Teraz jest 22 lutego 2017, 07:17 - Śr

• Reklama
perfumeria euforia

Givenchy - Gentleman

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Givenchy - Gentleman (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
2
2%
3 - Przeciętny
10
11%
4 - Dobry
8
9%
5 - Bardzo dobry
44
50%
6 - Genialny
24
27%

Liczba głosów : 88

• Autor
  • Wiadomość

ale chop

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Givenchy - Gentleman

Post05 stycznia 2017, 09:42 - Cz

Miałem nadzieję, że przedłuży jego życie hehe...
W takim celu przeprowadziłem eksperyment ale nie wyszło z tego nic dobrego :D

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 11:07 - Cz

Wylej tą swoją podróbę do kibla a potem spłucz wodę następnie idź do porządnej perfumerii i kup orginalnego GENTELMANA a wtedy skończą się Twoje męki z jakimiś szczynami przy,których eksperymentujesz i przestaniesz robić wiochę jak poczujesz prawdziwe GIVENCHY zaufaj mi TĘGI CHŁOPIE :mrgreen: :x

BlueJeans

Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 11:31 - Cz

Koneser napisał(a):Wylej tą swoją podróbę do kibla a potem spłucz wodę następnie idź do porządnej perfumerii i kup orginalnego GENTELMANA a wtedy skończą się Twoje męki z jakimiś szczynami przy,których eksperymentujesz i przestaniesz robić wiochę jak poczujesz prawdziwe GIVENCHY zaufaj mi TĘGI CHŁOPIE :mrgreen: :x

Może odsprzedaj pare ml chłopowi niech sobie porówna zachwalną przez Ciebie wersje z tym co ma w Sephorze? Myśle, że to może być ciekawa konfrontacja.

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 12:49 - Cz

Bo trzeba kótko i na temat ;)
Blue jeans a ta "SEPHORA" to raczej jest w Ankarze :lol:

turbosnail

Super Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 15:52 - Cz

krótko to masz w głowie

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 16:45 - Cz

Koneser napisał(a):Wylej tą swoją podróbę do kibla a potem spłucz wodę następnie idź do porządnej perfumerii i kup orginalnego GENTELMANA a wtedy skończą się Twoje męki z jakimiś szczynami przy,których eksperymentujesz i przestaniesz robić wiochę jak poczujesz prawdziwe GIVENCHY zaufaj mi TĘGI CHŁOPIE :mrgreen: :x

Koneser, wygrałeś Internet :D
Artur

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 17:50 - Cz

turbosnail napisał(a):krótko to masz w głowie

A może trochę kulturalniej co ;)
Artpium będzie jeszcze ciekawiej :lol: :mrgreen:
Ja rozumiem można sobie robić jaja,ale pisanie że GIVENCHY GENTELMAN pachnie w porywach do 30 minut po prostu uwłacza powadze tego zacnego Forum i takie bzdury trzeba tępić oczywiście w ramach regulaminu ma się rozumieć :D
Nie jestem tu po to żeby mnie lubiano,jestem tu po to,żeby podważać,niektóre niedorzeczności i tyle :)

mar79

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 18:23 - Cz

To może inaczej... miałeś kiedykolwiek do czynienia ze starszymi flaszkami? :twisted:

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 19:21 - Cz

Zawsze ze srebrnym korkiem a aktualnie mam z czarnym z 2016 i dlatego mój zdecydowany sprzeciw,że aktualne wypusty to dno powiem więcej aktualne wypusty wszystko co nalepsze mają w bazie a nie jak dawne maksymalnie do nuty serca a baza była już o wiele uboższa niż teraz :shock:

ale chop

Post05 stycznia 2017, 19:25 - Cz

mar79 napisał(a):To może inaczej... miałeś kiedykolwiek do czynienia ze starszymi flaszkami? :twisted:

Ja nie wiem czy Koneser posiada jakąkolwiek flaszkę, bo jak pytałem o kod to nie był w stanie odpowiedzieć.

--------------------------------------------------------------
Flacha z 1998r w starej butelce trzymała 2 dni.

Projekcja była umiarkowana ale trwałość tytaniczna.

Mar79, to był ogień :twisted:
Cywetem waliło jak w starym Kourosie.

-------------------------------------------------------------
Koneser napisał(a):Zawsze ze srebrnym korkiem a aktualnie mam z czarnym z 2016 i dlatego mój zdecydowany sprzeciw,że aktualne wypusty to dno powiem więcej aktualne wypusty wszystko co nalepsze mają w bazie a nie jak dawne maksymalnie do nuty serca a baza była już o wiele uboższa niż teraz :shock:

Czyli jednak była reformulacja, skoro wyczuwasz różnicę w zapachu... a mówiłeś, że to bajki.

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 20:01 - Cz

Ale na lepsze takie podrasowane wersje to lepszy zabieg niż zaniażanie parametrów a kodów mam dosyć :mrgreen:

ale chop

Post05 stycznia 2017, 20:32 - Cz

Wybacz Koneser, nie chcę Cię w żadnym wypadku urazić ale z mojej perspektywy zachowujesz się jak osoba, która nie posiada i nie zna wcale Gentlemana i robi sobie z nas jaja albo druga opcja, kupiłeś oryginał za 409zł w S., umoczyłeś kasę i za wszelką cenę wmawiasz sobie, że Gentleman to mocarz, a my jesteśmy jacyś niepoważni.

Zakończmy już temat.

Niech każdy zostanie przy swojej racji, a nie, że ktoś się pojawia, mówi, że Gentleman słabo się na nim trzyma, wyskakuje Koneser i od nowa mówi, że co on za głupoty pisze, niech wyleje do kibla i spłucze ...

Ten zapach jest dostępny w każdej perfumerii... nie trzeba go bronić.

Każdy może się przejść do najbliższego D. czy S. i sprawdzić na własnej skórze.

A Ty go bronisz jakby mu się jakaś krzywda działa :mrgreen:

Ja też znam wiele zapachów, które powszechnie uważane są za nietrwałe, a na mnie siedzą jak szalone.
Nie siedzę na forum i nie czekam, aż ktoś coś złego napisze o ich parametrach żeby od razu wyskoczyć i go zaatakować, a zapachu bronić własną piersią :mrgreen:

Tym bardziej, że należę do wielbicieli Gentlemana... uważam, że kompozycja jest majstersztykiem i piszę o jego słabych parametrach ponieważ ubolewam nad tym, że nie mogę się nim cieszyć... a poprzednie edycje nie miały z tym problemu.

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 20:38 - Cz

Tak Ty i Twoich dwóch kolegów wydziwia i ja tego za cholerę nie rozumiem po co to robicie? robiąc Nam wszystkim wodę z mózgu 8-)
A propo GENTELMANA to właśniy chyba Ty go tak naprawdę nigdy nie testowałeś bo skoro piszesz takie dyrdymały no to wybacz CHŁOPIE :)

ale chop

Post05 stycznia 2017, 20:46 - Cz

No i gitara :)

Na tym kończymy :)

A żeby nie było OT...
Mam nadzieję, że Gentleman i Antaeus nigdy nie znikną z półek perfumerii w Polsce tak jak Kouros czy Polo...

To prawdziwe perełki na tle tej całej tandety, którą się teraz promuje.

U mnie w S. Gentleman poszedł na najniższą półkę, a wcześniej był wyżej.

Mam nadzieję, że z czasem nie wyleci całkiem.

Koneser

Forumowicz

Post05 stycznia 2017, 20:49 - Cz

Następnym razem ja Ci kupię prawdziwego GENTELMANA i znowu będzie na najwyższej półce :mrgreen:

ale chop

Post05 stycznia 2017, 20:52 - Cz

Ja mówiłem o półce w perfumerii :mrgreen:

Wcześniej stał gdzieś na wysokości oczu... teraz tam są inne zapachy, a Gentleman jest na dole... trzeba się schylić.

Na wysokości wzroku pewnie dają zapachy, które się lepiej sprzedają.

Pamiętam, że Kouros też stał na dole ledwo widoczny, a z czasem całkowicie go wycofali.

BlueJeans

Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 21:53 - Cz

Miałem się nie odzywać, ale prawda jest taka, że Koneser ma swoje 3 może 4 działy, w których toczy gównoburze bez większych podstaw i za wszelką cenę stara się uświadomić jak to hasło reformulacja robi wodę z mózgu ludziom na forum - admini olewają z reguły akcje. Już kiedyś określiłem, że jest to walka z wiatrakami. Batch codu nie poda, próbki nie sprzeda a swoje teorie będzie nam tu wysnuwał. Po emotkach i konstrukcjach zdań można wnioskować, że nasz tajemniczy kolega niedawno ukończył gimnazuj max liceum... Poczekajmy, aż moderacja poczyści wypociny z ostatnich 3 stron i niech zostaną tutaj same konstruktywne wypowiedzi z podanymi batchcodami, kolorami korków itd... ;)

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 23:09 - Cz

Ja gimnazjum nie skończyłem, bo go nie było ;)
I pewnie wydam się dziwny i niewiarygodny, bo nie notuje baczkodow.
Najgorzej, że bez tych baczkodow nie można niczego konstruktywnego napisać.
A jak się w dodatku nie notuje długości i kierunku wygiecia wwężyka, to już w ogóle kicha :(
Artur

BlueJeans

Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 23:33 - Cz

Artplum napisał(a):Najgorzej, że bez tych baczkodow nie można niczego konstruktywnego napisać.

Wlasnie o to chodzi, ze z roku na rok co raz to wiekszy szajs sie robi i czesc produktow leci tylko na dobrej opinii z minionych lat.

Artplum napisał(a):A jak się w dodatku nie notuje długości i kierunku wygiecia wwężyka, to już w ogóle kicha :(

dlugosc wezyka, dziurka w atomizerze, ksztalt szkla to same przydatne rzeczy :D .

Nic nie poradze, ze zjawisko reformulacji jest i bedzie. Czytam forum ze zrozumieniem i wiem rowniez ze bardzo nie lubisz dyskusji na ten temat tego zjawiska. Tak samo jak juz stokroc nie chce sie sluchac/czytac o reformulacjach tak samo konsument placac 200zl nie chce otrzymac badziewia i trzeba o tym pisac i sensownie argumentowac. W koncu od tego jest forum?

Artplum

Hiper Perfumaniak

Post05 stycznia 2017, 23:48 - Cz

Między dyskusją a psychozą jest cienka, czerwona linia.
Oczko większe, korek czarny, wężyk w lewo, bacz 87xx to już wypust i wersja
Niektórych wątków wręcz nie da się czytać
Artur
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Perfumy męskie