Teraz jest 23 września 2018, 23:26 - N

• Reklama

Versace - Blue Jeans

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Versace - Blue Jeans (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
3%
2 - Słaby
6
6%
3 - Przeciętny
23
21%
4 - Dobry
40
37%
5 - Bardzo dobry
34
31%
6 - Genialny
3
3%

Liczba głosów : 109

• Autor
  • Wiadomość

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Re: Versace - Blue Jeans

Post28 marca 2018, 12:37 - Śr

Czy Blue Jeans się komuś podoba czy nie to osobista sparwa,rzecz gustu.Muszę jednak sprawiedliwie stwierdzić,że otrzymujemy zapach o ciekawym bukiecie,b,dobrej trwałości i co ciekawe za sensowne pieniądze.Pomimo tego,że posiadam na stanie dużo droższe zapachy to BJ dużo im nie ustępuje w kwesti parametrów.Cicha woda.
Ostatnio edytowano 02 lipca 2018, 11:00 - Pn przez jns-jns@wp.pl, łącznie edytowano 1 raz

American Beauty

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 kwietnia 2018, 16:42 - Cz

Wczoraj odebrałem z paczkomatu flaszkę z 2007.
Dzisiaj użyłem na rozmowę i pracę i dostałem ją (w sumie dostałbym i nosząc Kourosa, ale to inna sprawa :lol:).

Kiedyś go miałem, ale tak średnio mi podchodził. Nie używałem za często i podarowałem. Teraz do niego wracam za sprawą okazyjnego zakupu. Świetny jest. Parametry na mnie średnie, ale zapach świeży (ale nie świeżak), męski, konkretny. Polecam

Cirrrrus

Forumowicz

Post18 maja 2018, 13:25 - Pt

Raz nazwałem BlueJeansa przy moim ośmiolatku - szczeniakiem, dając mu powąchać flaszkę i od tego czasu jak mnie widzi przy szafce z pachnidłami przychodzi po psika szczeniaczkiem...

olek1239871

Post27 czerwca 2018, 11:26 - Śr

Na pewno stosunek jakość - cena przemawia za tym by kupić te perfumy. Zapach moim zdaniem bardzo klasyczny, pozytywny w odbiorze moim jak i zarówno w większości mojego otoczenia, jednak spodziewałem się że będą trochę bardziej trwałe na mojej skórze.

jacgues

Forumowicz

Post27 czerwca 2018, 14:02 - Śr

Syntetyczny, bazarowy szajs. Nie wiem jak można to wąchać, płyn do mycia naczyń ma niewiele gorszy bukiet zapachowy.
Kupię: Guerlain Homme Boisee z drewnianym korkiem (lub sam korek) / Dior Homme Sport 2012 / Guerlain Homme L'Eau / Declaration Cartier L'Eau / Guerlain Homme Intense/ CH Men Prive / CH 212 VIP Men / Hermes Fraiche / YSL Opium / Encre Noir Extreme

jns-jns@wp.pl

Forumowicz

Post02 lipca 2018, 11:01 - Pn

Podaj proszę nazwę takiego płynu do naczyń,będę wdzięczny.

Viking

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 14:46 - Wt

To i ja bym się chętnie w taki płyn zaopatrzył. A jeszcze jakby do płukania mieli, to już w ogóle będę szczęśliwy jak świnia w błocie :D

El Perez

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 15:48 - Wt

Wpisy Pana grejpfruta radziłbym traktować z przymrużeniem oka, on już tak ma ;)

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post03 lipca 2018, 17:23 - Wt

Viking napisał(a):To i ja bym się chętnie w taki płyn zaopatrzył. A jeszcze jakby do płukania mieli, to już w ogóle będę szczęśliwy jak świnia w błocie :D

Żółty Lenor sprzedawany w Niemczech, nie pamiętam nazwy sklepu, ale jakis czas temu znalazłem coś co pachnie bardzo podobnie. I uwierz o ile w perfumach te buty grają super to ubrania przesiąknięte tym zapachem męczą.

Co do samego Versace to żałuję jedynie nikłych parametrów.

WiesiuWojnar

Forumowicz

Post03 lipca 2018, 19:53 - Wt

U mnie parametry lepsze od obecnych wypustów Chanela BdC i podobne do AHS ;) Pewnie wywołam zaraz burze, ale tak to wygląda na mojej skórze.
Odświeżyliście temat, to sobie dzisiaj zapodałem 4 strzały na rower i po paru godzinach 3 strzały na spacer i towarzyszka wojaży cały czas wyczuwała zapach i komplementowała, choć nie mogło być inaczej, bo flaszkę sama mi kupiła 8-)
Nie wywołuje u mnie ten zapach jakiś olfaktorycznych doznań, ale na rower czy spacer lubię sobie go zarzucić raz na jakiś czas. Niewątpliwym atutem jest cena. U mnie ocena 4-.

Prusinho

Forumowicz

Post12 lipca 2018, 08:55 - Cz

Jeśli chodzi o tytułowego bohatera i jego parametry, nie zauważyłem żeby kulały. Na dniówkę w pracy spokojnie wystarczy zarówno pod kątem trwałości i projekcji. Kompozycja sama w sobie jest przyjemna dla nosa. Nie jest uciążliwa. Próżno szukać w nim mocarza, natomiast stosunek jakość/cena jest mocno satysfakcjonująca. Dla otoczenia również nie jest uciążliwy. Ot taki przyjemny zapach na wiosnę/wczesne lato. Ode mnie ocena - mocne 4.

Mario1969

Forumowicz

Post13 lipca 2018, 11:12 - Pt

Miałem tester 5ml. Z połową bez żalu się pożegnałem. Jak dla mnie taki nijaki. 3

szok

Post27 lipca 2018, 07:24 - Pt

Świetny zapach w przedziale cenowym < 100 zł. Jeśli nie szukasz zapachu, który z parteru będzie wołał na dziesiąte piętro: hej, jestem tutaj, czujesz?, tylko zadowoli Cię coś, co jest po prostu najzwyczajniej w świecie - przyjemne, to ten zapach będzie odpowiedni.
Myślę, że jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę z perfumami, to dobrym wyjściem byłoby spróbowanie tego zapachu na samym początku. Czuję go na codzień od kolegi z pracy, który raczej nie pachnie dzień w dzień czymś innym i śmiało mogę pochwalić tę kompozycję.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie