Teraz jest 19 lipca 2018, 18:06 - Cz

• Reklama

Bvlgari - Aqva Amara

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Bvlgari - Aqva Amara (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
1%
2 - Słaby
3
3%
3 - Przeciętny
13
15%
4 - Dobry
15
17%
5 - Bardzo dobry
44
50%
6 - Genialny
12
14%

Liczba głosów : 88

• Autor
  • Wiadomość

pittipi

Re: Bvlgari - Aqva Amara

Post09 lipca 2018, 17:43 - Pn

Baphomet. napisał(a):Gdzie kupowałeś zestaw ?

Osobiście porównywałem rocznik 2013 listopad, 2014 i 2015. Różnic brak. Nie wiem co było później.
Pojawiły się w sieci opinie, że coś skisili. Ja nie miałem przyjemności sprawdzić.

Ten zestawik 100+15ml kupiłem w eg, mają ostatnie kilkanaście sztuk z tego co widzę na allegro. W tym momencie używam wersji z czerwca 2015 i parametry są świetne (pod warunkiem dobrego dnia) ale generalnie narzekać nie mogę. Nie spotkałem się w każdym razie ze złymi opiniami o późniejszych rocznikach amary, niektórzy użytkownicy tylko utyskiwali generalnie na parametry, ale jak podawali batche to były to roczniki 2014-2015, czyli myślę standardowy brak parametrów, nie na każdym zapach trzyma tak samo. Na mnie code profumo na przykład trzyma 3 godziny a sauvage 48 (mimo 4 prysznicow). Żeby faktycznie zobaczyć czy zepsuli coś to trzeba na ubranie zaaplikować i wtedy jest myślę w miarę miarodajnie, albo porównać na tej samej osobnie 2 różne batche. Ale jak mówiłem, nie sądzę żeby cokolwiek w nim grzebali, tym bardziej że sprawdzałem skład na opakowaniu wersji z 2015 i 2017- są takie same.

lukszyk

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post09 lipca 2018, 18:22 - Pn

Ja też kupiłem ten zestaw, widocznie one są z 2014 ;)
Zapraszam na mój bazar viewtopic.php?f=52&t=20338

Baphomet.

Post09 lipca 2018, 18:53 - Pn

Dzięki, pittipi.

Zestawy na EG topnieją w tempie zastraszającym ;)

ayylmao

Post09 lipca 2018, 21:49 - Pn

Mi ten zapach nie przypadł do gustu, nic a nic. Aż się zastanawiam skąd tyle zachwytów na jego temat i skąd ta jego ogromna popularność. Jednak ja to ja...

pittipi

Post09 lipca 2018, 22:26 - Pn

Dla mnie z kolei to najgenialniejszy zapach jaki poznałem. Mimo że mam kilkadziesiąt naprawdę świetnych kompozycji, to jest to mój signature scent i nie wyobrażam sobie go nie mieć. Pasuje idealnie do mnie i do mojego charakteru i bynajmniej nie wpłynął na mnie ten cały hype, bo mam go już jakiś czas zanim zaczęło być o nim głośno. Dobrze że mało ludzi go zna (wśród zwykłych konsumentów) bo bym się załamał jak amara skończyłaby jak sauvage, którego czuję ma każdym kroku i nie mogę go już znieść.

Antarjami

Forumowicz

Post10 lipca 2018, 14:02 - Wt

jakis czas temu tez kupilem zestaw z Ip perfum 100ml, balsam po goleniu i zel do ciala :) i na opakowaniu plastikowym jest kod : 20F74TS1, a na perfumie mam : 20F62G1 to normalne ze sa inne? Perfum byl bez pudelka zapakowany w papier, balsam do golenia tez, a to wszystko było w kosmetyczce:) Tym sie nie dziwie bo jak ost kupilem zestaw z kosmetyczka Erosa to byl tak samo zapokane ale te kody?

Obrazek
Obrazek

Baphomet.

Post10 lipca 2018, 14:11 - Wt

Chyba zdarza się.

Kiedyś kupiłem Loewe 7. Wersję 150 ml +30. Na opakowaniu był inny kod, na 150"ce inny i na 30'ce też inny.
Woda była kupowana, w sklepie stacjonarnym. na bank była oryginalna.

Amarę z EG wcięło.

pittipi

Post10 lipca 2018, 15:28 - Wt

Antarjami napisał(a):jakis czas temu tez kupilem zestaw z Ip perfum 100ml, balsam po goleniu i zel do ciala :) i na opakowaniu plastikowym jest kod : 20F74TS1, a na perfumie mam : 20F62G1 to normalne ze sa inne? Perfum byl bez pudelka zapakowany w papier, balsam do golenia tez, a to wszystko było w kosmetyczce:) Tym sie nie dziwie bo jak ost kupilem zestaw z kosmetyczka Erosa to byl tak samo zapokane ale te kody?

Haha, uwierz lub nie ale mam dokładnie ten sam zestaw co ty, z dokładnie takim samym kodem na pudełku i dokładnie takim samym kodem na butelce, co do litery :lol: :lol: :lol: :lol: wszystko identyczne.
Tak samo wszystko było zapakowane w jakiś papier a samo pudełko nie miało folii tylko te wstążkę- także to normalka.
Pozwolę sobie ponowić pytanie do innych użytkowników- czy ktoś z was ma amarę z batchem z 2016-2017 roku i ma jakiś problem z parametrami?

narciso_md

Post10 lipca 2018, 16:14 - Wt

Widzę, że trwają poszukiwania jak najstarszych wypustów Amary :)

Wczoraj trafił w moje ręce 50ml flakon tej wody z kodem 01D14F2, co wskazuje na datę produkcji 11-2013 (najwyraźniej jeszcze przed oficjalnym wypuszczeniem). Zakupione na makeup.pl.

Na krótko moje wrażenia - w tle pięknie czuć protoplastę serii, a na wierzchu świeży sok z mandarynki. Jak ponoszę dłużej to dam znać odnośnie parametrów etc.

PS. Skoro to pierwszy post to witam wszystkich perfumomaniaków 8-)

Kenzo

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 lipca 2018, 09:27 - Śr

Mam flaszeczke z makeupu ostatnio zakupiona, batch wskazuje na 10-2014, projekcja kosmiczna. Z rana dwa psiki na szyje a dniowke w pracy siedzi na mnie i jeszcze pozniej czuc po silowni.

Krzy

Post11 lipca 2018, 09:52 - Śr

znalazlem ostatnio probke tego bvlgari i jaki bylem zadowolony jak sobie psiknalem i mowie, ale swietny zapach. po paru minutach zostalem zgaszony. owszem nadal podtrzymuje ze jest to swietny zapach, ale cos mnie w nim meczy, doprowadza do bolu glowy.

zrobilem 2 kolejne podejscia bo myslalem, ze to minie. niestety. ciagle cos wywoluje bol glowy. szkoda

gienadi

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post11 lipca 2018, 10:02 - Śr

Nie tylko ty tak masz. Ja jak była premiera zakupiłem 100 ml zachwycony, zmęczyłem połowe i oddałem koledze za darmo. Jego trwałość to trochę jego przekleństwo bo po paru godzinach czuje się dyskomfort. Staje się chemiczny i nie do zniesienia.

Kenzo

Bardzo aktywny forumowicz

Post11 lipca 2018, 10:04 - Śr

Krzy, tez tak mialem/mam, sam nie wiem, w ogole ta kompozycja mnie do siebie nie przekonywala, ale mysle sobie, ze skoro niby wycofuja ten zapach, to kupie sobie chociaz 50ml, bedzie na kiedys :) I tak aplikuje go juz od poniedzialku i coraz lepiej sie w nim czuje i wydaje mi sie, ze zaczynam inaczej patrzec na ta kompozycje, oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie