Teraz jest 19 października 2018, 10:50 - Pt

• Reklama

Azzaro - Pour Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Azzaro - Pour Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
4%
2 - Słaby
2
3%
3 - Przeciętny
8
11%
4 - Dobry
18
24%
5 - Bardzo dobry
26
35%
6 - Genialny
18
24%

Liczba głosów : 75

• Autor
  • Wiadomość

aleksander

Super Perfumaniak

Azzaro - Pour Homme

Post16 września 2011, 07:24 - Pt

Na koledze tak samo - niezbyt mocno i nie za długo.
Głupio mi było, bo jak mnie zapytał co kupić,
poleciłem Azzaro, mówiąc, że trwały i mocny.

robe

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Azzaro Pour Homme

Post05 grudnia 2011, 20:42 - Pn

Nie zaczarował mnie azzaro pour homme,Coś było w tym zapachu ale był rozwodniony i słabowity.Mam butelkę z tłoczonym logo bez naklejki .W S Pani wynalazła mi tester w szufladzie wcześniejszej wersji azzaro homme.
Inna moc i głębia zapachu.Inny odbiór perfum.Różnica jak orginał -podróba.Niestety kupiłem w nieswiadomości najgorszą i rozwodnioną do granic mozliwości wersję azzaro.

Jak kupować to tylko tą.
Załączniki
azzaro-pour-homme-woda-po-goleniu-flakon-50ml.jpg
azzaro-pour-homme-woda-po-goleniu-flakon-50ml.jpg (11.65 KiB) Przeglądane 13358 razy
Mój obecny TOP 3
YSL Kouros
Guy Laroche Horizon
YSL Rive Gauche

Prorok

Forumowicz

Post05 grudnia 2011, 21:26 - Pn

zapach niestety zupelnie nie przystaje do dzisiejszych czasow - swego czasu spryskalem sie probka do pracy - reakcja plci przeciwnej byla wyjatkowo zgodna - nie , nie i jeszcze raz : NIE = panie stwierdzily ze postarza mnie co najmniej o 20 lat , a mam 34 :o :D

gilbert

Perfumaniak

Post05 grudnia 2011, 22:11 - Pn

Prorok napisał(a):zapach niestety zupelnie nie przystaje do dzisiejszych czasow - swego czasu spryskalem sie probka do pracy - reakcja plci przeciwnej byla wyjatkowo zgodna - nie , nie i jeszcze raz : NIE = panie stwierdzily ze postarza mnie co najmniej o 20 lat , a mam 34 :o :D

Czy ja wiem czy tak zupełnie nie przystaje? Po prostu zapach dla określonej grupy odbiorców, raczej nie dla młodego chłopaka w bluzie z kapturem. Od razu kojarzy mi się raczej ze starszym, eleganckim facetem.

domurst

Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 12:16 - Wt

robe napisał(a):Nie zaczarował mnie azzaro pour homme,Coś było w tym zapachu ale był rozwodniony i słabowity.

Czyli potwierdzają się moje wcześniejsze obserwacje. Przy okazji zakupu dostałem próbkę i porównując ze swoim testerem z 2002 roku (niedawno się skończył, chlip :( ) obstaję również przy zdaniu, że to dwa różne zapachy. Nowa wersja wodnista, bez charakterystycznego anyżku w otwarciu - stara wypada jak koncentrat tej nowej. Miałem kupować nowy testerek, ale cholera wie na co trafię... Boje się, że mój ukochany zapach zniszczono...
Luksus dla mnie - piękna kobieta u boku, perfumy i dobre espresso

Opium dla mas - blog o męskich perfumach
Fragrantica PL - mój profil

robe

Post06 grudnia 2011, 12:50 - Wt

domurst napisał(a):
robe napisał(a):Nie zaczarował mnie azzaro pour homme,Coś było w tym zapachu ale był rozwodniony i słabowity.

Czyli potwierdzają się moje wcześniejsze obserwacje. Przy okazji zakupu dostałem próbkę i porównując ze swoim testerem z 2002 roku (niedawno się skończył, chlip :( ) obstaję również przy zdaniu, że to dwa różne zapachy. Nowa wersja wodnista, bez charakterystycznego anyżku w otwarciu - stara wypada jak koncentrat tej nowej. Miałem kupować nowy testerek, ale cholera wie na co trafię... Boje się, że mój ukochany zapach zniszczono...

Nowa wersja to syntetyczny cytrynowy cienkusz.Pozbędę sie jak najpredzej.Musze mieć azzaro homme w kolekcji więc szukam starszej wersji.
Mój obecny TOP 3
YSL Kouros
Guy Laroche Horizon
YSL Rive Gauche

honoris causa

Post06 grudnia 2011, 13:27 - Wt

Gdy ten zapach wyszedł, na pewno był zjawiskiem, dziś jednak jest zdewaluowany, bo pachnie jak większość tanich produktów do golenia (pianki, wody AS, itp.).
Poszukuję próbek:
Bois Marocain - T. Ford
Sahara Noir - T. Ford
Vert d’Encens - T. Ford
Freshman - Truefitt & Hill
Cuir - Mona DiOrio
Mercury, Sulphur - Nu Be
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz
Petroleum - Histoires des Parfums

pirath

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 14:41 - Wt

honoris causa napisał(a):Gdy ten zapach wyszedł, na pewno był zjawiskiem, dziś jednak jest zdewaluowany, bo pachnie jak większość tanich produktów do golenia (pianki, wody AS, itp.).

coś w tym jest... właśnie psiknąłem w łapkę moją 30-tką i anyżek czuję bardzo wyraźnie już w samym otwarciu...
co dziwne dostałem za niego kiedyś niedwuznaczny komplement od koleżanki, której nie posądzałbym o gustowanie w podobnych zapachach...

RoQ

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 15:55 - Wt

Spróbowałem tej nowej wersji i stwierdzam, że to tylko echo starego zapachu...
Ostatnio edytowano 30 kwietnia 2012, 10:39 - Pn przez RoQ, łącznie edytowano 1 raz

RayFlash

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 17:14 - Wt

O ja! :shock: Też odniosłem wrażenie, że APH, którego nabyłem jakiś czas temu, jest jakiś słabszy, ale pomyślałem, że może nos mi się przyzwyczaił. Jeśli to, co mówicie, okaże się prawdą, to chyba się potnę. Pociesza mnie jedynie myśl, że za 100ml zapłaciłem 39zł. <ociera pot z czoła>

robe

Post06 grudnia 2011, 17:26 - Wt

Chyba niestety prawda.Uznani producenci sprzedają podróbki własnych towarów.Ceny nie zmienili.
Trafiłem na allegro starą miniaturkę tsar van cleef i to praktycznie inny zapach niż sprzedawany obecnie.
Nie wspomnę o smalto homme ,azzaro homme,pierwszym lacoste ,paco rabanne homme,antaeus,egoiste.Procedura kastrowania zapachów nabrała rozmachu chyba ok 2009 roku.Testując i opisując perfumy możemy pisać o różnych rzeczach.
Mój obecny TOP 3
YSL Kouros
Guy Laroche Horizon
YSL Rive Gauche

TWBolek

Aktywny forumowicz

Post06 grudnia 2011, 17:32 - Wt

Zakupiłem niedawno nową wersję i jestem zadowolony z trwałości.
Z kilkudziesięciu zapachów mainstreamowych, które poznałem dotychczas tylko 4 chcę mieć w kolekcji na zawsze i używać regularnie i jednym z nich jest włąsnie Azzaro PH. Wytrawny i wykwintny.

Dla mnie genialny.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 17:54 - Wt

Zmieniony czy nie, również uważam, że jest genialny. :D

RayFlash

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 18:06 - Wt

robe napisał(a):(...)
Nie wspomnę o smalto homme ,azzaro homme,pierwszym lacoste ,paco rabanne homme,antaeus,egoiste.Procedura kastrowania zapachów nabrała rozmachu chyba ok 2009 roku.Testując i opisując perfumy możemy pisać o różnych rzeczach.

Niestety to przykra prawda.

Niedawno dokupiłem sobie dla jaj 30-tkę Paco Rabanne PH. Nie testowałem jeszcze wprawdzie łapka w łapkę, ale jestem prawie pewien, że pachnie inaczej niż płyn we wcześniej zakupionej flaszce.

Te reformulacje to naprawdę jakaś kuriozalna sprawa. To prawie tak, jakby po zakupie laptopa stwierdzić, że tym razem nie ma dysku twardego czy klawiatury. No co? Reformulacja. ;/

aleksander

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 18:26 - Wt

RayFlash napisał(a):Niedawno dokupiłem sobie dla jaj 30-tkę Paco Rabanne PH. Nie testowałem jeszcze wprawdzie łapka w łapkę, ale jestem prawie pewien, że pachnie inaczej niż płyn we wcześniej zakupionej flaszce.

Nienawidzę, jak mi ktoś powie 'a nie mówiłem', więc nie będę tego pisał.
Miałem wątpliwości do Paco już dawno. Nie wierzyłeś.
Ostatnio edytowano 23 grudnia 2011, 10:32 - Pt przez aleksander, łącznie edytowano 1 raz

RayFlash

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 18:30 - Wt

Pamiętam. Wygląda na to, że miałeś rację. Nie wierzyłem, bo poprzednią flaszkę kupiłem nie tak znowu dawno i pachniała pięknie. Ach... :|

aleksander

Super Perfumaniak

Post06 grudnia 2011, 18:34 - Wt

Dodam, że zafundowali skrobankę wersji Eau również.

robe

Post22 grudnia 2011, 19:07 - Cz

Mam nadgniłą i starą miniaturkę Azzaro Homme .Nareszcie poznałem zapach bo najnowsza wersja którą kupiłem to jakieś syntetyczne żarty.
Czytałem ochy i achy nad azzaro i nie wiedziałem o co chodzi . Nic ciekawego w azzaro homme nie znalazłem bo miałem podrobiony towar.Ta cała UE i jej chore ustawy nie dość że nas puści z torbami to pozbawiła nas także najlepszych perfum.Podobno chanel 5 także do końca unicestwili.
Mój obecny TOP 3
YSL Kouros
Guy Laroche Horizon
YSL Rive Gauche

Robert z Barcina

Super Perfumaniak

Post22 grudnia 2011, 20:51 - Cz

RayFlash,masz racje,kastrują zapachy na potege.
Szkoda,że tylko w filmach istnieje wechikuł czasu,przydałby nam sie dzisiaj,prawda? ;)
Mam prawie 40-tke na karku,a chcialbym miec 20 lat,ale wszystkie zapachy jakie wyszły do dzisiaj. :twisted:

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post22 grudnia 2011, 20:53 - Cz

Robert z Barcina napisał(a):RayFlash,masz racje,kastrują zapachy na potege.
Szkoda,że tylko w filmach istnieje wechikuł czasu,przydałby nam sie dzisiaj,prawda? ;)
Mam prawie 40-tke na karku,a chcialbym miec 20 lat,ale wszystkie zapachy jakie wyszły do dzisiaj. :twisted:

Robert, co ty piszesz? Życie zaczyna się po czterdziestce!!! :lol: :lol: :lol:
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie