Teraz jest 10 grudnia 2018, 02:42 - Pn

• Reklama

Kenzo - Power

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Kenzo - Power (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
8
17%
4 - Dobry
16
33%
5 - Bardzo dobry
20
42%
6 - Genialny
4
8%

Liczba głosów : 48

• Autor
  • Wiadomość

sabbracadabra

Forumowicz

Re: Kenzo - Power

Post11 września 2016, 21:18 - N

Nazwa "Power" wybitnie przekłamana, nazwałbym tę wodę raczej Kenzo Subtle. Ale to nie jest zarzut. Flakon za to prześwietny. A co do zapachu, to dzięki opiniom o nim jako uniseksie zbaczającym w kobiecą stronę utwierdziłem się w przekonaniu, że mam dużą tolerancję na wody nietryskające testosteronem. Przy noszeniu go nie miałem ani jednej myśli o niemęskości tego świeżego kwiatowego zapachu i czułem się w nim świetnie. Nawet nie spodziewałem się, że tak mocno wytyka mu się kobiecą naturę. Przy dyskusjach o starych zapachach spotykałem na forum opinie, że "takich wód jak [wstaw ulubiony powerhouse z lat 80.] już nie robią i teraz są same przyjemniaczki, a nie zapachy dla prawdziwych mężczyzn". A ja tutaj zasmęcę na odwrotną nutę. W mainstreamie mało jest właśnie takich subtelnych, rzekomo niemęskich wód. Dior Homme przekonał tłumy do szminkowego irysu w męskich zapachach, ale gdzie są następcy lekkiego Kenzo Power?

agat1969

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 września 2016, 06:47 - Pn

Pewnie wąchałes obecna wersje
Choć i najnowszy wypust dla mnie to i tak Power
Mente et Malleo

sabbracadabra

Forumowicz

Post12 września 2016, 07:47 - Pn

Mówiąc Power, nie miałem na myśli trwałości i projekcji, tylko rodzaj kompozycji – nie był to zapach ciężki, dominujący jak np. A*Men, lecz lekka i zwiewna woda. Masz jednak rację, że moje pierwsze zdanie było mylące i pewnie pierwsze skojarzenie czytelnika co do braku "Poweru" to mierne parametry, a nie grupa zapachowa. Teraz nie pamiętam już, jak prezentowały się parametr, ale akurat dobrze pamiętam, że miałem próbkę w 2008 roku, czyli niedługo po premierze, bo drugiej z otrzymanych przy zamówieniu próbek użyłem na weselu w tamtym roku

ARANTES

Forumowicz

Post19 stycznia 2017, 13:29 - Cz

Jestem ciekawy jak się mają najnowsze wypusty do tych z przed kilku lat.
Osobiście posiadam flaszkę z grudnia 2013...nie mam jak porównać do tego co było przed i z wypustami z obecnego, lub zeszłego roku.

CoPerfumy Bajka ! - jakbym zanurzył się w chłodnym lazurowym jeziorze przy wodospadzie, a wokoło pełno kwitnących kwiatów...mmm ^^,

mateuszolech

Forumowicz

Post24 listopada 2017, 16:50 - Pt

Jest to niezwykły zapach ! Dziwny to napewno ! Nie ma aktualnie w sieciówkach niczego podobnego. Czuć tutaj rękę Oliviera Polge :) Jego męskie pachnidła są bardzo nowoczesne. Dla mnie Power to poezja, jest w pewien sposób pełen spokoju, przestrzeni... Ciężko to opisać bo kampania oddaje to idealnie.

Jeżeli chodzi o nuty zapachowe... hmmm początek jest dziwny, mam wrażenie jakbym wąchał pomarańczowy Vibovit dla dzieci i nasuwa mi tutaj myśl Chanel no.5 L'eau, które są dziełem Oliviera :) Początek jest zdecydowanie ostry i cytrusowy, natomiast póżniej są wspomniane kwiaty. Najbardziej chyba wybija się jaśmin. Power jak nazwa wskazuje ma power ! Projektuje mocno ! Trwałość też nie najgorsza :)

RAVENSHEART

Forumowicz

Post31 grudnia 2017, 11:48 - N

Kiedyś miałem próbkę z odlewek i był dla mnie zbyt kwiatowy(2-3 lata temu). Może trzeba zrobić drugie podejście - chociażby ze względu na flakon.

bania

Post08 marca 2018, 19:55 - Cz

Istnieje podobieństwo do Aqua Mat, Masaki?

e: dzięki.
Ostatnio edytowano 08 marca 2018, 21:19 - Cz przez bania, łącznie edytowano 1 raz
Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

Grzegorz

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

arek

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post11 marca 2018, 22:50 - N

Uwaga!
One uzależniają. Odradzam sprobowania tego towaru :lol:
...nie liczy się wygląd ...ważne co masz do powiedzenia i jak pachniesz !!!

Jack

Aktywny forumowicz

Post13 września 2018, 18:08 - Cz

Czy ktoś jest w stanie podać wage pustego lub pełnego flakonu Kenzo power 60ml ?
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie