Teraz jest 24 czerwca 2017, 09:42 - So

• Reklama

Dsquared - Potion Royal Black

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Dsquared - Potion Royal Black

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
3%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
2
5%
4 - Dobry
4
10%
5 - Bardzo dobry
22
55%
6 - Genialny
11
28%

Liczba głosów : 40

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Dsquared - Potion Royal Black

Post11 stycznia 2017, 20:16 - Śr

MHW napisał(a):To nie promocja, tylko cena na dowidzenia. Podobnie z całą serią Potion.

Robią miejsce na półkach na flaszki z nową formułą. ;)
A już poważniej, choć nigdzie nie widziałem informacji o wycofaniu PRB to nie ma go nawet na stronie Dsquared2, więc może coś jest na rzeczy.

BlueJeans

Super Perfumaniak

Post11 stycznia 2017, 21:22 - Śr

Jeśli dobrze pamiętam to z polskich Douglasów zaczęli go wycofywać jesienią 2015. W niektórych Douglasach wciąż są dostępne pojedyncze sztuki w cenie 249zł. Tyle miesięcy ten zapach za mną chodził, że sprawiłem go sobie na sylwestra i wiem, że ten flakonik będzie starczył mi na długo. Po kilku testach globalnych stwierdzam, że parametry ma na bardzo wysokim poziomie.

hrhrhr

Forumowicz

Post27 stycznia 2017, 14:16 - Pt

STRAGAN - flakony (mugler pure tonka, lutens chergui, encre noire, rasasi), odlewki i militry (prada, rodriguez, eld'o, cdg, inne). nisza + mnstrm!

he1885

Forumowicz

Post27 stycznia 2017, 15:18 - Pt

Myślę, że dorwali jakąś partię. Wcześniej też się tak pojawiał po kilkanaście sztuk. Kupujcie, bo będzie jak z Midnight in Paris. :-)

wolly89

Post18 lutego 2017, 19:06 - So

Kupiłem sobie odlewke 10ml i sie zakochalem. Skoro piszecie ze zapach może zostac wycofany, to mysle nad zakupem całej butli dla siebie. Swietny zapach. Najlepszy w chlodne jesienno zimowe dni. Choc w lecie w deszczowe dni tez daje rade. Lubie sie nim czasem psiknac i wahać tę piękną woń.

Gustaw1

Aktywny forumowicz

Post15 kwietnia 2017, 21:36 - So

Hmmm... Nie planowałem tego wcale. Moje drugie podejście do tego zapachu zakończyło się zakupem dwóch butelek. Kiedyś miałem odlewkę i nie pykło między nami. Teraz skusiłem się przy okazji likwidacji perfumerii. Widzę że na stronie producenta ten zapach już wycofany. Moje butelki z roku 2013.

O samym zapachu dużo zostało napisane. Rzeczywiście można powiedzieć, że kompozycja jest utrzymana w niszowym klimacie. Nie jest łatwy, ale przynajmniej pachnie a nie śmierdzi ;) I do tego pachnie porządnie do ostatniej chwili. Solidna woda perfumowana. Dużo mam w swojej kolekcji zapachów uniwersalnych, które pasują do różnego rodzaju ubioru. A tutaj odwrotnie. Do byle czego PRB się nie nadaje. Do eleganckiego garnituru moim zdaniem też nie. To zapach z charakterem do ubioru z charakterem (i nosiciela tez najlepiej z charakterem ;) ) Na razie dozuję sobie po jednym psiku, czasem pójdzie jeszcze drugi. Ostrożna aplikacja sprawia, że mnie nie odrzuca i nadal go lubię.
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie