Teraz jest 15 listopada 2018, 21:48 - Cz

• Reklama

Loewe - 7 Sport

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Loewe - 7 Sport (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
5%
3 - Przeciętny
1
2%
4 - Dobry
7
17%
5 - Bardzo dobry
28
67%
6 - Genialny
4
10%

Liczba głosów : 42

• Autor
  • Wiadomość

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Loewe - 7 Sport

Post23 maja 2018, 16:19 - Śr

jeden z najlepszych "sporciakow" i az 3 strony :P od wczoraj testuje sobie ponownie ten piekny zapach!!!na wstepie powiem ze blizej do 7 natural niz klasycznej fenomenalnej 7,7sport jest bardziej zielony w otwarciu porownujac do 7natural potem zapachy do siebie "zjezdzaja" i sa bardzo podobne,posiadajac jeden moim zdaniem mozna sobie podarowac drugi,odnosnie parametrow sa na naprawde bdb poziomie,wczoraj testujac trwalosc od 18 siedzial na lapie do godz 10 :shock: projekcja jest delikatna ale bardzo dobrze wyczuwalna,kurcze naprawde piekna kompozycja wszystkie "7" trzymaja poziom,polecam kazdemu jesli nie do zakupu to chociaz na testy,biorac pod uwage reformulacje 7natural ,sportowa 7 staje sie najlepszym zapachem na nadchodzace wakacje!!!!5
ps.test z flakonu z roku 2015 :D chyba go sobie kupie ponownie :lol:

wasylz

Forumowicz

Post10 czerwca 2018, 11:54 - N

U mnie na półce stał się takim psikaczem do wszystkiego - na spacer, na pokopanie piłki, na rower. A taki lekceważący stosunek tylko z jednego powodu - trwałość to 1.5 h. - kurde jak tylko fajny zapach to spieprzą parametry

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post10 czerwca 2018, 16:00 - N

az nie wierze co czytam :? akurat trwalosc to L7sport ma bdb

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Loewe - 7 Sport

Post10 czerwca 2018, 16:11 - N

U mnie też to jest tytaniczny "świeżak"

wasylz

Forumowicz

Post11 czerwca 2018, 18:55 - Pn

Mam wielką nadzieję że mi się trafił niezbyt udany wypust (mam forumową odlewkę) - bo sam zapach jest świetny, teraz to będę musiał dokupić jeszcze - zobaczymy.

Lucjan

Moderator

Post11 lipca 2018, 18:44 - Śr

Kiedyś przelotnie w S. psiknąłem na blotter - niby nic , ale zawsze mnie korciło by móc go użytkować. Zapach układa się na mnie na początku bardzo zielono - mięta ma mentolowy , chłodny efekt a potem wyraźnie czuję pomidorki. Porównywanie do Natural , swoją drogą trochę kompozycyjnie i jakościowo lepszego , jest dla Sporta nieco krzywdzące...

Ocena 5 , jak zresztą u większości na niego głosujących

et-go-homme

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 04:04 - Cz

Po jednym teście nadgarstkowym jest dla mnie fatalny, nie czuć żadych cytrusów, ani pieprzu, ani kadzidła tylko jakiś metal... na wiecej testów szkoda mi przestrzeni skórnej do testowania, jest tyle innych zapachów do poznania :D

yoongeew

Forumowicz

Post17 sierpnia 2018, 00:22 - Pt

Ciekawe te perfumy. Nie obczajam reszty męskiej oferty Loewe jeszcze, zapachy wydają mi się podobne, mają jakiś wspólny sznyt, jak ELDO, jakieś aldehydy na których są oparte? Tu też są obecne, ale jest też coś, co uwielbiam: wyraźnie czuć liście pomidora. Jak dla mnie to fascynujący element sam w sobie. L7S ma jak na sporciaka nietypowy wydźwięk, ma w sobie coś gorącego. Sporciaki obierają raczej kierunek przestrzenny i chłodzący dzięki albo akcentom wodnym albo cytrusom czy mięcie (o ile ogólnie kojarzę temat bo nie jestem szczególnym wielbicielem tych wersji). Tu Hiszpanie zrobili to zupełnie inaczej, wspomnianymi liśćmi pomidora nadali efektu przestrzenności, ale dodali coś jeszcze, coś co jest obecne prawie non stop, coś co kojarzę z gorącem, jakby ostra papryczka habanero paląca się na węglu z jakimś kadzidłem. Kojarzy mi się to ewidentnie z Hiszpanią i ich sportem narodowym ;) corridą. Perfumy Sport które mają zagrzać i pobudzić do wysiłku, a nie schłodzić zgrzane ciało. Fajnie pomyślane :)

pe3lwroc

Forumowicz

Post02 października 2018, 20:39 - Wt

Jaki to jest piękny zapach to nie mam pytań! Testowałem go ręka w rękę z klasyczna siódemka.Klasyk tez bardzo mi się podoba ,ale jest moim zdaniem bardziej formalny , do eleganckiego ubioru. Natomiast Sport nada się na każda okazje! Zjadł wszystkie swiezaki,które do tej pory znałem! Versace PH/fraiche , AHS ,klasyczny aqua di gio czy Issey Pour zostają w mojej ocenie daleko w tyle :) Linia Loewe 7 jest nie do pomylenia z żadnymi innymi perfumami! Jesli chodzi o parametry to jeszcze się nie wypowiadam,muszę ponowic testy.Moge tylko powiedzieć,ze na rekawie kurtki siedzi już od niedzieli i jest wciąż wyczuwalny.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie