle nocy, w których zastanawiałem się: a może tak zabić się o świcie?
E. Cioran – Sylogizmy goryczy

zibra

Forumowicz

Post21 lutego 2018, 18:45 - Śr

Posiadam Loewe Sport edycję specjalną według internetu, z niebieskim chlapnięciem pędzlem heh. Czy są jakieś różnice względem wersji niespecjalnej nie mam pojęcia, ale jest to kolejny ciekawy zapach od tego producenta, który ciężko pomylić z czymś innym. Konotacje do zwykłej siódemki jednak delikatnie wyczuwam, ale muszę potestowac nieco dłużej. Postaram się też sprawdzić czy są jakieś różnice względem "normalnej" wersji.
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie