Teraz jest 18 sierpnia 2017, 20:54 - Pt

Adidas - Active Bodies (czarny)

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Adidas - Active Bodies (czarny) (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
2%
2 - Słaby
12
7%
3 - Przeciętny
10
6%
4 - Dobry
41
24%
5 - Bardzo dobry
69
41%
6 - Genialny
34
20%

Liczba głosów : 170

• Autor
  • Wiadomość

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Re: Adidas - Active Bodies (czarny)

Post10 stycznia 2017, 19:43 - Wt

dzieki za informacje,skoro Twoja fotka wyglada tak jak podroba ktora opisal Kiviivi to dla nie jest to jednoznaczne i bede omijal ta perfumerie szerokim lukiem!!!!

Mr. rabbit

Forumowicz

Post10 stycznia 2017, 19:49 - Wt

@Belial Lord

Kupiłem tam już kilka zapachów m.in. w formie testerów jak i produktów i nic nie wzbudziło mojego niepokoju. Ale teraz po wypłynięciu sprawy testerów Adasia, sam nie wiem co o tym myśleć. Może nie wszystko jest wątpliwe, ale ( być może) częściowo zaopatrywali się w tak bardzo popularne testery jak. np. ten Adidasa u tych oszustów którzy prowadzili ostatnio zlikwidowaną rozlewnię perfum, hmmm?

Najgorsze jest to, że chciałem tam zakupić m.in. tester Givenchy Gentlemen Only, o który pytałem w odpowiednim wątku, czy ma korek :D :roll:
Ostatnio edytowano 10 stycznia 2017, 21:20 - Wt przez Mr. rabbit, łącznie edytowano 1 raz

TWBolek

Aktywny forumowicz

Post10 stycznia 2017, 20:51 - Wt

Odniosę się po krótce na podstawie moich butelek - 2 egzemplarzy z Rossa: numery 3066 oraz 6133 oraz 2 "podróbek" testerów z allegro:

Podróba:
korek dłuższy - nie wiem, wszystkie korki co mam są takie same a testery za 39 zł korka nie mają - przynajmniej ja ich nie dostałem a na aukcjach też są na zdjęciu bez korka
szary atomizer z mini cyferkami - zgoda, w egz. z R biały bez cyferek
aluminiowy zacisk bez wgłębienia - zgoda
mechanizm pompki mały - w sumie podobny tylko w egz. R jest bardziej biały, no ale inny, OK
rurka przezroczysta - minimalnie bardziej przezroczysta i wydaje się być minimalnie cieńsza, OK
Napis "active bodie" grubszą czcionką - OK
logo z 3 paskami Litery D NIE dotykają Paska - u mnie dotykają
Napis 100ml.... różne czcionki - OK
Dolny napis nie dostaje do spodu - OK
spód butelki wypustek do okola butelki - u mnie wypustki są podobne i z tego co prezentujesz na zdjęciach to i u Ciebie obydwa flakony mają wypustki.

Powyższe cechy wcale nie przesądzają o tym, że te testery (moje np. mają numery 722505) są podróbkami. Ten kto używa regularnie np. Quorum wie, że takie rzeczy jak czcionka, napisy, czy atomizer zmieniały się na przestrzeni ostatnich kilu lat kilkakrotnie. Zapach zmienił się raz i to wyraźnie.

Nie twierdzę też, że testery podróbkami nie są.
"Ci, którzy chcą być bogaci, wpadają w pokuszenie i w sidła, i w liczne bezsensowne i szkodliwe pożądliwości, które pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie” – 1 Tym. 6:9. "Jeżeli zatem mamy Quorum i Drakkar Noir, poprzestańmy na tym."

Mr. rabbit

Forumowicz

Post10 stycznia 2017, 21:17 - Wt

Powyższe cechy wcale nie przesądzają o tym, że te testery (moje np. mają numery 722505) są podróbkami. Ten kto używa regularnie np. Quorum wie, że takie rzeczy jak czcionka, napisy, czy atomizer zmieniały się na przestrzeni ostatnich kilu lat kilkakrotnie. Zapach zmienił się raz i to wyraźnie.

Nie twierdzę też, że testery podróbkami nie są.

Dobrze to ująłeś @TWBolek, dlatego ja też, nie napisałem wprost, że ten mój to na bank podróba, żeby nie robić antyreklamy nikomu, po prostu to co wypunktował kolega @kiviivi daje mocno do myślenia. Niestety, ale trzeba bardzo uważać kupując testery takich bardzo tanich i popularnych zapachów.

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post11 stycznia 2017, 01:09 - Śr

Panowie, a nie zapala Wam się czerwone światełko, kiedy widzicie te tysiące tanich testerów na sprzedaż?
Adidas je robi i sprzedaje pokatnie polskim handlarzom? ;)
Ja wiem, że my zawsze kupimy mercedesa, którym NNiemiec tylko do kościoła i tester z lewego obiegu w dodatku mocniejszy, ale. ...
Artur

TWBolek

Aktywny forumowicz

Post11 stycznia 2017, 07:50 - Śr

Zapala się, a jakże. Jednak myślałem, ze może to jakieś stare partie, które gdzieś zaległy w magazynie. Wszak butelki są wg. mnie identyczne, spoiny itd...

Z drugiej strony tyle tych testerów od lat... liczby idą chyba w dziesiątki tysięcy.
"Ci, którzy chcą być bogaci, wpadają w pokuszenie i w sidła, i w liczne bezsensowne i szkodliwe pożądliwości, które pogrążają ludzi w zgubę i zatracenie” – 1 Tym. 6:9. "Jeżeli zatem mamy Quorum i Drakkar Noir, poprzestańmy na tym."

fabioconte1

Forumowicz

Post11 stycznia 2017, 13:38 - Śr

Jak jakaś perfumeria internetowa wprowadza do sprzedaży produkty i testery wątpliwej jakości to należy je reklamować.Ja tak właśnie zrobiłem z opisanym wcześniej Adidasem.

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post11 stycznia 2017, 14:37 - Śr

TWBolek napisał(a):Z drugiej strony tyle tych testerów od lat... liczby idą chyba w dziesiątki tysięcy.

Ano właśnie...
Obecnie AAB to zapach raczej mało popularny i chyba niezbyt wiele go się sprzedaje w perfumeriach. To co, Adidas masowo klepie testery i pozwala sobie, że tysiacami trafiały do lewego obrotu?
Panowie... ;)
Artur

slamer

Post11 stycznia 2017, 17:16 - Śr

Rossmann znów wypuścił AB za 89,90.Latem było podobnie i się wahałem.Teraz jednak zaryzykuję :) Mam nadzieję że to będzie oryginał.Zresztą myślę że ta drogeria podróbek nie sprzedaje.

arno1d

Post11 stycznia 2017, 18:44 - Śr

A ja kupiłem tester u polecanego przez Was sprzedawcy i wygląda dokładnie jak ten na zdjęciu czyli że fejk ? Nie sądzę bo wielu go tu chwaliło właśnie za Adasie :) inna sprawa ze nie mam porównania w zapachu (jeszcze) ale sprawdzę to !

Mr. rabbit

Forumowicz

Post11 stycznia 2017, 19:53 - Śr

Wszystko zostało już powiedziane odnośnie tych okazyjnych testerów, ale wczoraj i dzisiaj zrobiłem sobie jeszcze mały test porównawczy.

Wczoraj użyłem testera który kupiłem jak pisałem wyżej w znanej perfumerii internetowej za 32 zł i pachniał może 2-3 godziny, chyba nawet nie. Zakupiłem go na początku swojej drogi perfumowej, więc no cóż, niby sprawdzona perfumeria internetowa ale jak widać naciąłem się :x :? na szczęście 32 zł to idzie przeżyć ( gorzej z tym, że lekko zacieśnił mi się krąg miejsc w których można robić zakupy, bo nie wiem czy im ponownie zaufam :evil: ).

Natomiast dzisiaj użyłem któryś już raz Adasia z R. i tylko się utwierdziłem w tym, że, mimo iż jest to popularny mainstrem i niektórym może pachnieć mało współcześnie, to ja go uwielbiam użyć od czasu do czasu. Zaaplikowałem ok. godziny 9 i świetnie wyczuwałem go na sobie w ciągu całego dnia, nawet teraz jak przybliżyć nos do skóry to sobie lekko popierduje.

slamer

Post13 stycznia 2017, 13:21 - Pt

Kupiłem w Rossmannie.Data produkcji 16.10.2016r,czyli całkiem całkiem.Warto zapłacić 20 zł więcej w stosunku do Allegro i mieć jeden z najnowszych egzemplarzy. z niedawną datą produkcji.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post01 lutego 2017, 20:22 - Śr

Powiem wam, że te z allegro też nie były złe, takie bardziej słodkie ,ale całkiem miłe w odbiorze.
Z tego co widzę sprzedaż adidas active body na allegro zmalała a sprzedawcy którzy od lat je wystawiali znikneli

Mr. rabbit

Forumowicz

Post01 lutego 2017, 20:49 - Śr

Zlikwidowali tę Januszową rozlewnię podrób to i testery z Allegro zniknęły

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post02 lutego 2017, 00:21 - Cz

Mateusz84 napisał(a):Powiem wam, że te z allegro też nie były złe, takie bardziej słodkie ,ale całkiem miłe w odbiorze.
Z tego co widzę sprzedaż adidas active body na allegro zmalała a sprzedawcy którzy od lat je wystawiali znikneli

Nie ma znaczenia, czy podróba pachnie lepiej, czy gorzej.
Podróba, to podróba.
Przecież ci Janusze mogli tzw alternatywne produkować
Artur

piotrek78a

Forumowicz

Post02 lutego 2017, 00:30 - Cz

Dokładnie - podróbka to podróbka, dla takich nie powinno być tolerancji, gdyż jest to wprowadzenie klienta w błąd i kradzież znaku towarowego.
Co innego odpowiednik, alternatywa - tu każdy jest świadomy, że kupuje "zamiennik".

wolly89

Post18 lutego 2017, 17:47 - So

Ostatnio spotkałem active body w rossamnie, do tego z wystawionym testerem. Mimo ze wczesniej widzialem tylko dezodoranty ktore pachna całkiem inaczej. Ten zapach mnie zaintrygował musze upolować kilka ml na forum. Może Adidas zdobedzie kolejnego fana.

Lucjan

Perfumaniak

Post18 lutego 2017, 18:05 - So

Koniec końców - po naszej śmierci wyjdzie na to , że Czarny Adaś był najbardziej perfidnie podrabianym męskim zapachem w historii i my wszyscy , jeszcze szczęśliwie żyjący mogliśmy dostąpić zaszczytu obcowania ze Stwórcą za życia...

xc

Post10 marca 2017, 19:30 - Pt

A jak wersja z 2013?

Mr. rabbit

Forumowicz

Post10 marca 2017, 20:09 - Pt

@xc kup sobie najnowszą wersję z R. która ma bardzo dobre parametry i tyle, bez kombinowania ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie