Teraz jest 20 stycznia 2018, 08:11 - So

• Reklama

Dolce & Gabbana - Pour Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dolce & Gabbana - Pour Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
5
3%
2 - Słaby
3
2%
3 - Przeciętny
11
7%
4 - Dobry
27
18%
5 - Bardzo dobry
74
50%
6 - Genialny
29
19%

Liczba głosów : 149

• Autor
  • Wiadomość

Pilsner

Forumowicz

Re: Dolce & Gabbana - Pour Homme

Post28 października 2017, 22:03 - So

A więc chyba już są. Niestety nie mogłem spróbować.
Załączniki
FB_IMG_1509224229097.jpg
FB_IMG_1509224229097.jpg (124.42 KiB) Przeglądane 870 razy

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post28 października 2017, 23:01 - So

Wersja UK to taka wiosenna wersja Euroitalii. Italia to 3 fazowy zapach, ziołowy, ciężki zapach (sam posiadałem kilka flakonów prawdziwego vintage), w 94' roku na prawdę musiał zrobić szał, o czym świadczy to, że zapach jest produkowany do dzisiaj.

Jeżeli ktoś szuka jeszcze w miarę przyzwoitej wersji to polecam wersję Made in Germany. Charakteryzuje się ona już nowym flakonem, ale korek w dalszym ciągu jest zaokrąglony z góry, 2 kolorowy, dolna połowa srebrna i granat (matowy) górna połowa. Wersja UK posiada korek płaski z góry z przewagą granatowego plastiku.

Posiadałem 30ml Germany od jednego z użytkowników z forum i sobie chwaliłem. Co prawda na pewno nie jest to już Euroitalia, ale zapach jest bardzo przyjemny,jego "ziołowość/ziołowatość"(?) została wtopiona w całość z z resztą składników, a cały ten miks sprawia wrażenie gładkiego, miękkiego, przyjaznego świeżo-ciepłego zapachu. Ciężko to opisać bo teraz już takich zapachów się nie produkuje

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post29 października 2017, 10:00 - N

marcinklin napisał(a):Jeżeli ktoś szuka jeszcze w miarę przyzwoitej wersji to polecam wersję Made in Germany.

A co jest nieprzyzwoitego w tej obecnej?
Artur

Homme

Forumowicz

Post29 października 2017, 12:07 - N

WSZYSTKO :twisted:

Pilsner napisał(a):A więc chyba już są. Niestety nie mogłem spróbować.

Dość dziwne zdjęcie, szkoda że nie widać nic powyżej, być może znajduje się napis SHISEIDO. No, ale czekamy, na pewno ja czekam. Na cud nie liczę, należy zapomnieć o zapachu z czasów Euroitalii, ale mocno trzymam kciuku za coś lepszego od DE i UK :)

Pilsner

Forumowicz

Post29 października 2017, 15:22 - N

^^ fakt, trudno było zrobić jakiekolwiek inne zdjęcie przez ten plastik, ale założyłem, że to właśnie wersja Shiseido skoro żadna poprzednia nie była made in France. Mam rację ?

Homme

Forumowicz

Post29 października 2017, 15:51 - N

Tak to Shiseido, choć nie musi być napisu Shiseido tak jak na zapachach YSL nie ma nazwy L'Oreal. Ciekawe kto pierwszy z forum zaryzykuje zakup :P

Pilsner

Forumowicz

Post29 października 2017, 16:11 - N

W sephorze czy Douglasie nie będzie problemu z przetestowaniem, ja natomiast byłem w czymś w rodzaju TK Maxx i nie było testerów.

marcinklin

Bardzo aktywny forumowicz

Post30 października 2017, 21:39 - Pn

Artplum napisał(a):
marcinklin napisał(a):Jeżeli ktoś szuka jeszcze w miarę przyzwoitej wersji to polecam wersję Made in Germany.

A co jest nieprzyzwoitego w tej obecnej?

Miałem na myśli wersję jeszcze jako tako zbliżoną do wersji Euroitalia ;)

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post30 października 2017, 21:56 - Pn

Ale co jest nieprzyzwoitego w obecnej wersji w stosunku do sławnej Euroitalii?
To całkiem poważne pytanie. W czym tkwi fenomen Euroitalii?
Artur

marcin2284

Forumowicz

Post30 października 2017, 22:28 - Pn

Odpowiem Ci Artur.Fenomen prawdziwej Euroitalii (mam tu na myśli prawdziwy Vintage z lat 90-tych) tkwi przede wszystkim w bogactwie naturalnych składników.Ale tego nie da się opisać.To trzeba poczuć ;)

marcinklin napisał(a):Wersja UK to taka wiosenna wersja Euroitalii. Italia to 3 fazowy zapach, ziołowy, ciężki zapach (sam posiadałem kilka flakonów prawdziwego vintage), w 94' roku na prawdę musiał zrobić szał, o czym świadczy to, że zapach jest produkowany do dzisiaj.

Jeżeli ktoś szuka jeszcze w miarę przyzwoitej wersji to polecam wersję Made in Germany. Charakteryzuje się ona już nowym flakonem, ale korek w dalszym ciągu jest zaokrąglony z góry, 2 kolorowy, dolna połowa srebrna i granat (matowy) górna połowa. Wersja UK posiada korek płaski z góry z przewagą granatowego plastiku.

Posiadałem 30ml Germany od jednego z użytkowników z forum i sobie chwaliłem. Co prawda na pewno nie jest to już Euroitalia, ale zapach jest bardzo przyjemny,jego "ziołowość/ziołowatość"(?) została wtopiona w całość z z resztą składników, a cały ten miks sprawia wrażenie gładkiego, miękkiego, przyjaznego świeżo-ciepłego zapachu. Ciężko to opisać bo teraz już takich zapachów się nie produkuje

Zgadzam się z imiennikiem .Wersja Made In Germany to jeszcze w miarę fajna wersja Pour Homme. Otwarcie wprawdzie nie jest już tak bogate jak w starej Euroitalii, ale dalej jest całkiem przyzwoicie.Pojawiają się ziołowe akcenty, zapach ma dobrą projekcję i trwałość. Śmiem twierdzić że ta wersja jest nawet ciekawsza od trzeciej odsłony Euroitalii, np. tej z 2005 roku.Wersji UK nie kupię nigdy, miałem próbkę i na tym zakończyłem znajomość z tą wersją.Z dostępnością wersji Germany jest już problem, w końcu od 2012 roku jest już wersja UK.Na Ebay widziałem już nawet wersję Germany opisaną jako Vintage.Moim zdaniem jeśli mieć w swojej kolekcji Dolce & Gabbanę Pour Homme to tą produkowaną przez Euroitalię do 2004 roku ( pierwsza lub druga wersja) bądź wersję Germany ;)

paradox

Forumowicz

Post05 grudnia 2017, 13:11 - Wt

Wersje made in france są już na półkach w niektórych perfumeriach, ale nie miałem okazji przetestować, bo nie było testera. Za parę lat ludzie będą płakać za made in UK, jak już zniknie z półek i wtedy to będzie pożądany i wychwalany vintage ;)

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post05 grudnia 2017, 15:10 - Wt

watpie czy ktos bedzie plakal i tesknil za wersja UK,o tej wersji szkoda rozmawiac a plakac to juz wcale :lol: mam nadzieje ze nowa wersja made in france bedzie zblizona do wersji germany o euroitali nawet nie wspomne bo to juz wogole bylaby magia :D

PAWEL

Forumowicz

Post05 grudnia 2017, 21:56 - Wt

Również nie sadze aby ktokolwiek plakal za wersja UK.
Znam wszystkie 3. Roznica kolosalna. Ciekawe kiedy testery pojawia sie w nowej wersji.
Poszukuje korka do Chanel Antaeus

Artplum

Ultra Perfumaniak

Post06 grudnia 2017, 07:52 - Śr

paradox napisał(a):Wersje made in france są już na półkach w niektórych perfumeriach, ale nie miałem okazji przetestować, bo nie było testera. Za parę lat ludzie będą płakać za made in UK, jak już zniknie z półek i wtedy to będzie pożądany i wychwalany vintage ;)

Oczywiście, a jak przeniosą produkcję do San Escobar, to France zyska status szlachetnego vintydza ;)
Artur

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post12 stycznia 2018, 17:11 - Pt

wszedzie sa testery UK czy ktos robil test wersji made in france?produkty sprzedaja made in france a testera "nima" :( czytalem jakies komenty na b.. czy fragrze.com i opinie bardzo pozytywne ze jest znacznie lepsza od Uk i lepsze parametry
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie