Teraz jest 10 grudnia 2018, 23:24 - Pn

• Reklama

Thierry Mugler - A*Men Pure Havane

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Thierry Mugler - A*Men Pure Havane (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
3%
2 - Słaby
1
1%
3 - Przeciętny
6
9%
4 - Dobry
18
26%
5 - Bardzo dobry
32
46%
6 - Genialny
11
16%

Liczba głosów : 70

• Autor
  • Wiadomość

VitalR

Re: Thierry Mugler - A*Men Pure Havane

Post04 listopada 2016, 23:54 - Pt

7 godzin już minęło zapach jest nadal wyczuwalny. Biorę go :D na okres chlodniejszych dni wydaje się być trafiony.
Na drugiej ręce mam givenchy only absolute. Również czuć wyraźnie po tym samym czasie jak ph ale wg mnie nie ma podjazdu do havany. Wracając z Turcji tydzień temu zaszedlem do bezclowego i pure malt przyciągnął uwagę ale chyba havana lepsza choć malt mi się też podobał czego już nie mogę powiedzieć o klasyku.. Damska wersja podoba mi się bardziej jeśli o klasyka chodzi.

Na nadgarstku mam bentleya for Men intense. Czuć nadal ale chyba zaryzykuje w ciemno w wersję edt bo jednak chyba nie jestem aż tak przekonany do niego. Wersja edt (tester) była pusta w sklepie..

supermariobros

Ultra Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post25 października 2017, 15:31 - Śr

Bardzo miłe zaskoczenie!
Dostałem od kolegi z forum próbkę tego, jakże miłego zapachu i muszę powiedzieć, że jestem nim oczarowany.
Złapałem się po raz kolejny na tym, że połączenie miodu i tytoniu na mojej skórze wybrzmiewa bardzo smakowicie, do tego słodkości wanilii, dzięki czemu tytoń nie jest tak szorstki, jak np w TV, stąd nie porównywałbym Pure Havane do TF- inny odcień tytoniu jak dla mnie.
Naniosłem trochę tego soku na dłoń, i czuję, że niestety projekcją nie uderza, niestety nie mam tyle soku, żebym mógł przeprowadzić testy globalne.
Jest naprawdę bardzo dobrze, o dziwo pokusiłbym się o stwierdzenie, że jest lepszy od klasyka, do którego swoją drogą mam spory sentyment.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Southpaw

Aktywny forumowicz

Post25 października 2017, 19:16 - Śr

Ja wam zazdroszczę że czujecie w tym miód i tytoń :D Dla mnie pure havane to tylko i wyłącznie słodkie wiśnie , takie ulepowate. Pachnie niemal identycznie jak wiśniowa huba buba od początku do końca:P 0 ewolucji na mojej skórze.

lektor1993

Forumowicz

Post21 lutego 2018, 14:37 - Śr

Jestem w posiadaniu odlewki od supermariobros. Gdyby nie nazwa oraz flakon, to w życiu bym nie pomyślał że ten zapach to flanker a*men'a. Otwarcie przypomina cygaro, którego liście były namaczane w syropie wiśniowym. Po około godzinie już do samego końca tytoń przechodzi na dalszy plan, a główne skrzypce gra... miód. nie czuję ani tej "mleczności" ani toffi ani paczuli. trwałość na poziomie 10h, projekcja bardzo dobra przez 2h, potem mniej więcej na pół metra. zostawia potężny ogon.

ja mu wstawiam 5/6. Nie jest to zapach specjalnie odkrywczy (Bvlgari Man też posiadał jako główny motyw woń miodu), ale bardzo dobrze zmieszany z bardzo dobrymi parametrami. Jak lubisz zapachy typu gourmand ale nie przepadasz za otwarciem klasycznego a*men'a, sądzę iż jest to pozycja obowiązkowa do bliższego zapoznania. ;)

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post21 lutego 2018, 14:42 - Śr

Pure Havane jest zwyczajnie przepysznym zapachem! :D
Foliowy Ranger

poison

Aktywny forumowicz

Post21 lutego 2018, 16:40 - Śr

Oj tak, przepysznym i dość uniwersalnym, co prawda flakon mam od niedawna ale myślę, że na wiosnę na pewno się nada, jak z latem? Czas pokaże. ;) Nie jest to żaden ulepek który miałby męczyć, połączenie wiśni (której w składzie nie ma) z tytoniem jest fantastyczne! Później jak już zostało powiedziane, wiśnia się wycofuje, robi się bardziej miodowo i przyjemnie.
Projekcja czy trwałość w porównaniu do klasyka jest gorsza ale nie na tyle by móc na nią jakoś specjalnie narzekać.
To mój drugi A*Men z którym mam do czynienia (po klasyku) i uważam za w pełni udany blind-buy.
Ode mnie otrzymuje uczciwą 5tkę.
Ostatnio edytowano 09 kwietnia 2018, 22:33 - Pn przez poison, łącznie edytowano 2 razy

grembi

Bardzo aktywny forumowicz

Thierry Mugler - A*Men Pure Havane

Post21 lutego 2018, 16:55 - Śr

Ja na "protekcję" nie narzekam :-)

poison

Aktywny forumowicz

Post21 lutego 2018, 18:41 - Śr

Ja także, po prostu jest słabsza od klasyka ale również na bardzo dobrym poziomie. :)

Moody

Forumowicz

Post22 lutego 2018, 17:38 - Cz

Rownież jestem tutaj, bo nabyłem odlewkę od supermariobros.

I przyznam szczerze, że to otwarcie troszkę przytłacza, ale w zasadzie chwilowo. Potem bardzo fajnie pachnie. I spodobał mi się na tyle, że dzisiaj znów go użyłem.

Choć mam obiekcje co do trwałości i wydaje mi się, że bardzo szybko robi się słąbo wyczuwalny przeze mnie.

slawekwch

Forumowicz

Post11 czerwca 2018, 18:48 - Pn

Obawiałem się zapachu, bo zakup w ciemno, a nie jestem jakimś wielkim fanem tytoniu. Na szczęście potwierdziły się opinie, że tytoniu tutaj raczej jest niewiele, a pierwsze skrzypce grają wiśnie, wanilia, może czekolada? Jest słodko i jak to mario wyżej określił przepysznie.

Ostatnio pozbyłem się resztki The One EDP z myślą o zakupie większego flakonu, ale na chwilę obecną Pure Havane go z powodzeniem zastąpi, tym bardziej, że ma sporo lepsze parametry, a w moim odczuciu jest w bardzo podobnym klimacie.
Zapach na jesień i zimę lub wieczory całorocznie. Myślę, że nawet w letni wieczór nie będzie zbyt przytłaczający jeśli nie przesadzimy z aplikacją. Dosyć uniwersalny jeśli chodzi o ubiór, raczej sprawdzi się do wszystkiego. Dobry też będzie z niego randkowiec.
Parametry dobre, choć też nie jest to raczej beast-mode. Na wieczorne wyjście spokojnie wystarczy i będzie o sobie dawał znać przez kilka dobrych godzin. Fantastyczna pozycja dla osób, które lubią słodkie gourmandy.
Ode mnie 5.
http://perfuforum.pl/viewtopic.php?p=539073 - Stragan - Odlewki Invictus Aqua, Prada L'Homme, Ultra Male, Ultra Zest i inny mainstream - Chanel, Dior, itp.

Belial Lord

Ultra Perfumaniak

Post27 czerwca 2018, 18:27 - Śr

Pure havane to naprawde piekny zapach!wisnie,miod z tytoniem (choc za wiele go nie ma)w otwarciu po DNA klasyka koncowej fazie,podoba mi sie ,smakowity zapach idealnie nadajacy sie na jesien,zima a nawet i wczesna wiosna,nie jest killerem pod wzgledem parametrow ale nie jest tak zle,na mnie trwalosc w okolicach 8-9h projekcja nie jest atomowa ale przy blizszym kontakcie spokojnie wyczuwalna,randki jak najbardziej,wieczorne wyjscia rowniez.bardzo fajny zapach i osobiscie polecam,cena internetowa bdb

gabriel@dag.pl

Perfumaniak

Post28 czerwca 2018, 17:09 - Cz

tak jest bardzo dobry
nawiasem maniac jedyny amen który mi leży :D

lunkis

Post28 czerwca 2018, 22:06 - Cz

I Wasze opinie mnie cieszą, butelczyna już do mnie jedzie i to wszystko Wasza wina :lol:
Tylko randki już dawno poza mną, wieczorowe wyjścia też przeminęły i kiedy ja się będą tą Havaną psikał :cry:
A tak serio to ciekaw jestem tego zestawienia wiśni z tytoniem i miodem ;)
Nie jestem stary - jestem VINTAGE

poison

Aktywny forumowicz

Post29 czerwca 2018, 08:57 - Pt

To prawda, osaczyliśmy Cię w innym wątku i za bardzo nie miałeś już wyjścia. :lol:
Połączenie naprawdę dobrze zmiksowane, wiśnia później się wycofuje nieco ale nadal tkwi w kompozycji, jak dla mnie to zrównuje się poniekąd z innymi składnikami.
Dobrze, że mam dekant z własnego flakonu w pracy, zaraz sobie walnę strzała na ręke i poanalizuję raz jeszcze ten, jakby nie było - udany zapach.
Mam nadzieję, że nie pożałujesz po naszych namowach tego zakupu, a wierz mi, że i do biura i na rodzinne wypady sprawdzi się super, to nie jest inwazyjne pachnidło, nawet używając go w wysokich temperaturach nie czułem się przytłoczony.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post29 czerwca 2018, 09:04 - Pt

Pozwoliłem sobie to zobrazować... :lol:

this-is-sparta.jpg
this-is-sparta.jpg (101.73 KiB) Przeglądane 462 razy
Foliowy Ranger

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post29 czerwca 2018, 10:26 - Pt

:D :D:D

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino - mój mały świat zamknięty w butelce...

lunkis

Post29 czerwca 2018, 11:32 - Pt

Super :D :D :D
Ale tak łatwo się nie poddam, za pazuchą mam linę i się wykaraskam :lol:

Bazyli

Aktywny forumowicz

Post29 czerwca 2018, 11:59 - Pt

Linka Ci potrzebna nie jest, jak się dobrze Kourosem zrosisz, będziedz się unosił na skrzydłach, niczym mlody Bóg :D.

Bazyli nadaje mobilnie...
Good Life, Xeryus Rouge, Kouros, Zino - mój mały świat zamknięty w butelce...

lunkis

Post29 czerwca 2018, 13:55 - Pt

Bazyli :D gdybym ja tam był Korosikiem potraktowany, to ten wypierdek już dawno by z tych sandałek wyskoczył :lol: :lol: :lol:

MHW

Post29 czerwca 2018, 15:58 - Pt

A ja nadal sie waham, widze sporo bardzo sprzecznych opinii, wiecej niz w przypadku innych zapachow. Bo z jednej strony mizerna twalosc, z drugiej duza, z jednej slapa projekcja z drugiej gigantyczny ogon. Tu London, tam Dreamer.
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie