Teraz jest 13 grudnia 2018, 09:12 - Cz

• Reklama

Kenzo - Power

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Kenzo - Power (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
8
17%
4 - Dobry
16
33%
5 - Bardzo dobry
20
42%
6 - Genialny
4
8%

Liczba głosów : 48

• Autor
  • Wiadomość

maniek69

Aktywny forumowicz

Kenzo - Power

Post29 sierpnia 2011, 18:21 - Pn

Niesamowity zapach, zaskoczył mnie bardzo, ale to BARDZO. Przepyszna nuta cynamonowo-jabłkowo-kwiatowa. Szary Boss przy Kenzo Power to słaby zapach (!) tak zgadza sie, nie przewidziało wam sie :P Pachnie jak kawałek ciepłego ciasteczka, wyciagnietego dopiero z pieca, najlepsza szarlotka na swiecie, której aromat zwala z nóg. Piękne nuty kwiatowe dodaja Kenzo mniej kulinaryjnego wydźwięku. Róża, jaśmin, frezja-serce zapachu to bomba kwiatów, która zaciekawi również kobiety do testu, bo zapach jest dosyc unisexowy. Pierwszy niuch przyspieszył bicie serca.
Polecam test. Kurde pozycja obowiazkowa i kolejny wydatek.

pirath

Super Perfumaniak

Re: Kenzo - Power

Post29 sierpnia 2011, 18:21 - Pn

narobiłeś mi apetyt... dosłownie i w przenośni... szkoda że zima się kończy bo to pewnie zapach raczej na chłodniejszą porę roku?

maniek69

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:22 - Pn

Kurcze, Pirath ty stary wyjadacz zwracasz uwage na takie szczegóły jak pory roku przy użyciu perfum ? :shock: Power ma to do siebie że bedzie pasował i zima i latem, więc nic tylko testować i ewentualnie zakupić.

RayFlash

Super Perfumaniak

Post29 sierpnia 2011, 18:22 - Pn

pirath napisał(a):narobiłeś mi apetyt... dosłownie i w przenośni... szkoda że zima się kończy bo to pewnie zapach raczej na chłodniejszą porę roku?

Moim zdaniem perfumy na każdą porę roku. Dla mnie to świeży, kwiatowo-pudrowy zapach, mało męski, przyjemny. Nie wyczuwam w nim cynamonu, więc i nie kojarzy mi się z szarlotką, ale szczerze mówiąc, boję się z Mańkiem polemizować na temat jego skojarzeń po tym, jak załatwił mi Dreamera. ;)

Tomek

Forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:23 - Pn

Zaciekawiłeś mnie tym opisem. Choć plany zakupowe mam na najbliższe miesiące raczej sprecyzowane to z chęcią go przetestuje. Mam też nadzieję Mańku że zainteresujesz się interpunkcją równie mocno co perfumami ;)

maniek69

Aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:24 - Pn

RayFlash napisał(a): Dla mnie to świeży, kwiatowo-pudrowy zapach, mało męski, przyjemny

W pełni sie z Toba Ray zgadzam, a co do szarlotki to ja zdecydowanie ja czuje :) W sumie to sie nie znam i pewnie mi sie wydaje :P
Nie, nie wydaje mi sie, tam jest wielka szarlota podana przez babcie :P

Jack

Aktywny forumowicz

Proszę was ja już jestem bankrutem a pomimo tego nie mogę opanować się przed kupowaniem kolejnych zapachów :?

pirath

Super Perfumaniak

twierdzicie że to raczej letni zapach?, lekki?, unisexowy?
a ja się łudziłem że to coś cięższego liczyłem po cichu na cięższe kenzo....

i tak przyznaję dzielę zapachy na letnie i zimowe, a nawet dzienne i wieczorowe, choć sam się przyznaję do częstego łamania tych podziałów i stosowania wg własnego widzimisię
... jednak nie miałbym sumienia męczyć znajomych m7 w letni wieczór w knajpie przy szklaneczce mohito ;)

qaz123

Post29 sierpnia 2011, 18:25 - Pn

Kenzo Power - to letni zapach i basta. Na zimę - raczej bez sensu.

Bardzo, bardzo podobny do Issey'a. Dlatego też zrobił się bardzo popularny.

Każdej kobiecie się podoba - bo to damski "kwiatowiec" przeznaczony dla faceta.

Żadnego jabłka- a już tym bardziej w wersji "szarlotka" - to tam nie ma. Sorry

Zapach super.

ironiczny

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:26 - Pn

Do Issey? :(
Fuj!
Ale i tak przetestuję. :twisted:

lichu

Bardzo aktywny forumowicz

Post29 sierpnia 2011, 18:27 - Pn

Dzisiejszy dzień (+20 stopni) pozwolił mi ubrać ten przepiękny zapach od kenzo, aż wstyd powiedzieć ze dopiero poznałem go, w tym roku. Niestety bardzo sceptycznie podchodziłem do marki, co było wielkim moim błędem także bardzo mocno polecam tym którzy jeszcze nie mieli okazji poznać zapachu jest wyjątkowy i nie banalny - jedyny lekki kwiatowiec który jestem wstanie nosić bez problemu.

RoQ

Super Perfumaniak

Post01 października 2011, 10:40 - So

Mocno szykuję się do zakupu Kenzo Power, a jakoś nie miałem okazji znaleźć testera.
Jako, że bardzo lubię męskie, kwiatowe zapachy zapytam - czy da się porównać KP do Fleur du Male, czy to zupełnie inne bajki?
Bo Fleur to dla mnie wzorzec męskiego kwiatowca, ale chciałbym mieć coś alternatywnego.
Ostatnio edytowano 01 października 2011, 11:30 - So przez RoQ, łącznie edytowano 1 raz

1kemoT

Forumowicz

Post01 października 2011, 11:07 - So

RoQ napisał(a):Mocno szykuję się do zakupu Kenzo Power, a jakoś nie miałem okazji znaleźć testera.
Jako, że bardzo lubię męskie, kwiatowe zapachy zapytam - czy da się porównać KP do Fleur du Male, czy to zupełnie inne bajki?
Bo Fleur to dla mnie wzorzec męskiego kwiatowca, ale chciałbym mieć coś alternatywnego.

Moim zdaniem to zupełnie inne opowieści.
Fleur jest takie jak reklama, kąpiesz się w kwiatach.
Kenzo jak ławeczka w parku, jest miło i przyjemnie, czasami docierają zapachy kwiatów.

Ubrany w Fleur du Male nie pójdę na żaden kompromis.
Mając na sobie Kenzo można zrobić ze mną wszystko (prawie).

RoQ

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 01:36 - So

No to Kenzo Power jest pierwszy na mojej liście zakupów. Polubiłem Kenzo jako producenta. Kupiłbym go zaraz, ale jakiś skur... włamał mi się na konto PayPal, przy okazji obrobił mnie, i do czasu wyjaśnienia sprawy, zablokowali mi konto. A bez PayPala na ebay'u nie kupuję. :mrgreen:

Jeszcze tylko pytanie - EDT, czy Cologne? który i dlaczego? ;)

belor

Post08 października 2011, 02:17 - So

RoQ napisał(a):No to Kenzo Power jest pierwszy na mojej liście zakupów. Polubiłem Kenzo jako producenta. Kupiłbym go zaraz, ale jakiś skur... włamał mi się na konto PayPal, przy okazji obrobił mnie, i do czasu wyjaśnienia sprawy, zablokowali mi konto. A bez PayPala na ebay'u nie kupuję. :mrgreen:

RoQ następnym razem skomplikowane hasło ponad 10 znaków małe i duże litery, znaki specjalne i wyraz nie-słownikowy.
No i dobry firewall to podstawa.

RoQ

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 08:28 - So

belor napisał(a):
RoQ napisał(a):No to Kenzo Power jest pierwszy na mojej liście zakupów. Polubiłem Kenzo jako producenta. Kupiłbym go zaraz, ale jakiś skur... włamał mi się na konto PayPal, przy okazji obrobił mnie, i do czasu wyjaśnienia sprawy, zablokowali mi konto. A bez PayPala na ebay'u nie kupuję. :mrgreen:

RoQ następnym razem skomplikowane hasło ponad 10 znaków małe i duże litery, znaki specjalne i wyraz nie-słownikowy.

Na niewiele Ci się to zda, jeśli w kompie zagnieździ Ci się mały "szpieg"... :)

belor

Post08 października 2011, 09:31 - So

RoQ napisał(a):
belor napisał(a):

Na niewiele Ci się to zda, jeśli w kompie zagnieździ Ci się mały "szpieg"... :)

Dobry firewall, podkreślam dobry i może się gnieździć. Nic nie wyjdzie z systemu bez twojej wiedzy.
Ani trojan, ani backdoor, ani nawet rootkit.

RoQ

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 09:33 - So

Co polecasz? Ja mam tylko "fabryczny" w Viście...

belor

Post08 października 2011, 09:41 - So

Hehe, to się nie dziwię, że ktoś ci wjechał.
Zainstaluj Comodo Personal Firewall (http://www.comodo.com/home/internet-sec ... key10=true). W testach teoretycznych i praktycznych (na yt masz sporo), to najlepszy firewall darmowy, zresztą komercyjny również. Daje pełną kontrolę, jest intuicyjny etc.

Ja używam w pakiecie Internet Security (razem z antivirem - też możesz jeśli nie masz antywira, lub masz jakiś badziew - tylko odinstaluj najpierw stary).

RoQ

Super Perfumaniak

Post08 października 2011, 09:49 - So

belor napisał(a):Hehe, to się nie dziwię, że ktoś ci wjechał.
Zainstaluj Comodo Personal Firewall (http://www.comodo.com/home/internet-sec ... key10=true). W testach teoretycznych i praktycznych (na yt masz sporo), to najlepszy firewall darmowy, zresztą komercyjny również. Daje pełną kontrolę, jest intuicyjny etc.

Ja używam w pakiecie Internet Security (razem z antivirem - też możesz jeśli nie masz antywira, lub masz jakiś badziew - tylko odinstaluj najpierw stary).

Właśnie instaluję tego firewalla... Jak będzie OK, wywalę spy bota... Dzięki za pomoc :)
Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie