Teraz jest 24 kwietnia 2018, 15:45 - Wt

• Reklama

Versace - Eros

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Versace - Eros

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
4%
2 - Słaby
13
13%
3 - Przeciętny
17
17%
4 - Dobry
28
28%
5 - Bardzo dobry
34
34%
6 - Genialny
5
5%

Liczba głosów : 101

• Autor
  • Wiadomość

belmondoo

Aktywny forumowicz

Re: Versace - Eros

Post23 września 2017, 11:52 - So

Zgadzam się z MHW kupiłem jakieś 2 miesiące temu flaszkę erosa na prezent dla ojca- najświeższy wypust. Testowałem sobie ostatnio- trwałość i projekcja astronomiczne. Także opowieści o reformulacji czy zmianie soku można między bajki włożyć.

Epyon

Forumowicz

Post23 września 2017, 12:06 - So

W czwartek przyszedł do mnie tester i potwierdzam kosmiczne parametry - o 5 rano zaaplikowałem zapach, o 20:00 wciąż był bardzo wyraźnie wyczuwalny. :)
A swoją drogą to bardzo się z Erosem polubiliśmy, to chyba będzie mój drugi, po Encre Noir A l'Extreme ulubiony zapach na jesień.

BoskiPogba99

Post23 września 2017, 12:07 - So

belmondoo napisał(a):Zgadzam się z MHW kupiłem jakieś 2 miesiące temu flaszkę erosa na prezent dla ojca- najświeższy wypust. Testowałem sobie ostatnio- trwałość i projekcja astronomiczne. Także opowieści o reformulacji czy zmianie soku można między bajki włożyć.

No ja mam odlewkę, psiknę się w domu i wiadomo że w domu czuć ;) poszedłem do szkoły i się spytałem czy czuć je a wylałem na siebie dosyć sporo to koleżanka mi powiedziała że nie czuje nic...czy ja mam taką skórę czy jak.....

belmondoo

Aktywny forumowicz

Post23 września 2017, 12:31 - So

Może to twoja skóra, może koleżanka miała zatkany nos, może nie spodobał jej się ten zapach i wolała powiedzieć, że nie czuje niż sprawić ci przykrość. Opcji jest wiele ale na pewno nie jest nią słaba trwałość i projekcja Erosa :mrgreen:

Salvin

Forumowicz

Post23 września 2017, 12:31 - So

To w akcie desperacji przetestuj La Vie Est Belle :D Ja nie będzie się trzymać to pozostaje tylko... przeszczep skóry :lol:

MrMole

Aktywny forumowicz

Post23 września 2017, 12:34 - So

Pamiętam Erosa z 2014 i 2015, nikt mi nie wmówi, że nie ma żadnych różnic.

BoskiPogba99

Post23 września 2017, 13:24 - So

belmondoo napisał(a):Może to twoja skóra, może koleżanka miała zatkany nos, może nie spodobał jej się ten zapach i wolała powiedzieć, że nie czuje niż sprawić ci przykrość. Opcji jest wiele ale na pewno nie jest nią słaba trwałość i projekcja Erosa :mrgreen:

Jak naprawdę podszedłem blisko powiedziała że ładny zapach ale to było mniej wiecej na wyciągniecie ręki...Nie wiem co mam robić z tym, MrMole powiedział że widać różnicę także może być coś na rzeczy.

Homme

Forumowicz

Post23 września 2017, 16:36 - So

Przy czym to niekoniecznie musi być reforma. Często zapach się różni parametrami w zależności od tego na jaką partię się trafii. Miałem tak z wieloma, ostatnio narzekałem na parametry Azzaro Chrome z 2017r, a żadnej reformulacji od paru lat nie było. Po prostu trafił się taki flakon. Możesz mieć podobnie z Erosem, sprawdzałeś testery w perfumeriach?

MrMole

Aktywny forumowicz

Post23 września 2017, 17:52 - So

Rozumiem, ale mimo wszystko zostaje przy swoim. Testowałem z dwóch flaszek, dokładniej z Sephory i SuperPharmy zlokalizowanych w CH Promenada w Warszawie. Na poprzedniej stronie podałem nawet kod jednej z tych "trefnych" flaszek.
Sytuacja jest identyczna jak w przypadku One Milliona (podstawowej wersji, rok wyd. 2008) i Invictusa (rok wyd. 2013), również zostały wykastrowane. Dlaczego Eros (rok wyd. 2012) miałby być oszczędzony?
Jest osoba, która znała Erosa powiedzmy, 2-3 lata temu i porównuje wersję teraźniejszą?
Doskonałe parametry ma teraz Dylan Blue.

W Chrome też majstrowali, w 2014 miałem używaną flaszkę z 2007, możesz mi wierzyć. Akurat w tym przypadku reformulacja wyszła tylko i wyłącznie na plus, już nie ma tej sztucznej metaliczności, która męczyła od prysznica do prysznica.

BoskiPogba99

Post23 września 2017, 20:38 - So

Homme napisał(a):Przy czym to niekoniecznie musi być reforma. Często zapach się różni parametrami w zależności od tego na jaką partię się trafii. Miałem tak z wieloma, ostatnio narzekałem na parametry Azzaro Chrome z 2017r, a żadnej reformulacji od paru lat nie było. Po prostu trafił się taki flakon. Możesz mieć podobnie z Erosem, sprawdzałeś testery w perfumeriach?

Niestety najbliższa perfumeria jest oddalona o dużo kilometrów...a w rossmanie raczej go nie ma ;) Niebieski issey na mnie całkiem spoko siedzi(chyba) wreszcie 20 próbka i trafione xD

siwy

Forumowicz

Post23 września 2017, 23:19 - So

MrMole napisał(a):Pamiętam Erosa z 2014 i 2015, nikt mi nie wmówi, że nie ma żadnych różnic.

+1

Chyba, że w makeup sprzedali mi fejkowy tester. Jest ucięte otwarcie zapachu, jakby od razu startował bazą a w starych wypustach było waniliowe jabłko.
Miałem flakon zaraz po premierze, teraz chciałem wrócić i, niestety, ale to nie jest to samo.

MrMole

Aktywny forumowicz

Post24 września 2017, 08:27 - N

Dokładnie o tym samym pisałem stronę wcześniej, nie ma otwarcia, na "dzień dobry" jest baza perfum.

banannba12

Forumowicz

Post24 września 2017, 12:35 - N

Ja mam wersje premierowa to jest piękne otwarcie a po pewnym czasie robi się pudrowo waniliowo jest to najtrwalszy zapach w mojej kolekcji i strasznie słabo ze go wykastrowali muszę oszczędzać zatem ostatnie 20ml

Mirek24

Post13 października 2017, 08:18 - Pt

Ja właśnie odebrał wczoraj butle z paczkomatu, i przetestowałem. Zaaplikowałem kilka razy wczoraj o godzinie 15.30 i czuje je nawet teraz, kiedy pisze tego posta. Także jestem zaskoczony trwałością :) Projekcja też jest na dobrym poziomie, trochę mnie podduszał ten zapach przez pierwsze 2-3h. Ale mimo to jestem zadowolony :) Rok produkcji 2016.

Leszczu

Forumowicz

Post13 października 2017, 22:40 - Pt

Mogę się mylić, ale wydaje mi się że w przypadku Erosa może być podobnie jak w przypadku Medusy. Roczniki 2015, 2016 pewnie są mocarne w parametrach, a z 2017r. już znacznie słabsze. Nie wiem, może to wszystko po to żeby ludzie przerzucili się na Dylan Blue? Czasem odnoszę wrażenie że producentów perfum nie obchodzi że dany zapach podoba się wielu osobom taki jaki był dotychczas. Prędzej czy później albo zostaje poddany zmianie formuły albo wycofany całkiem.

Mirek24

Post14 października 2017, 08:20 - So

Bardzo możliwe, akurat posiadam też butlę wymienionego przez Ciebie zapachu no i to jest porażka. W ogóle on się na mnie nie trzyma. Eros, jeżeli chodzi o projekcje i trwałość miażdży tego Dylana. Oczywiście w moim przypadku, nie wiem jak u innych.

// Nie cytuj w całości postów , na które odpowiadasz jako ostatni - Lucjan

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post14 października 2017, 09:51 - So

Nie wiem jak obecnie, ale pierwotna wersja Erosa z całą pewnością miała lepsze parametry od Dylan Blue.

Homme

Forumowicz

Post15 października 2017, 10:52 - N

Eros to bardzo fajny zapach przez pół godziny od aplikacji. Taki mentolowo-cytrusowy, podobny trochę do SAUVAGE. Potem jest gorzej, nie mogę się przekonać do nuty serca, która jest do bólu słodkim mdłym ulepem, w tle zalatując trochę JPG Le Male. Natomiast baza ok zmysłowa i niebanalna. Cóż, trochę się zawiodłem, może się jeszcze przekonam, generalnie liczyłem na mniej cukru w cukrze...

Flakon fantastyczny!

soven94

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Post15 października 2017, 17:35 - N

Mam próbkę z e-glamour i nie jest to tytan trwałości. Projektuje mocno przez pierwsze 1-2h, potem szybko cichnie. Początek przyjemny, miętowy, potem głównie tonka i słodycz. W sumie nic ciekawego poza początkiem. Nie kupię flakonu
" jakaż to oszczędność czasu zakochać się od pierwszego wejrzenia..."

Straganik: viewtopic.php?f=52&t=15975

http://www.fragrantica.com/member/1022497/#

kiddi

Forumowicz

Post15 listopada 2017, 21:55 - Śr

Straszny hype musi na to być ... W D i S puste testery dopiero w aptece był ;)
Ogólnie zapach bardzo kiepski i ta legendarna trwałość/projekcja gdzięś uciekła.Taki spicebomb czy Salvatore Ferragamo Uomo niszczą ten twór kompozycją czy parametrami
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie