Teraz jest 16 października 2018, 01:14 - Wt

• Reklama

Coty - Aspen

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Coty - Aspen

1 - Bardzo słaby (DNO)
6
4%
2 - Słaby
3
2%
3 - Przeciętny
14
10%
4 - Dobry
30
21%
5 - Bardzo dobry
78
54%
6 - Genialny
14
10%

Liczba głosów : 145

• Autor
  • Wiadomość

Lopez

Forumowicz

Re: Coty - Aspen

Post19 kwietnia 2018, 22:11 - Cz

To luzna moja opinia, nikogo nie namawiam.
Perfumy to moj nalog

Lopez

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 22:17 - Cz

A aspen to tez podroba tylko GITa. I tylko jakby luksosowa hehe. I to nic zlego, jest dobry. Tak moze byc nawet z moon water. Ale to moje zdanie. Kocham perfumy a nie nazwy ich firm. Kocham ta sztuke ponad sfetami perfumowymi, i jak mi sie cos podoba to otym pisze
Perfumy to moj nalog

Artplum

Mega Perfumaniak

Post19 kwietnia 2018, 22:36 - Cz

No sorry, ale jeśli piszesz :
Lopez napisał(a): Polecam rowniez podrobke z firmy JFENZI o tytule Moon Water.

to co to jest, jeśli nie propagowanie podróby?
Powiadasz, że firma nie ważna, ale ją podajesz.
Wyglaszasz luźną opinię, ale polecasz.
Ludzie, szanujmy się trochę i to nasze hobby!
Artur

Lopez

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 22:40 - Cz

Czepiasz sie bezpodstawnie. Podalem firme zeby kazdy kto chce, mogl ja znalezc i to wszystko w tym temacie. Kocham aspwna kocham GITA kocham starego cool watera kocham moon water. A ty mi tego nie zabronisz
Perfumy to moj nalog

stryjek

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 22:45 - Cz

Nie Lopez, nie bezpodstawnie.
Pisze to jako nowy uzytkownik, studiujący forum od tygodnia-dwóch. Przeczytałem 7000 postów, napisałem 7.
Szukam tu informacji na temat markowych, luksusowych produktów, szukam swoich wymarzonych zapachów. I sorry, jak ktos mi "polecam" podróby, to... Czuje sie, jakbym stracił czas.

EDIT: "Podaje firme, żeby każdy mógł ja znaleźć" i "polecam, polecam". Kolego, z kogo robisz durnia?

Lopez

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 23:02 - Cz

Ja juz man doswiadczenie 25 i wiem ci pisze. Nie wazna marka tylko sam zapach. Kiedys przyznasz mi racje. Kiedys myslalen jak ty. Po zapoznaniu miliona perfum drogich u nie drogich, wyrobilem sobie swoje zdanie, a wy mi nie wnawiajcie ze promuje jakis produkt. Ja promuje moje doswiadczenie
Perfumy to moj nalog

rennifer_lopez

Aktywny forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 23:13 - Cz

I Twoje doświadczenie po poznaniu miliona perfum podpowiada Ci podróby? :? :roll:

Lopez

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 23:22 - Cz

Narazie tylko ta podroba. Choc chopin od miraculum takze, a to tez podroba zino davidoff. No i co. Mozna A chipin ma mnostwo fanow. Nie jestem zwolennikiem podrob. Bo wiekszosc z nich to sama chemia. Ale ktore mi sie podobaja to podobaja. Podkreslam moj nr - to GIT i Honey aoud. I nie jestem przedstawicielem podrob. Ale niktore sa lepsze niz orginal

Kolego ogarnij się trochę. Nawet jeśli masz swoje zdanie na temat perfum to na tym forum nie tolerujemy podórb i unikamy dyskusji na ich temat.
P.S. Zacznij pisać składnie bo aż oczy bolą od czytania tych zlepków wyrazów (to się tyczy większości Twoich wypowiedzi). -BlueJeans
Perfumy to moj nalog

stryjek

Forumowicz

Post19 kwietnia 2018, 23:36 - Cz

Nie udało się. Rozumiesz?

roofman

Forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 05:44 - Pt

Lopez, cała ta dyskusja jeśli jeszcze nie zauważyłeś wynikła z nieuważnie dobieranych słów. Użyłeś słowa "podróbka" i o to poszło. Jeśli byś użył słowa "zapach zbliżony" nie było by takiej burzy. Prawda jest taka, że większość zapachów ma jakieś wspólne nuty ale nikt nie nazywa ich podróbką w stosunku do innych.
Moim zdaniem "podróbka" to ordynarne małpowanie również i stylistyki tak aby klient nieuważnie taki produkt zakupił będąc przekonanym, że kupił produkt oryginalny. Więc tutaj mowa o "alternatywie" czy "zapachu zbliżonym" ale nie o podróbce.
Oczywiście to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgodzić. :lol:

BlueJeans

Moderator

Post20 kwietnia 2018, 05:51 - Pt

W moim odczuciu podróbkami są wszelkiego typu kolny Aventusa, BdC, Platynowego Egoisty, Diora homme i wielu wielu innych. To, że kosztują 10X drożej niż la rive nie czyni z nich lepszych zapachów (mimo tego, że są lepiej skonsturowana itd...) bo to tylko i wyłącznie podpier***enie czyjegoś pomysłu. Zapach inspirowany czy podróba tak naprawdę to jeden czort, jeżeli celowe było naśladownictwo jakiegos best sellera...

Viking

Forumowicz

Post20 kwietnia 2018, 07:16 - Pt

Apeluję o zachowanie zimnej głowy i ciut pokory. Słowo podróbka zostało użyte ciut niefortunnie, jednak spójrzmy jak wygląda wiele tematów: wszelkie arabskie olejki, perfumy pokroju alrehab, swiss arabian, rasasi, armaf, nie przypadkowo opisywane są na internetach jako "alternatywy" dla... i tu mamy całą paletę od aventusa, przez lapidusa, po forda. Dodatkowo mamy cuba, remy latour, czy już wspomniany Chopin - no nie jest przypadkiem, że pachną one jak coś, co było przed nimi. A czy fakt, że powiemy "inspiracja" zmieni cokolwiek w tym, że skopiowano, podebrano, oparto się na, czy też zerżnięto już istniejący pomysł?
Także w moim odczuciu burza w szklance wody trochę, aczkolwiek za składnię i literówki należy się mała zrypka, bo czyta się to fatalnie, a tekst o 25 latach doświadczenia, w świetle tego nieskładnego słowotoku, dodaje szczyptę groteski...

Ps. temat ciut niżej o armaf - pierwsze spojrzenie i już widzę użyte słowa "kopia" "aventusa"... Zgodnie ze stwierdzeniem o niepromowaniu tu podbierania pomysłów, taki temat nie powinien istnieć... :twisted:

Lopez

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 14:38 - N

Chce sie wypowiedziec co jest

To pisz wyraźnie i składnie po polsku - Lucjan
Perfumy to moj nalog

Lopez

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 16:33 - N

Ten aspen jest bardzo podobny do starego cool watera
Perfumy to moj nalog

Czarny

Forumowicz

Post22 kwietnia 2018, 19:54 - N

Moim zdaniem pachnie niemalże identycznie jak stara wersja cool watera, choć tamta od obecnych wypustów się niewiele różni.

Firaga

Post15 lipca 2018, 17:02 - N

Jak dotąd najfajniejsza rzecz, jaką kupiłam w ciemno. Świeże pranie na skraju lasu - lubię to. Parametry zdecydowanie na plus. Pod koniec wyczuwalny bardzo blisko skóry, ale spokojnie wyciąga 9 godzin.

El Perez

Forumowicz

Post02 sierpnia 2018, 22:29 - Cz

Aspen to dowód na to, że za 3 dychy można mieć świetnie pachnące perfumy. Zużyłem swego czasu 3/4 butelki, zanim oddałem ją dalej. Ponadczasowa męska klasyka ale na każdą okazję. No i te świdrujące nozdrza jodełki - mój ulubiony element tego pachnidła.

lester86

Forumowicz

Post03 sierpnia 2018, 09:00 - Pt

Dla mnie to świetnie pachnące leśne mydełko :) Daje fajny zapach czystości. Za tą cenę nie można oczekiwać lepszej trwałości, na mnie ona jest niestety cienka (3-4h max). Fajnie jakby wypuścili wersję Intense EDP za 2x ceny czyli 50zł ;)) Za naturalność i cenę 5-tka.
Mam pytanie - niektórzy Rasasi Egra porównują do Aspena, zakładam że tam trwałość jednak dużo lepsza. Widzę jednak w składzie Jałowiec (Juniper Berries) którego bardzo nie lubię w perfumach., czy może się ktoś się wypowiedzieć czy jest on tam mocno wyczuwalny czy to rzeczywiście "klon" Aspena/GIT-a i można spokojnie brać?
Jaki jest najlepszy zamiennik Aspena jeżeli chodzi o podobieństwo zapachu jednak z dużo lepszymi parametrami? Może się ktoś wypowiedzieć w tym kontekście o l'Aventure Knight który ma klonować GIT-a i ponoć nieźle mu to idzie?
Jakby ktoś pytał, Cool Water mi nie podchodzi, zdecydowanie wolę Aspen.

Czarny

Forumowicz

Post03 sierpnia 2018, 23:20 - Pt

lester86 napisał(a):Jaki jest najlepszy zamiennik Aspena jeżeli chodzi o podobieństwo zapachu jednak z dużo lepszymi parametrami?

Na mnie trwały jest CW ale wielu może się ze mną nie zgodzić :)

Ofis

Bardzo aktywny forumowicz

Post04 sierpnia 2018, 20:45 - So

lester86 napisał(a):Mam pytanie - niektórzy Rasasi Egra porównują do Aspena, zakładam że tam trwałość jednak dużo lepsza. Widzę jednak w składzie Jałowiec (Juniper Berries) którego bardzo nie lubię w perfumach., czy może się ktoś się wypowiedzieć czy jest on tam mocno wyczuwalny czy to rzeczywiście "klon" Aspena/GIT-a i można spokojnie brać?
Jaki jest najlepszy zamiennik Aspena jeżeli chodzi o podobieństwo zapachu jednak z dużo lepszymi parametrami? Może się ktoś wypowiedzieć w tym kontekście o l'Aventure Knight który ma klonować GIT-a i ponoć nieźle mu to idzie?

Mi Egra najbardziej przypomina GITa. Aspen jest jedyny! ;)
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756
Poprzednia stronaNastępna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie