Teraz jest 20 listopada 2018, 20:34 - Wt

• Reklama

Versace - Blue Jeans

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Versace - Blue Jeans (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
3%
2 - Słaby
6
5%
3 - Przeciętny
24
21%
4 - Dobry
40
36%
5 - Bardzo dobry
36
32%
6 - Genialny
3
3%

Liczba głosów : 112

• Autor
  • Wiadomość

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Versace - Blue Jeans

Post15 czerwca 2016, 09:53 - Śr

Ktoś kiedyś na forum napisał, że każdy nowy zapach porównujemy do czegoś, co już znamy. Zapewne tak jest. Jeżeli ktoś porównuje Versace Blue Jeans do kocich siuśków, kostki toaletowej lub tp. to mogę jedynie współczuć tej osobie, gdyż dotychczasowa historia jej przeżyć olfaktorycznych jest niezwykle uboga.
Flakon tych perfum miałem dość długo. W ubiegłym roku wyzbyłem się resztek sprzedając, gdyż zapach po prostu mnie zmęczył. Sama kompozycja od początku mnie nie porwała, ale jestem daleki od takich porównań. Dalej - jeżeli ktoś pisze, że zapach ten jest delikatny i krótkotrwały, od razu wiem, że nie miał z nim do czynienia. W imię czego pisać takie idiotyczne posty?
A tak na marginesie zauważam dość dziwny trend. Osoby nowe na forum (lub pod kolejnym nickiem) piszą na potęgę i to w większości bzdury na temat różnych zapachów. Świadczy to, albo o niewiedzy (i w tym przypadku radziłbym na początek więcej czytać, a mniej pisać) lub celowe działanie mające na celu obniżenie poziomu tego forum. Po miału z forum będącym kopalnią wiedzy na temat różnych zapachów, robi nam się małe szambo, gdzie wrzucić można wszystko. Najgorsze, że nie mam koncepcji w jaki sposób można tę sytuację zmienić. :(

jacgues

Forumowicz

Post02 lipca 2016, 10:17 - So

Czy Versace Blue Jeans sprzedawane jest z atomizerem?
Jak to wygląda w wersji tester?
Kupię: Guerlain Homme Boisee z drewnianym korkiem (lub sam korek) / Dior Homme Sport 2012 / Guerlain Homme L'Eau / Declaration Cartier L'Eau / Guerlain Homme Intense/ CH Men Prive / CH 212 VIP Men / Hermes Fraiche / YSL Opium / Encre Noir Extreme

Pilecki

Perfumaniak

Post02 lipca 2016, 10:20 - So

Zadaj jeszcze raz pytanie.

/ nie cytuj posta poprzedającego twój- Kubanczyk

jacgues

Forumowicz

Post14 lipca 2016, 22:03 - Cz

Witajcie,

Mam zarówno Versace Blue Jeans jak i Al Haramain Mystique (sprzedaję je - patrz sygnaturka), więc mam świeże porównanie.

Oba są mniej lub bardziej syntetyczne i orientalno-mydlane. Al Haramain jest jednak znacznie lepszy:
1. Lepsza i mniej mydlana kompozycja 2. EDP 3. W tej samej cenie 25ml więcej 4. Ogromna trwałość i projekcja (tutaj wielki plus, absolutny top of the top jeśli chodzi o parametry)

Tak poza tym to zapachy są dość zbliżone do siebie. Nie widzę jednak sensu kupowania Versave, kiedy można dostać taniej i lepiej killera z Dubaju.
Kupię: Guerlain Homme Boisee z drewnianym korkiem (lub sam korek) / Dior Homme Sport 2012 / Guerlain Homme L'Eau / Declaration Cartier L'Eau / Guerlain Homme Intense/ CH Men Prive / CH 212 VIP Men / Hermes Fraiche / YSL Opium / Encre Noir Extreme

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post04 października 2016, 09:07 - Wt

W tym przedziale cenowym zapach godny uwagi.Nie jest to przynajmniej dziesiąty czy setny klon sport świeżaków.

BlueJeans

Moderator

Post04 października 2016, 10:10 - Wt

jns-jns@wp.pl napisał(a):W tym przedziale cenowym zapach godny uwagi.Nie jest to przynajmniej dziesiąty czy setny klon sport świeżaków.

Zgadza sie chociaz po jakichs 8 latach stosowania przeszla mi kompletnie faza na niego co wiecej wydaje mi sie, ze parametry tez mu przycieli na przestrzeni 13 lat kiedy go zaczalem stosowac. Mimo wszystko jesli ktos chce zaczac przygode z perfumami za niewielkie pieniadze wybor BJ jest w dalszym ciagu dobra decyzja.

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post04 października 2016, 13:18 - Wt

"Zgadza sie chociaz po jakichs 8 latach stosowania przeszla mi kompletnie faza na niego co wiecej wydaje mi sie, ze parametry tez mu przycieli na przestrzeni 13 lat kiedy go zaczalem stosowac. Mimo wszystko jesli ktos chce zaczac przygode z perfumami za niewielkie pieniadze wybor BJ jest w dalszym ciagu dobra decyzja."

Nic dodać,nic ująć.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post05 października 2016, 19:22 - Śr

W tym przedziale cenowym zapach godny uwagi.Nie jest to przynajmniej dziesiąty czy setny klon sport świeżaków.

A Matyldzie się podoba? ;)

Sohii

Forumowicz

Post20 listopada 2016, 17:28 - N

Sugerując się opiniami z forum kupiłem BJ drogą klasycznego blind buy 'u na początku roku. Pomimo tego że zdawałem sobie sprawę z tego jak kontrowersyjne czeka mnie otwarcie i tak bardzo się rozczarowalem. Lecz po 10 minutach... Flaszka poszła mi ekspresowym tempem - Versace poslalo w odstawke wszystkie inne zapachy na 2 miesiące. Używając go po 30 minutach miałem wrażenie otaczającej mnie świetliste, białej i czystej aury. Tak " widziałem" ten zapach. Ekstremalny przyjemniaczek, z charakterem, mógłbym używać tego jako signature scent. Trwał na mnie ponad 10 godzin, projekcja była w sam raz - co jakiś czas przypominał o sobie. Największy łowca komplementow od obu płci zaraz po la nuit. Wiem że kupię go ponownie ale na zasadzie "żeby był" ponieważ po tym 2 miesięcznym maratonie trochę mi się przejadl. Na szczęście nie na długo i po krótkim odpoczynku dalej chętnie niucham atomizer pustego flakonu gdyż pozostał na nim ślad przepięknego serca kompozycji. W ankiecie 5 tylko dlatego że 6 rezerwuje sobie na prawdziwe petardy a do niej BJ brakuje odrobinę pod względem kompozycji.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post27 maja 2017, 09:37 - So

Cały czas się zastanawiam, czy dać mu szanse? Pierwszy niuch świetny po chwili ...masakra jak to śmierdzi!! a po godzinie dwóch jest naprawdę dobrze. Trwałość na mojej skórze bardzo dobra no i ta cena hmm Jak reaguje wasze otoczenie na Blue Jeans?

BlueJeans

Moderator

Post27 maja 2017, 13:53 - So

Ja wyrywałem na Blue Jeansy cały okres licealny i na studiach. Fajne jest to, że nie jest tak często spotykany na ulicach ten zapach i nie licząc faktu, że otwarcie może zmęczyć tak później jest super. Laski komplementują ten zapach.

Fabrice

Forumowicz

Post27 maja 2017, 15:33 - So

Po dzień dziś na półkach - to o czymś świadczy :) Jedna z ciekawszych pozycji w mainstream, tak samo stylistyka flakonu (wszak ornamentyka to znak rozpoznawczy Versace). Komplementogenny; kompozycja niebanalna jak na pułap artystyczny marki i pora roku na jaką jest przeznaczony. Nie wiem czemu, ale kiedyś myślałem o nim jak o Au Masculin na lato... Tak mi się kojarzy.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post28 maja 2017, 12:51 - N

Skusiłem się i kupiłem flaszkę. Po niesmacznym otwarciu jest naprawdę dobrze. Trwałość też na 4 ,ale projekcja mam wrażenie ,że słaba

Mr. rabbit

Forumowicz

Post28 maja 2017, 13:52 - N

Otwarcie faktycznie takie dziwnie cytrusowe, łazienkowe :D
Ale potem jak naprawdę baarrdzoo przyjemnie, wspaniały zapach jak na tę półkę cenową.
Trwałość przy skórze uważam, że dobra, ale z projekcją już gorzej, wg. mnie projektuje dobrze tak ze 3 godziny a potem hmmmm... być może to ja już się przyzwyczajam do niego i nie wyczuwam, muszę popytać otoczenie przy następnej aplikacji.
Jedno jest pewne, swojej flaszki nie sprzedam bo potem bym żałował, oprócz otwarcia zapach jest mega przyjemny :)

Ogólna ocena jaką wystawię Versace Blue Jeans to 4 bo w swojej kategorii wagowej to naprawdę dobre perfumy.

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post31 maja 2017, 18:23 - Śr

Na chwilę obecną wszystkie perfumy poszły na bok ustępując Blue Jeans- są naprawdę świetne
Perfumy te są dowodem na to iż przy wyborze wody nie możemy się sugerować pierwszą nutą, która w wypadku Blue Jeansa odpycha, później jest już lepiej coraz lepiej. Brakuje mi tylko większej projekcji :(

BlueJeans

Moderator

Post31 maja 2017, 20:03 - Śr

Mateusz84 napisał(a):Na chwilę obecną wszystkie perfumy poszły na bok ustępując Blue Jeans- są naprawdę świetne
Perfumy te są dowodem na to iż przy wyborze wody nie możemy się sugerować pierwszą nutą, która w wypadku Blue Jeansa odpycha, później jest już lepiej coraz lepiej. Brakuje mi tylko większej projekcji :(

10 lat temu to nie można było przesadzać z ich aplikacją taką miały projekcję przez większość czasu. Teraz niestety niemal zawsze jest tak, że perfumy otwierają się mocno przez 1-2h a później jest słabizna... taki trend...

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post31 maja 2017, 22:44 - Śr

Dawno była ta reformulacja? Gdzie szukać jakiś dobrych flaszek?

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post01 czerwca 2017, 14:19 - Cz

Mateusz84 napisał(a):Dawno była ta reformulacja? Gdzie szukać jakiś dobrych flaszek?

Jeśli masz na myśli stare wypusty musisz szukać na aukcjach.

PlayBoy

Forumowicz

Post01 czerwca 2017, 19:38 - Cz

Ciągle zapominam go kupić :D. Ostatnio było znowu promo i znowu nie kupiłem :/

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post01 czerwca 2017, 21:58 - Cz

Zapomniałem dodać mam wersje z rossmana z promocj. Zapach wydaje się ten sam ,ale trwałość i projekcja mniejsza.
Czy zatem mam szukać tego:
Załączniki
11.jpg
11.jpg (75.27 KiB) Przeglądane 1361 razy
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie