Teraz jest 20 listopada 2018, 15:25 - Wt

• Reklama

Loewe - 7 Sport

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Loewe - 7 Sport (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
5%
3 - Przeciętny
1
2%
4 - Dobry
7
17%
5 - Bardzo dobry
28
67%
6 - Genialny
4
10%

Liczba głosów : 42

• Autor
  • Wiadomość

Heniek

Bardzo aktywny forumowicz

Loewe - 7 Sport

Post10 czerwca 2014, 21:12 - Wt

Obrazek

Nos: Emilio Valeros

Nuty zapachowe:

G: yuzu, mandarynka
S: mięta, liść pomidora, neroli
B: ambra, kadzidło

Pojawiła się nowość od Loewe :)

Jestem trochę zawiedziony, gdyż pachnie mi to niemal w 100% jak wersja Natural (którą bardzo lubię, tak a propos). :( Jedyny różniący je mały szczegół to fajnie przedstawiony liść pomidora w Sporcie....

Parametry jeszcze do przetestowania, ale jak na razie siedzi na mnie 8 h i nie znika.
Ostatnio edytowano 10 czerwca 2014, 22:06 - Wt przez Heniek, łącznie edytowano 1 raz

Meister

Super Perfumaniak

Re: Loewe - 7 Sport

Post10 czerwca 2014, 21:43 - Wt

Heniek napisał(a): Jedyny różniący je mały szczegół to fajnie przedstawiony liść pomidora w Sporcie....

Bardzo lubię nutę "liści pomidora" w perfumach. Dla mnie to wystarczający powód, by przetestować ten zapach.

blazej

Aktywny forumowicz

Post10 czerwca 2014, 22:41 - Wt

Jest już w S? :)

Heniek

Post10 czerwca 2014, 22:44 - Wt

Testowałem je w S więc jest :) Ale nie gwarantuję, że w każdej....

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post11 czerwca 2014, 12:14 - Śr

Meister napisał(a):
Heniek napisał(a): Jedyny różniący je mały szczegół to fajnie przedstawiony liść pomidora w Sporcie....

Bardzo lubię nutę "liści pomidora" w perfumach. Dla mnie to wystarczający powód, by przetestować ten zapach.

Tym bardziej, że nie jest to jakaś popularna nuta. Loewe 7 Sport może być więc bardzo ciekawą propozycją, co zresztą w przypadku tej hiszpańskiej marki powoli staje się standardem. Wobec powyższego, nie mogę doczekać się pierwszych testów.

Heniek

Post11 czerwca 2014, 12:51 - Śr

Liście pomidora czuję też w Bvlgari Pour Homme Extreme ;)

ale jedziesz!

Post11 czerwca 2014, 20:13 - Śr

jakby się pojawił w jakiś znanych perfumeriach internetowych w cenach <200zł to dajcie tu cynk ;)

blazej

Aktywny forumowicz

Post12 czerwca 2014, 07:57 - Cz

Wczoraj nie widząc go jeszcze na półce w Starym Browarze, spytałem się o niego i okazało się, że... jest, ale póki co sam tester bez produktów, dlatego niewystawiony. Bloterek, nadgarstek i próbeczka w kieszeni. :) Zapach zachowany w klimacie 7 i wersji Natural, ale absolutnie nie nazwałbym kopią tej drugiej. Na początku czuć cytrusy, później na myśl przychodzi świeższa wersja Natural. Po pół godzinie wychodzi ta charakterystyczna nutka, prawdopodobnie to ten pomidor ( nie czułem wcześniej tej nuty w perfumach ), na koniec czuć czyste kadzidełko. To tak na szybko, trzeba to będzie jeszcze kilka razy przetestować, ale już teraz mogę powiedzieć, że jak 50ka będzie w dobrej cenie, to być może dołączy do swoich starych braci w szafce. :)

ale jedziesz!

Post13 czerwca 2014, 12:44 - Pt

blazej napisał(a):i próbeczka w kieszeni. :)

jaka próbeczka? skąd próbeczka? z bombonierką trzeba przyjść, żeby ktoś nas tak traktował :shock: ?

blazej

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2014, 13:07 - Pt

No przecież każdy ma prawo do dwóch próbeczek, trzeba tylko ładnie poprosić. ;)

ale jedziesz!

Post13 czerwca 2014, 13:17 - Pt

A to firmowe próbki, czy odlewają z flakonu?

Z moich doświadczeń wynika, że ekspedientki w moim mieście nigdy o takim prawie nie słyszały.
A próbkę to można dostać jakiegoś Hilfigera jak się trzy stówy w kasie zostawi.

blazej

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2014, 13:30 - Pt

To są puste próbeczki oklejone karteczką firmową, do której przepsikują kilka chmurek i opisują. Jeszcze się nie spotkałem, żeby w którymś salonie tego nie było. :)

Heniek

Post13 czerwca 2014, 13:35 - Pt

Wiem, że w każdej S. robią takie próbki, ale nie wiedziałem, że można dostać dwie na raz.

ale jedziesz!

Post13 czerwca 2014, 13:46 - Pt

No to teraz nie ma litości dla zapracowanych Pań w czarnych kitlach :twisted: .
Jak tylko będą mieli tester na półce to dam dyla z prośbą o odlewkę, gdyż "muszę w ciszy, na spokojnie przeanalizować nuty tej wyczekiwanej nowości" ;)

ninejszym dziękuję za cenną informację

blazej

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2014, 15:04 - Pt

Nie ma za co. A co do głównego bohatera, chyba jednak troszkę ustępuje 7 i 7 Natural. Ale można to zrozumieć, trzeci wybitny zapach w tym samym klimacie stworzyć ciężko, a dwa wyżej wymienione wg mnie takimi są. Niemniej i ten jest na pewno co najmniej dobry.

Heniek

Post13 czerwca 2014, 15:35 - Pt

Oprócz liścia pomidora zapach dla mnie jest zbieżny z wersją Natural. Nie to, że jej nie dorównuje. Po prostu na mojej skórze pachnie tak samo. Dlatego do końca nie jestem zadowolony.

Ofis

Post13 czerwca 2014, 19:13 - Pt

blazej napisał(a):No przecież każdy ma prawo do dwóch próbeczek, trzeba tylko ładnie poprosić. ;)

Znajoma pracuje w S i mówi, że nie ma nigdzie zapisane że 'każdy ma prawo do dwóch próbek'.
Raz poprosiłem dwie próbki, a pani powiedziała, że może zrobić tylko jedną. Wszystko zależy od ich dobrej woli. Możesz nie dostać ani jednej albo dostać 10.
ale jedziesz! napisał(a):A to firmowe próbki, czy odlewają z flakonu?

Oczywiście odlewają. Gdyby mieli rozdawać firmowe to musieliby dostać/kupić od producentów dziesiątki.
Tylko w przypadku dużej kampanii przy premierze zapachu można dostać firmową próbkę (raz dostałem, jako przeproszenie za brak kompetencji z jej strony). Zwykle próbki firmowe panie kradną dla siebie.
ale jedziesz! napisał(a):Z moich doświadczeń wynika, że ekspedientki w moim mieście nigdy o takim prawie nie słyszały.

Może nie pytałeś, bo chyba myślisz o Wwa. :)
ale jedziesz! napisał(a):A próbkę to można dostać jakiegoś Hilfigera jak się trzy stówy w kasie zostawi.

No w takim przypadku to akurat łaski nie robią. Ale próbka to przecież z założenia nie nagroda za zakupy tylko produkt, który możesz spokojnie przetestować i ma Cię zachęcić do zakupu.
Heniek napisał(a):Wiem, że w każdej S. robią takie próbki, ale nie wiedziałem, że można dostać dwie na raz.

To jest tak, jak w przypadku kiedy w hipermarkecie stoi Pani przebrana za ziemniaczka i częstuje klienta złocistym frytkiem. Możesz stanąć i zjeść jej wszystkie, bo przecież to jest dla klientów, tylko czy nadużywanie uprzejmości jest taktowne...
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

ale jedziesz!

Post13 czerwca 2014, 21:12 - Pt

Nie nagroda za zakupy, ale jak mnie chcą zachęcić żebym zrobił u nich kolejny zakup to niech mnie zachęcają jakimś Loewe, a nie kupą.
I nikt nie chce ich osępić ze wszystkich testerów, tylko trzeba dać klientom możliwość testowania na spokojnie, bo jak na bloter psiknąłem Loewe 7 Natural to zaraz wylądował w koszu, a jak następnym razem psik poszedł na łapę to ocena 6.

I mam nadzieję że wersja Sport jest na tym samym poziomie co Natural.

blazej

Aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2014, 22:13 - Pt

Ofis napisał(a):
blazej napisał(a):No przecież każdy ma prawo do dwóch próbeczek, trzeba tylko ładnie poprosić. ;)

Znajoma pracuje w S i mówi, że nie ma nigdzie zapisane że 'każdy ma prawo do dwóch próbek'.
Raz poprosiłem dwie próbki, a pani powiedziała, że może zrobić tylko jedną. Wszystko zależy od ich dobrej woli. Możesz nie dostać ani jednej albo dostać 10.

Może i nie ma, ale zawsze spotykałem się informacją o 2. Kiedyś nawet powiedziano mi, że z racji tego, że jestem z kolegą, mogę dostać 4, bo 2 przypadają na osobę. EOT.

Heniek

Post18 czerwca 2014, 15:44 - Śr

Podtrzymuję tożsamość z 7 Natural. Po 2ch godzinach nie potrafię odróżnić, który zapach jest który. Początek, wstęp to jedyne co je różni. Ponadto, 7 Natural lepiej projektuje. Trwałość mają podobną...
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie