Teraz jest 21 listopada 2018, 17:17 - Śr

• Reklama

S. T. Dupont - Passenger for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena S. T. Dupont - Passenger for Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
11%
4 - Dobry
4
44%
5 - Bardzo dobry
3
33%
6 - Genialny
1
11%

Liczba głosów : 9

• Autor
  • Wiadomość

lichu

Bardzo aktywny forumowicz

S. T. Dupont - Passenger for Men

belor

Re: S. T. Dupont - Passenger for Men

Post30 sierpnia 2011, 12:07 - Wt

Zarówno Passenger jak i Noir od S.T. Duponta są dostępne w Douglasie. Testowałem oba, a w zasadzie niuchnąłem w blotter i pośród wielu innych zapachów w tym dniu nie przebiły się do mojej świadomości, ale myślę, że trzeba by im dać szansę, żeby powiedzieć coś choć względnie "obiektywnie". Dupont pour homme, to świetne pachnidło, tak swoją drogą.

j2k

Forumowicz

Post30 sierpnia 2011, 12:08 - Wt

belor - ja psiknalem sobie passengera na nadgarstek i nie moge sie oderwac od nich serio :) Czytalem jedynie na zagranicznym forum o nich ze nie trwaja dlugo, ale to mysle trzeba indywidualnie sprawdzic, a skoro sa w Douglasie to nie ma z tym problemu :)

j2k

Forumowicz

Post30 sierpnia 2011, 12:08 - Wt

niecaly tydzien temu psiknalem na nadgarstek Passenegera i troche sie "dostalo" na rekaw swetra tej pieknej cieczy...sweter odlozylem do szafy, dzis wyciagam inny sweter (lezal pod tym, ktory byl skropiony) wacham go z przodu i tak kombinuje co tak swietnie pachnie, jakby proszek ale za slodkie, pozniej patrze do szafy i sie zorientowalem ze to musi byc passenger Coraz blizej do zakupu ST w moim wydaniu ) :)

radigy

Forumowicz

Post30 sierpnia 2011, 12:09 - Wt

Dzisiaj zaaplikowałem sobie właśnie Passengera. Zapach jest świetny. Początek rewelacyjny, później trzyma równy wysoki poziom a później się roooooozmyyyyyyyywaaaaaaaa niestety troche :< godny polecenia i tak

Jordani

Post30 sierpnia 2011, 12:10 - Wt

Już od kilku dni używam codziennie. Świetny zapach! Mało znana marka w Polsce. Polecam sprawdzić :)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post03 kwietnia 2012, 22:20 - Wt

Testowałem dzisiaj z próbki.Jestem totalnie zaskoczony.Na plus.
Otwarcie niezwykle mocne, nieco słodkawe.Po godzinie obrót o 180' i wyłania się coś prawie identycznego jak...CHANEL Allure Homme Sport czy też VERSACE PH.Oba zapachy w jednym klimacie,więc łatwo pomylić.
Dla fanów obu wspomnianych zapachów szczerze polecam.Zwłaszcza,że kosztuje naprawdę niedużo.

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post03 stycznia 2013, 22:55 - Cz

Dziś testuję ten zapach i jestem pod wrażeniem,to drugi zapach który poznałem od ST Dupont i oba są dobre,choć Passenger lepszy od Noir. Zapach ma na mojej skórze dobrą projekcję,zagłuszył Zino,Solo i Nightflight,trwałość zapowiada się nieźle,mam go 4,5 godziny ale czuję wyraźnie,gdzie Zino aplikowałem o tej samej porze i muszę już jeździć nosem po skórze :) Nie znam się na składnikach,nawet trudno mi coś napisać jaki on jest,świeży ale tak ładnie podany. Dawno mój nos nie zaznał tyle radości,testy ponowię i możliwe że kupię sobie flache. POLECAM !

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post04 stycznia 2013, 20:19 - Pt

Ciesze się,że Ci się spodobał :) To całkiem fajna,aczkolwiek chyba niedoceniana (a może za mało znana) kompozycja.

maniek69

Aktywny forumowicz

Post06 stycznia 2013, 00:57 - N

Posiadałem flaszkę. Można powiedzieć, ze brat bliźniak Ck One.Jednak odrobine się różnią. Passenger szybko mnie nudził i odrobine drażnił.

maniek69

Aktywny forumowicz

Post06 stycznia 2013, 01:00 - N

Korekta !
Tamten to była wersja Cruise czy jakoś tak. Taki niebieski :)

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post06 stycznia 2013, 14:52 - N

Ano widzisz maniek,wg.fragnatica to dwa zupełnie inne zapachy ;)

Minęło sporo czasu od ostatniego testu,dziś podszedłem do niego drugi raz i moje zachwyty nad Passenegerem zostały nieco sprowadzone do parteru,jakbym wąchał wtedy inny zapach. Otwarcie jest przeciętne albo i nawet słabe (nie ogarniam składników więc nie napiszę nic więcej),myślę sobie może później będzie to co czułem wcześniej ale nic takiego,trochę się wyszumiał i ułożył ale to nie było to.... Tak jak pisałem wcześniej,trwałość i projekcja zdecydowanie na +,brałem prysznic,a jeszcze go trochę czuje po przytkaniu nosa do zgięcia łokcia. Ogólnie zapach nadal polecam przetestować,ale ja po drugim teście jestem nieco rozczarowany :( Dam mu 4-

swek

Aktywny forumowicz

Post16 października 2013, 07:18 - Śr

Zapach przyjemny - skojarzenia z zieloną roślinnością (słodkawy), dla mnie lepszy na wiosnę niż jesień, zima. Trwałość 5-6 godzin. Projekcja umiarkowana. Częściej używany potrafi się znudzić.

illusion

Aktywny forumowicz

Post04 stycznia 2015, 14:45 - N

Po bardzo udanym Dupont homme to kolejny dobry zapach od tej firmy który poznałem. Świeżo - drzewny. Ciężko wyróżnić jakiś konkretny składnik ale nuty podawane na fragnatica moim zdaniem nie są przekłamane. Zdecydowanie kompozycję dominuje kardamon, drewno gwajakowe i przyprawy. Zapach ma dosyć ostry charakter. W zasadzie na każdą okazję się sprawdzi doskonale. Uniwersalność to tutaj mocna strona. Najlepsze pory roku na te perfumy to moim zdaniem wczesna wiosna/jesień. Stosunek jakość-cena bardzo dobry. Ocena 4.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post14 września 2016, 15:19 - Śr

Jak z imbirem w tym zapaszku ? Czy można porównać do YSL L'Homme ?

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie