Teraz jest 16 października 2018, 00:52 - Wt

• Reklama

Jacques Bogart - One Man Show Gold Edition

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Jacques Bogart - One Man Show Gold Edition

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
17%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
9
75%
6 - Genialny
1
8%

Liczba głosów : 12

• Autor
  • Wiadomość

SOP3L

Forumowicz

Re: Jacques Bogart - One Man Show Gold Edition

Post16 grudnia 2014, 16:42 - Wt

Trochę odkopie ale... Czy posiada ktoś parę ml tego kwasu? Chętnie odkupie do testów... :twisted:

Will5on

Aktywny forumowicz

Post16 grudnia 2014, 20:27 - Wt

SOP3L napisał(a):Trochę odkopie ale... Czy posiada ktoś parę ml tego kwasu? Chętnie odkupie do testów... :twisted:

Ja mógłbym co nieco odlać i wymienić na inny kwas ;)

Miałem dziwny przypadek, że facet w sklepie spytał czy to zielone Polo. A poczuł tak z odległości 4 metrów- a ja byłem ze 5-6 h od porannej aplikacji.
Ponieważ nie wiem jak pachnie Polo, to z ciekawości podpytam czy jego spostrzeżenie było uprawnione?

rabarbary

Super Perfumaniak

Post05 listopada 2015, 11:53 - Cz

Jaki ciekawy zapach!
Faktycznie fiołek, jabłko i cynamon, ale tak poza tym zdecydowanie męski, chyba nie dam rady go nosić, a szkoda.
Z czasem robi się kremowy czy nawet nieco mydlany, ale mimo to nadal 100% mężczyzny w mężczyźnie.

ale chop

Perfumaniak

Post03 sierpnia 2016, 13:13 - Śr

Bardzo podobny do Tedka ale zamiast ananasa mamy jabłko...

Co ciekawe oba zapachy to jeden producent :)
Ocenianie perfum jedynie po pierwszych nutach jest jak ocenianie książki po okładce...
Często najwspanialsze dzieła odziane są w najbrzydsze szaty...
Szkoda, że dziś największą uwagę przykuwa się do okładki, a nie treści... tak nie powstaje sztuka.

flanker

Forumowicz

Post03 sierpnia 2016, 15:01 - Śr

ale chop fanom oldskulu podejdzie? Jak parametry? :D

ale chop

Perfumaniak

Post03 sierpnia 2016, 15:12 - Śr

Oldschool jest i to konkretny :mrgreen:
Fanom Tedka podejdzie na bank.
Jak ktoś szuka takich ordynarnie męskich oldschooli to Tedek i Bogart mu nie podejdzie.

Parametry dopiero testuję ale zapowiada się miazga.

Ponoć trzyma po 30 godzin, a ja dopiero od kilku go testuję :mrgreen:

Jest tu pewna słodycz, która kojarzy mi się z Montale Honey Aoud... to pewnie ten cynamon.

Jak ktoś nie zna Tedka to musi przed zakupem spróbować, a jak ktoś zna i lubi to niech się nawet nie zastanawia.

49zł na prostezakupy jest teraz....

Super cena szczególnie, że zapach już wycofany.
Ocenianie perfum jedynie po pierwszych nutach jest jak ocenianie książki po okładce...
Szkoda, że dziś największą uwagę przykuwa się do okładki, a nie treści... tak nie powstaje sztuka.

colacoca

Forumowicz

Post03 sierpnia 2016, 18:01 - Śr

Przypomnieliście mi "Witness" Bogarta, o którym w jednej z recenzji na fragrantica.com ktoś napisał (tłumaczenie z automatu - tak jest śmieszniej :) ):

"niezbędna bardzo oszczędnie używać go bez niszczenia siebie i / lub spowodować, że kwiaty więdną, dzieci płaczą i osób starszych są w śpiączce tylko w jednej chwili"

:)

flanker

Forumowicz

Post03 sierpnia 2016, 18:37 - Śr

ale chop i jak parametry tego cuda? Bo nie ma gdzie tego sampla wziąć, a brać w ciemno to dość duże ryzyko... Poza tym ogólnie fajnie to pachnie i może się podobać czy raczej śmierdziel taki, że wszyscy znajomi będą na NIE? :D

ale chop

Perfumaniak

Post03 sierpnia 2016, 18:45 - Śr

Jeden z najmocniejszych zapachów jakie znam.
Projekcja sprawia, że kiedy przechodzę to meble wpadają w rezonans.... jakaś fala uderzeniowa chyba się za mną niesie.

A sam zapach raczej nie będzie nikomu nosków pieścił.

Oldschool na słodko... raczej wykrzywia mordy.

Jak ktoś zna Tedka to wie o czym mówię, a jak nie to trudno to opisać.

Ordynarny, głośny, bezkompromisowy... to taki zapach, który zamiast się przypodobać innym twardo idzie własnymi ścieżkami i w dupie ma opinie na swój temat...

Pewnie to wszystko fajnie brzmi ale nie polecam zakupu w ciemno jak nie znasz Tedka.

Najbardziej niszczy w nich otwarcie, potem łagodnieją z czasem i fajnie się rozwijają.

Jak świeżo po aplikacji usłyszysz: "ja pier**le, co tu tak śmierdzi?.... WTF?... ku**a mać" itp. to znaczy, że z Twoim otoczeniem wszystko jest OK.

Natomiast po jakimś czasie te same osoby pytają co to za fajny zapach?
Nie mogą uwierzyć, że to ten sam smród, który czuli wcześniej.
Ostatnio edytowano 03 sierpnia 2016, 18:54 - Śr przez ale chop, łącznie edytowano 1 raz

flanker

Forumowicz

Post03 sierpnia 2016, 18:54 - Śr

Znam Tadzia doskonale, aż tak są do siebie podobne? Bo komentarze innych tutaj nieco odstraszają i nie zwiastują nic miłego... Lapidusa bardzo lubię, to trudne w okiełznaniu pachnidło i potrafi zmęczyć, ale lubię je :D Z męskich pachnideł jest parę pozycji które mnie sponiewierały swoją mocą i trwałością, a przede wszystkim zapachem który wybitnie mi nie podszedł, np. CK Reveal czy Grey Flannel. Obu szczerze nienawidzę, mają na mnie wręcz monstrualne parametry, ale zapachowo są po prostu paskudne. Ten pierwszy jest tak słodki i sztuczny, że nawet Invictus fajnie przy nim brzmi ( :!: ), zaś ten drugi to... Może po prostu fiołek mi nie podchodzi, nie wiem od czego to zależy ale jak czuję Grey Flannel to mam odruch wymiotny.

Za to taki Lapidus, Kouros, Aramis i inne śmierdziuchy z oldskulu mi się podobają :D

ale chop

Perfumaniak

Post03 sierpnia 2016, 19:02 - Śr

Jak dla mnie to są bardzo podobne... największe różnice są w otwarciach, później jest ta sama bajka :)

Coś więcej będę w stanie powiedzieć za jakiś czas ale jedno już wiem... cena (49zł/100ml), za taką kompozycję i za takie parametry to śmiech na sali turlając się po podłodze i błagając o litość -> oczywiście dla fanów śmierdzieli...

Przeciętny śmiertelnik będzie kulał się i płakał, obawiając się, że ktoś w jego otoczeniu może skusić się na taką okazję i zabić go tym smrodem.

flanker

Forumowicz

Post04 sierpnia 2016, 11:52 - Cz

Kusi mnie by go zamówić w ciemno, ale się boję bo jak nie podejdzie to potem będę mieć problem by się tego pozbyć skoro to taki ordynus :D

ale chop

Perfumaniak

Post04 sierpnia 2016, 20:43 - Cz

Noszę go już drugi dzień.

Nie jest tak ordynarny jak Tedek... warto zaryzykować zakup w ciemno...

Jeżeli Ci nie podejdzie i nie zależy Ci na szybkiej odsprzedaży to warto potrzymać.... jak zniknie ze sklepów to na pewno odsprzedasz za więcej niż te 49zł...
a więc ryzyko żadne -> stratny nie będziesz, a za to bogatszy o nowe doświadczenie :)

Choć jestem przekonany, że Ci podejdzie skoro Tedka się nie boisz.

Marks

Aktywny forumowicz

Post13 października 2016, 22:00 - Cz

Wszystko o tym zapachu już zostało napisane :) "wygładzona" wersja Ted Lapidus PH. Parametry bardzo dobre, trwałość 10-12 godz przy mocnej projekcji przez pierwsze 3-4. Zauważyłem to samo co kolega blazej - po kilku godz od aplikacji może wydawać się ze zapach znika ale pierwsza napotkana osoba szybko wyprowadzi nas z błędu :) To jeden z tych zapachów których użycie powyżej 3 strzałów przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.

9452130

Forumowicz

Post13 czerwca 2017, 03:12 - Wt

Szukam od jakiegoś czasu i znaleźć nie mogę nigdzie. Wie ktoś gdzie dostanę w sensownej cenie? Albo gdzie póki prostu dostanę bo nigdzie ich nie widzę :(

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2017, 10:17 - Wt

Widać wcale nie szukałeś. Wczoraj z ciekawości szukałem, a Alle~ jest ich 4 aukcji i na i-p jest ponad 20 sztuk (w lepszej cenie niż na alle~). Posucha była z pół roku temu, patrzyłem i nigdzie go nie było- teraz to jest wysyp dosłownie.
68zł to bardzo dobra cena za ten zapach bo użyjesz na raz max 3 chmurki, może 4. Wystarczy Ci na baaardzo długo, to jest mocne jak kwas i wżera się w skórę. Nie polecam brać tego zapachu w ciemno.
Zapach imo nie bardzo na kluby i dziewczynki, są lepsze w tym kierunku. Dziewczyna musiałaby mieć wyrobiony nos, żeby go docenić a to jest rzadkość. Szczerze wątpię, żeby jakaś 23 latka go doceniła, co jest przykre według mnie :cry:

9452130

Forumowicz

Post13 czerwca 2017, 16:17 - Wt

Szukałem tam gdzie trafiłem przez Google. Znalazłem na allegro po 90 z wysyłką co raczej jest średnią ceną skoro inni kupowali po 50 z wysyłką. Jak się nie spodoba to pójdzie do sprzedania. Albo oddam kumplowi który zawsze się wszystkim zlewa po 20 chmurek I będę patrzeć z daleka jak morduje ludzi :D

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Post13 czerwca 2017, 18:14 - Wt

W podobnej cenie kupowałem go z 2 lata temu. Za kilka lat kupisz go jeszcze drożej, więc nie ma co czekać.
Cena/parametry jest na super poziomie, cena/zapach jest na bardzo poprawnym, więc jeśli zapach Ci podejdzie to bierz bo taniej nie będzie. Poza tym masz za 68 na i-p.

SuperAIDS

Forumowicz

Post13 czerwca 2017, 21:07 - Wt

Na prostezakupy masz po 54+18=72PLN
Ghost don't exist and there's nothing to be afraid of. Except SuperAIDS!

9452130

Forumowicz

Post13 czerwca 2017, 23:33 - Wt

Zapomniałem o nich. Już znalazłem. Czas udusić trochę ludzi :D
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie